Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Niye bilmiyorum ama bugün çok dertli hissediyorum kendimi ya işin komik yanı neden dertlendiğimi unutuyorum, hatırlayınca da daha da dertleniyorum :) saçma sapan bir psikolojiye girdim hadi hayırlısı :) vardiyalı çalışıyorum ben, normalde kalabalık oluyoruz, muhabbet falan kafam dağılıyor ama h.sonu akşama denk gelince böyle sıkıntıdan patlıyorum :) saat 1 olsun da eve gideyim diye bekliyorum :)
bak ne güzel işte gelen giden yokmuş, idrar testi mi negatif çıktı? inşallah gelmez de alırsın güzel haberler :) meraktan bu kadar geriliyoruz aslında, var mı yok mu öğrensek rahatlayacağız. yoksa üzülüyor insan ama bu merak daha zor geliyor bana

2 kasım klinikte ne yazık ki onun dönemi önümüzdeki 2 hafta içinde başlamamışsa o başka bir gebelik testi kontrol etmelisiniz rağmen bu vesileyle gebelik yine çok olası değildir onun HCG çok düşük.
çevirisi..

canım ben yaptım köpürdü... demekki herkese köpürüyo :) yada bende üstüne görüyorumdur belki tam çok zor bi ihtimalle

benim çevirimi beğenmedin heralde işin özünü söyledim sana 2 hafta daha olmazsan 1 test daha yap diyolar

kimse cevap yazmıcak mı?benim 2 kürtajım var.bebeklerin kalbi durdu.onlarda adetim15 gün geçince test yapmıştım pozitifti.şimdi adetime bi gün var negatif.acaba erken mi.

çıkmamış olabilir canım...
biraz daha bekle sonra gene test yaparsın...

canım ben yaptım köpürdü... demekki herkese köpürüyo :) yada bende üstüne görüyorumdur belki tam çok zor bi ihtimalle

o çamaşır suyuna inanmayın canlarım...
idrardaki asit oranıyla alakalı...
yani yediğimiz şeylerden dolayı böyle oluyor.

ya arkadaşlar sanki arada mideme de ağrı giriyor noluyor yaa :26::26::26:

Arkadaşlar belki dikkatinizi çekmemiştir diye tekrar yazayım istedim,bir cevap verirseniz veya yorum yaparsanız ya da tecrübeniz varsa bu duruma dair paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar belki dikkatinizi çekmemiştir diye tekrar yazayım istedim,bir cevap verirseniz veya yorum yaparsanız ya da tecrübeniz varsa bu duruma dair paylaşırsanız sevinirim.

canım sen yazmıştın cevap vemiştim yine yazayım...
17si diyosun ...
1 hafta daha bekle madem belki geç döllenme falan olmuştur...
olmazsam içersin ilacını..
inşallah gecikme bebektendir.

kızlar bat a 3gün kaldı fakat bende hiç bir belirti yok. ne bulantı ne gögüslerde acıma ne akıntı hiçbişey yok ((( sadece adet sancısı gibi bi sancı var.... 1 haftadır var bu sancı. içinize ne doğuyo???? eşime soruyorum içine ne doğuyo diye bilmiyorum diyo.... offffffff ya... allahım sabır ver bize.. dayanma gücü ver. herkes bebek varmı diye soruyo... her seferinde yok diyorum. çok üzülüyorum

canım benim bu konuda pek bi fikrim yok ama ne zamandı senin bat ta olmadı adetin şüphelerin varsa kullanma biraz daha bekle...

canım hakkında hayırlısı olsun bende beklemedeyim senin gibi...
benimde arada kasıklarım ağrıyo....
başka belirtiler de var...
çok idrara çıkıyorum sanırım...
İNşallah pozitiftir sonuç...
başkalarını boşver...
kafana takmaa

bidefa benimde 2hafta geçti tabi ozamanlar hamilelik givi bi takıntım yoktu doktor baktı rahim duvarları kalınlaşmış adet olman lazım dedi gebelik falanda görünmüyo diye vermişti bana kullanmıştım geçen ekimde

canım hemen içme adet söktürücüyü... saçma olacak ama ya testte yanlışlık varsa???? bu ülkede herşey oluyo. sakın 1 teste göre hareket etme... biraz bekle derim den. ama tabi karar senin canım. böyle bir durumda ben olsaydım biraz daha beklerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…