Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar bugün gördüğüm rüyamı anlatıcam size...

görümcemi gördüm...
görümcem bileğime böyle nazarlı bi bileklik taktı ...

nasıl bi yorumu var bilmiyorum :26:

canım belirti olarak benimde aşırı kasık ağrılarım vardı ve abartısız hergün rüya gördüm hadi sanada hayırlısı inşallah

rabbim tez zamanda sanada nasip etsin inşallah canım dua içinde Allah razı olsun rabbim hepinizin dualarını kabul etsin
AMİİİİNNNNNNNNNNN....
inŞALLAH CANIM SAĞOLASIN...

canım belirti olarak benimde aşırı kasık ağrılarım vardı ve abartısız hergün rüya gördüm hadi sanada hayırlısı inşallah

ara ara geliyo gidiyo ağrılar...
duan için saol bebeğimmm

RABBİM NAZARLARDAN KORUSUNNN

dün gece geç yattığım halde sabahın köründe uyandım yaa uffffff

Son düzenleme:

tatlım valla hislerimiz bile aynı ben ve eşimde kız çocuğu için deli oluyoruz tabi rabbim öncelikle eli ayağı düzgün hayırlı bi evlat nasip etsin ama illa insan cinsiyet olarak bişeler belirliyo kafasında bende kız çocuk hastasıyım şimdiden kıyafetlerine gözüm kalıyo bile... inş hamiş olursun tatlım aralık ayında bnde ayın 28 ini bekliyorum işte..

o günler geldi aklıma da hüzün bastı birden

her işte mutlaka bi hayır vardır be tatlım üzme kendini hem şöle düşün belki sağlıklı olmayacaktı doğduğunda belki allah korusun sakat olacaktı yani rabbimin mutlaka bi bildiği vardır daima hayırlara vesile kıl ki rabbim de en hayırlısını nasip etsin sana.. sıkma tatlı canını...

öyle canım hayırlısı böyleymiş...
yine olur inşallah RABBİMİN izniyle :)
bu arada benim eşimde kız olsun sana benzesin diyor..
eşim ailenin tek erkek çocuğu olduğu için kaynanam da erkek olsun diyor...
doğmamış çocuğa don biçmek oldu bu siparişle gelecek sanki..

28 günde bir adet gören kadın için yumurtlama zamanı kanamanın başlangıcından itibaren 14. gün civarıdır. Bu günler zararlı alışkanlıklardan vaz geçmek için en uygun dönemdir.

**Örneğin sigara içmeye son verilip, alkol ve ilaç alımını kısıtlayın.

**Uygun ve sağlıklı beslenme alışkanlığı elde etmeye çalışın.

**Bu alışkanlıklar rahat bir gebelik süreci için önemli.

**Bol miktarda taze meyve ve sebze tüketmeniz, yapay maddeler içeren besinlerden uzak durmanız ve olabildiğince fazla su içmeniz gerekiyor.

**Daha önceden başlanmadı ise bu zaman içinde folik asit alımına başlanabilir.

**Folik asit sayesinde nöral tüp defekterinin yaklaşık %50’lik bir kısmı önlenebilir.

**Eğer mümkünse egzersiz yapmak yine oldukça yarar sağlar.

**Bu gebelik öncesi dönemde pozitif düşünmek ve mümkün olduğunca dinlenerek stresden uzak durmak dünyaya getirmeye çalıştığınız bebeğiniz için oldukça iyi bir başlangıç olur.

****************************STRESTEN UZAK DURALIMMMM KIZLARRR***************************************

Kızlar ben kendime bi defter yaptım son adet tarihimden itibaren herşeyi rahat takip edebilmek için ilişkiye girdiğimiz günleri bununla beraber oluşan belirtileri yediklerimi hepsini düzenli bi şekilde yazıyorum ve çok kolay oluyo takip etmek doktorunuza bile gösterebilirsiniz bazen herşey insanın aklına gelmiyo o yüzden çizelgeden rahatlıkla anlatabilirsiniz bunu bi deneyin çok kolaylık oluyo....

evet canım :)
en geç 24te gelmesi lazım...
geçen ay 2 gün geciktiği diye 2 gün geç yazdım listeye

hobaaa çok az kalmış tatlım yaa hadi hayırlısı senin ateş de yüksekti demi içimden bi ses bunlar hayra alamet diyo inş mutlu haberi verirsin bize en kısa zamanda

haha evet biraz öle olmuş sankim:) benim kaynanamında 3 erkek çocuğu var hiç kızı yok bi eltim var onunda 1 oğlu var 2. ye hamile oda oğlan kadın artık ööög geldi oğlandan ne olur sizinki kız olsun diye dua ediyo oda zavallım:) ama rabbim öncelikle hayırlısını nasip etsin tabi bu arada eşinin sölediği sözde çok romantik cnm hee:)

Yerleşme tamamlandığında bebek beta HCG adı verilen hormonu üretmeye başlar ve bununla anneye “yerleşme işlemi tamam” mesajını verir.

kızlar bu yerleşme kanaması olduktan sonra kanda hcg üretilmeye başlanıyomuş yani testtede o zaman belli oluyomuş hiç bu kanamayı gören oldumu? yani kahverengi bi akıntıymış...

isteyen arkadaşlarım bu linkteki videoyu izleyip bilgi sahibi olabilirler

http://www.gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta4.html

Son düzenleme:

cnm bnmde gecikmem oldu bugün 5.gün ama kahve rengibordo gibi bişiler geliyor şimdi inşallah yerleşmedirr ilk kez gecikmem olduu pufff

cnm bnmde gecikmem oldu bugün 5.gün ama kahve rengibordo gibi bişiler geliyor şimdi inşallah yerleşmedirr ilk kez gecikmem olduu pufff

5 günün mü gecikti gamze test yapmadın mı cnm..yada ateş ölçümü yapıyomusun bence gebesindir

süper bi fikir cnm. Bu ay regl olursam bende denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…