Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Canım benimde 15 inde adet olmam gerekiyordu.Bugün sabah aynen senin gibi akıntımın rengi değişti.Hala sökmedi yarın sabaha kadar sökmezse testmi yapsam diyorum.Bu ne biçim umut bizdekide ya nerdeyse adet oluyoruz hala umut besliyoruz.Hatta üstüne adet olanda varya kafa allak bullak.

ay biras daha koyulaştı sanırım kırmızı kartı yicem afffffffffffffffffffffffffffffffffff:KK14:

yeşilcm evet öle maalesef bendende göğsümden süt geliyo ama prolaktinim 27.4 çıktı bu süt neyin nesi anlamdı dr.

göğüslerinden hala süt geliyosa normal değildir...
kesinlikle tedaviye başlaman gerekir...
prolaktin yumurtlama bozukluğu da yapıyo...
27.4 çıktı demişsin..
benim en son 26 çıktığı halde ben bu ay hayıt suyu içtim...
gebe kalmayı istiyosan bu illetin peşini bırakması lazım

AMİN CANIM...
çok oynuyomuş zaten o yüzden hamile kalamıyorum sanırım :)

olabilir canım...
içtiğin ilaç prolaktin seviyesinin düşüren ilaç..
prolaktin yüksek olunca gebe kalamıyosun malesef...
o ilaç sayesinde hamile kalmışsın :)

acaba yine mi başlasam bi sakıncası olurmu ki ? ne dersiniz

göğüslerinden hala süt geliyosa normal değildir...
kesinlikle tedaviye başlaman gerekir...
prolaktin yumurtlama bozukluğu da yapıyo...
27.4 çıktı demişsin..
benim en son 26 çıktığı halde ben bu ay hayıt suyu içtim...
gebe kalmayı istiyosan bu illetin peşini bırakması lazım

hayıt suyunu nasıl içicem

benimki dışarda ve ben bugün onu hiç aramadım...
aramıcam da :KK53:

boşver arama bu saat olmuş gelmemişse zaten hiç arama..
bende çalışıyorum diye hafta içi işten gelince ev işi yapıyorumki hafta sonu başbaşa olalım ama umrunda deil.. kahveye gitti ögleleyin hiç demedim niye gidiyorsun diye.. akşam geldi annemlere gidelim dedi bende iş yaptım yoruldum gidemem dedim gıcıklıgına..annesi aradı küsmüş niye gelmiyorsunuz diye.. 10 gndür gitmedik ..yarın gelin dediii eşimde maç var kahveye gitcem yarın olmaz dedii.. hiç dert edemem valla.. nederse etsin...annesinden acaip sogudum ya kadının elle tutulur bi zararı yok ama beni sinir ediyor.. istiyorki hergün görüşelim her gittigimde sürkeli niye gelmiyorsun demesinden bıktım çalışıyorum yıoruluyorum ben hangi bir gicem yaf...
salla akışına bırak.. evde oturmaktan keyif alıyorum allahtann..eşim olmayınca zaten ev temizle yemek yap nete bak derken zaman geçiyor..
akşam karısını evde yalnız bırakıp arkadaşlarının yanına giden adama ne söylersen boş kendi düşünmedikten sonra istedigin kadr ara nolcakk..
keyfine bak kuzum bak negüzell laflıyoruz burda:)

yok canım ya geçmedi bende çok fazla var zaten geçecek gibide durmuyolar ama bana dr gebelik tavsiye etmişti büyük ölçüde azaltır dedi :KK16:

bendede çok var bebegim ama bikaçtanesi büyük sayılır.. 1 cm boyutlarında.. nşş hamielikte küçülürler yok olurlar:)

oflu içime sennle ilgili güzel haberler alacakmışız gibi geliyor
ayy canım ciddi misinn..... :KK49:
İNŞALLAH....
acaba yine mi başlasam bi sakıncası olurmu ki ? ne dersiniz
içebilirsin...
bitkisel o içtiğin ilaç...
zaten bizim içtiğimiz hayıt suyunun hapı :)
hayıt suyunu nasıl içicem
canım sen doktora görün ondan sonra tedaviye başla...
aksatma ama...
adetin 3. günü git hormonlarına baktır...
boşver arama bu saat olmuş gelmemişse zaten hiç arama..
bende çalışıyorum diye hafta içi işten gelince ev işi yapıyorumki hafta sonu başbaşa olalım ama umrunda deil.. kahveye gitti ögleleyin hiç demedim niye gidiyorsun diye.. akşam geldi annemlere gidelim dedi bende iş yaptım yoruldum gidemem dedim gıcıklıgına..annesi aradı küsmüş niye gelmiyorsunuz diye.. 10 gndür gitmedik ..yarın gelin dediii eşimde maç var kahveye gitcem yarın olmaz dedii.. hiç dert edemem valla.. nederse etsin...annesinden acaip sogudum ya kadının elle tutulur bi zararı yok ama beni sinir ediyor.. istiyorki hergün görüşelim her gittigimde sürkeli niye gelmiyorsun demesinden bıktım çalışıyorum yıoruluyorum ben hangi bir gicem yaf...
salla akışına bırak.. evde oturmaktan keyif alıyorum allahtann..eşim olmayınca zaten ev temizle yemek yap nete bak derken zaman geçiyor..
akşam karısını evde yalnız bırakıp arkadaşlarının yanına giden adama ne söylersen boş kendi düşünmedikten sonra istedigin kadr ara nolcakk..
keyfine bak kuzum bak negüzell laflıyoruz burda:)
seni tebrik ediyorum canımmm :KK70:
senin izinden gidiyorum zaten merak etme..
her defasında aynı şeyler bu sefer hiç aramıcam..
geldiğinde de hiç bişey olmamış gibi davranıcam... :KK70:

