Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım sen yazmıştın cevap vemiştim yine yazayım...
17si diyosun ...
1 hafta daha bekle madem belki geç döllenme falan olmuştur...
olmazsam içersin ilacını..
inşallah gecikme bebektendir.

Vallahi burada öyle güzel sohbet ediyorsunuz ki birçoooook sayfa birikiyor ve ben okumayı yetiştiremiyorum muhtemelen sizin cevabınızı görmemişimdir ama şunu biliyorum siz herkese koşuyor herkesin gönlünü hoş tutuyorsunuz Allah da sizin gönlünüzü hoş tutsun inşallah.Evet 17 kasımda yaptırdım kan testini ama beklenen adet tarihim 12 kasımdı.yani beş gün gecikmişti,bilemiyorum işte ne yapsam,hiç bir adet belirtim de yok,gebelik belirtim de.sadece zaman zaman kasıklarıma sancı giriyor ve akıntım var o kadar.

Doktor ilacı 17 kasımda yani kan tahlilini yaptırdığım gün verdi almadım bile.Ben de sizin gibi düşünüyorum,umut fakirin ekmeğidir:))

yazdıkların için çok teşekkür ederim canım...
RABBİM herkesin gönlüne göre versin inşallahh

başka bi doktora mı görünsen yaa...
farklı bakış açılarından bakarlar belki..
onun göremediğini başka doktor görür..
ama bebek yoksa da hemen başlardın en azından ilaca
belirsiz çok kötü tahmin edebiliyorum..
bu arada hormon testi yaptırdın mı hiç ?

canım bence sende geç döllenme oldu... belkide o yüzden kan testinde hormon seviyesi düşük çıktı. tam 7 gün geçmiş adetinden. daha öncelerde oluyormuydu adet gecikmesi... eger olmuyorsa hamile olabilirsin...

Doktor ilacı 17 kasımda yani kan tahlilini yaptırdığım gün verdi almadım bile.Ben de sizin gibi düşünüyorum,umut fakirin ekmeğidir:))

işte canım... doktorlar düz mantıkla düşünüyor bizse umudumzu , dualarımızı ve desteklerimizi katıyoruz işin içine... ümidimizi yitirmeyelim

Görüneceğim zaten hatta randevumu da aldım artık doktorumdan da soğudum kendini tekrar etmeye başladı kadın ya,hep aynı şeyler hep aynı şeyler yeni bir bakış açısı lazım bana haklısınız:)Hormon testi yaptırdım evet,özellikle prolaktinim çok yüksekti ama bir aydır içtiğim hayıt suyu sayesinde hormonlarımdaki sorun düzeldi,son testim gayet memnun etti doktorumu.evet bu belirsizlik çok kötü,umut etmeden duramıyorum.Bir oluyor diyorum ki;"kesin hamileyim" bir de tüm umudumu yitirip "yine hüsran"diyorum.

canım bence sende geç döllenme oldu... belkide o yüzden kan testinde hormon seviyesi düşük çıktı. tam 7 gün geçmiş adetinden. daha öncelerde oluyormuydu adet gecikmesi... eger olmuyorsa hamile olabilirsin...

Evet oluyordu gecikmelerim ama dolu dolu yaşardım tüm adet belirtilerimi,göğüslerim taş gibi şişerdi,iki gün önceden şiddetli baş ağrıları yaşamaya başlardım,inanılmaz keyifsiz ve gergin olurdum,birkaç gün önceden akıntım kesilirdi kupkuru olurdum.Anlayacağınız adetimin geleceğini iki ya da üç gün önceden anlardım.Ama bu ay bi tuhaflık oldu hiç bir belirtim olmadı 12 kasımda olmam gerekirdi hala olmadığım gibi hiç bir belirtim de yok.Ne bileyim işte hala umutluyum anlayacağınız.

prolaktinin eğer tekrar yükseldiyse adet gecikmesi yapabilir...
bu arada aynı dertden muzdaribmişiz de haberimiz yokmuş..
bende de vardı prolaktin yüksekliği..
en sen sınırın üstünde çıktı
bende bu ay 10 günden fazla hayıt suyu içtim..
daha doğrusu çay gibi demleyip içtim..
bilmiyorum ne oldu..
zaten bu aydan sonra doktora gidicem bende
yol gözüküyo sanırım

ay kızlar bi arkadaşım hemşire bekle diyo ama sabırsızlanıyorum 16 sında olmam gerekti olmadımyarın 4 gün geçmiş olacak,azönce sanki akıntı koyulaştı hah adet oldum dedim ama emin değilim belirsizlikten nefret ediyorum,arkadaşım şuan arada değer çıkarsa çok üzülürsün dedi bekl,yorum (((

Ne yapacaz bu prolaktini bilmem ki:))Ama benim son tahlilimde gayet normaldi her şey.Allah şifa versin hepimize.

kızlar ilk gebeliğimden önce göğüslerimde kist var diye drum bana agnucaston diye hayıt otundan yapılma bitkisel bi hap verdi 3 ay hergün içmiştim prolaktin seviyemde biraz yüksekti sınıra yakındı sonra ilk denememde hamile kalmıştım acaba diyorum o hapın sayesindemi hememn gebe kalmıştımki??

Canım benimde 15 inde adet olmam gerekiyordu.Bugün sabah aynen senin gibi akıntımın rengi değişti.Hala sökmedi yarın sabaha kadar sökmezse testmi yapsam diyorum.Bu ne biçim umut bizdekide ya nerdeyse adet oluyoruz hala umut besliyoruz.Hatta üstüne adet olanda varya kafa allak bullak.

hıı bide kızlar prolaktin yüksek olursa bebek oluşumunu engellermiş öyle demişti dr..

Ne yapacaz bu prolaktini bilmem ki:))Ama benim son tahlilimde gayet normaldi her şey.Allah şifa versin hepimize.
AMİN CANIM...
çok oynuyomuş zaten o yüzden hamile kalamıyorum sanırım :)

olabilir canım...
içtiğin ilaç prolaktin seviyesinin düşüren ilaç..
prolaktin yüksek olunca gebe kalamıyosun malesef...
o ilaç sayesinde hamile kalmışsın :)

cnm benimde gögsümde kist vardoktorlar ilaç vermedi sen ilacı kullanınca gectimi kistlerin

hoşgeldin canım... listenin kaçıncı sayfada olduğunu bilmiyorum..
yarın tekrar bakıp eklerizz :))
var mı belirtiler...
gögüslerde hassasiyet ver gibi bel agrısı ve kasıklarda hafif sancılar var ama belkide ben öyle zannediyorum(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…