Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

evet canım haklısın ama arkadaşları arıyor sürekli gel diye...
umrumda değil yaa ne yaparsa yapsın

bende bebek istiyom

cnm bnim kuzenimin karısı 6 düşükten sonra 3 tane cocugu oldu.. 6 düşük nedemek yaf canmı dayanır.. kimi bünyede olur cnmmm..bak hamile kalıyorsun en kötüsü öyle düşün elbet tutuncak bebeginnn..

kızlar bu seferde sol kasığıma ağrılar giriyor...
ve belim ağrıyor :26::26:

ne istiyosunuzzz :))))

bebeiğimi vermem ona göree hıhhhh

Bilmiyorum düşünmedik daha düşünelim söyleriz.Kız napalım bebişini herkesin bebişi kendine güzel :))) Kimsesiz yurtları bebek dolu ama erkes kendi genetik mirasını istiyor:)))

Bilmiyorum düşünmedik daha düşünelim söyleriz.Kız napalım bebişini herkesin bebişi kendine güzel :))) Kimsesiz yurtları bebek dolu ama erkes kendi genetik mirasını istiyor:)))

tamam anlaştıkkkkk
lafın gelişi söyledim zaten kız ciddi olacak değil

valla canım yaaa ben hayaller kuruyorum yok şöyle olur böyle olur bebiş olunca diyeee ahhh ahhh

evet canım haklısın ama arkadaşları arıyor sürekli gel diye...
umrumda değil yaa ne yaparsa yapsın

bende bebek istiyom

of o arkadaşlar yokmu zaten..inan arkadaşları aramassa çıkmaz belkide ama teli mşlh şey teli gibi susmuyor hiç:)bunun yüzünden iki arkadaşıyla konuşmuyorum ..
boşver yafffff keyfmize bakalım bebişlerimiz olsun burda ne yedirelim ,ne kıyafet aldık yada susmuyor ne yapayım diyip sohbet edelimm.. kocalarda kahvedemi anasının yanındamı nerede olursa lsun tınnnnnnnnnnnnn:)

haklısın canım ama belirsizlik beni delirtiyo,madem bebek düşüyo kanama nerde peki nasıl düşücek bu bebek hala yok kanamam dr 15 gün sonra gel dedi ya kötü bişi varsa sürekli başım dönüyo elim ayagım boşalıo

aynen öyle...
çokta fifi

kızlar bu seferde sol kasığıma ağrılar giriyor...
ve belim ağrıyor :26::26:

kız oflu sol kasıgına hafiften bastırsana agrıyormu.. benimde sol kasıgım bastrınca agrıyor.. normalde nadir agrı giriyor okdr..sag kasıgımda hiç bşy yok

kız oflu sol kasıgına hafiften bastırsana agrıyormu.. benimde sol kasıgım bastrınca agrıyor.. normalde nadir agrı giriyor okdr..sag kasıgımda hiç bşy yok

benim ağrının nerden geldiği belli değil ki...
sağdan sola...
soldan sağa geçiyor...

benim hamille olduğumu hisseden çok kişi var burda

hamile değilsem yedim siziiii

cnm benim arkadşaım vardı hamile oldugunu ögrendikte 1 hafta sonra baş dönmesi tansiyon düşüklügü yüzünden hastahaneye gitti.. o sıra bebek düşyorumuşş.. doktor 1 hafta geçmeden adet oluyor gibi begin düşcek dedi ve öylede oldu.. umarım seninki tutunur balım.. kırmızıları görmedigin sürece umut bitmez unutma:)

canımmm keşke ama hcg 54 ten 16 ya düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…