bendede çok var bebegim ama bikaçtanesi büyük sayılır.. 1 cm boyutlarında.. nşş hamielikte küçülürler yok olurlar:)

benim de büyüklerdi içi sıvı dolu olnca şırıngayla çekti dr :KK43: ama gebe kal demişti işte bana ozaman azalırlar diye inşallah canım bebişlerimiz bi an önce gelirde hem bu kistlerden kurtuluruz hemde bebişlerimize bian önvce kavuşuruz... ayy bebiş görmeye dayanamıyorum bende istiyorum diye bağırıp duruyom nolacak bu halimiz bilmem :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

cnm benim seni üzmek istemek ama düşük yapıyorsun şuanda.. çok sürmez adet olursun... inş düşük olmaz ama sen kötüye hazırla kendinii.. allahım sagık versin bak hamile kalabiliyorsun demek bu ay olmassa diger ay.. arkadşım gecen ay düşük yaptı ve bu ay hamile kaldı yine:)

9 aylık evliyim bu 2. gebeliğim canımm ilki de kalbi atmadığı için 8 haftalıkken alındı. peki bütün bunların bi nedeni yokmu ya en azından bilir ona göre tedbiralırız çok acı bi deneyim ya :KK43: artık inancım kalmadı yani

geldiğinde de hiç bişey olmamış gibi davranıcam... :KK70:[/QUOTE]

merak ettiğini belli edersen hemen şımarırlar canım... en güzelini yapıyosun

merak ettiğini belli edersen hemen şımarırlar canım... en güzelini yapıyosun[/QUOTE]

aynen canım :)))
yemek bile vermicem ona :KK1:
kalksın kendi alsın :KK53:

9 aylık evliyim bu 2. gebeliğim canımm ilki de kalbi atmadığı için 8 haftalıkken alındı. peki bütün bunların bi nedeni yokmu ya en azından bilir ona göre tedbiralırız çok acı bi deneyim ya :KK43: artık inancım kalmadı yani

canım dua et...
ya değerlerin yükselsin...
ya da kimyasal gebelik olsun..
kürtaj daha kötü...

ayy canım ciddi misinn..... :KK49:
İNŞALLAH....

içebilirsin...
bitkisel o içtiğin ilaç...
zaten bizim içtiğimiz hayıt suyunun hapı :)

canım sen doktora görün ondan sonra tedaviye başla...
aksatma ama...
adetin 3. günü git hormonlarına baktır...

en iyisi kuzum çünkü istedign kdr karşı çık umruna gelmeyip hatta inadına gidiyor.. bendehiç sallamıyorum bak normalde evlendigimizin ilk zamanları hafta sonu öğeleyin gider taa gece gelirdi.. bisür söylenir kavga ederdim..12-1 giib gelir niye gelmedin diyincede senin suratsızlıgınımı çekcem diyip sıyrılırdı işin içinden ben haksız olurdum.. şimdii kahveye gidiyorum dedii git dedimmm bş demedim.. 2 gibi gitti .6 ya dogru geldii..zamanla azalıyor ..ama hiç terketmiyor.. bakalım bbiş olunca nolcak:)ya evden tamamen kaçar yada dışarı hiç çıkmaz:)

benim de büyüklerdi içi sıvı dolu olnca şırıngayla çekti dr :KK43: ama gebe kal demişti işte bana ozaman azalırlar diye inşallah canım bebişlerimiz bi an önce gelirde hem bu kistlerden kurtuluruz hemde bebişlerimize bian önvce kavuşuruz... ayy bebiş görmeye dayanamıyorum bende istiyorum diye bağırıp duruyom nolacak bu halimiz bilmem :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

az önce fox daki diziyi izliyordum kızın bebegini gördükçe içim eridi bitti yaf.. hmen dogurmak istiyroum.. inan igneden korkan bennnnnnnnn koskoca amlyatı hemen olmak istiyorum:)

X