Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım ateşini sabahları en geç 6-8 arası ama hep aynı saatte ölçmelisin doğru sonuç için..
tam yumurtlama evresindesin..onunla ilgili bişey olabilir..ağrın sancın yoksa takma kafana

kasık ağrım var canım ama bende hep olurduda hiç böyle olmamıştı bu düzensizlikte nasıl hamile kalacaksam:KK43:((

canım önceden gecikme olurmuydu eger ilk defa oluyorsa tebrikleri kabul etmeye hazırlansan iyi olur:emir_bebek:
Canım evet son zamanlarda arada böyle geçiyor.O yüzden çok umutlanmıyorum.10 gün,12 gün,6 gün geçtiği oldu.
hayat devam ediyor..

sinema tadında bir film yapmış gene mahsun.çok beğendim
..:KK34:
Evet benimde hoşuma gitti.Yalnız ben filmin içine girerim.Empatinin dozunu kaçırıyorum bazen.Ama bunlar gerçekleryaşanan olaylar malesef....
kızlar ya adetime iki gün kala test yaptım silik çıktı birgün sonra çıkmadı bidia yaptım silik derken adetim şuan iki gün geçti dün akşam sanki adet oluyoum gibi akıntı azcık koyu oldu şimdi yine adet olmuyorumn noluyo olabilirrrr?????
Canım bence hiç bekleme git kan testini ver kendine acı çektirme.Silik çıkması hamileliğin yeni olması anlamına gelir.Bizim niye silik çıkmıyo.Tek çizgi çıkıyor hep.İnş hamilesindir.
aay kızlar çıldırmak üzereyim lavaboya gittim ve acile size koştum otururken bişe aktıgını hissetmiştim ama yumurtlama dönemim diye akıntıdır dedim
neyse bi baktımki günlük bedin tamamını doldurack sekilde kahve rengi su gibi bişe boşalmış kagıtla silerkende kanlı bi pıhtı düştü kasıklarımdada sancım var ama benim aylardır hep var bu ne olabilir adetim bitli 2 hafta oldu olmadı daha 8 kasımda bitmişti gecen ay hamilelik belirtilerim çoktu ama adetim normalden farklıydı 4gün leke oldu 3gün normal adet kanamam oldu sonra 2gün hiç bişe olmadı sonra 2gün daha leke oldu ve adetim bitti ona ragmen gögüsleimdeki acıma hiç geçmedi kocaman gögüsler falan neyse kan tahlili vermiştim bana mektup göndermişler hamilelik durumunuz çok düşük çıktı 2hafta sonra adet olmazsanız bhcgye tekrar baktırın hiç böyle bişe duydunuzmu bune şimdi resmen adet kanamasındaki pıhtılardan oldu çok karıştım şimdi adeşimde 6gündür fallan ölçmeye başladım 35.7 ile başladı şimdi 36.6 :KK43:((

Canım bence yarın hemen doktora git.hamilede olabilirsin, birçok ihtimal var. Kan testini ver rahat et.Zaten çıkan sonuçtata yenileyin tekrar baktırın demişler.Bana da düşük gibi geliyor.İnş hamilesindir.hayırlısı olsun.Yarın bizi bilgilendir.Güzel haberlerle gel inş

Birisi benimle aynıydı.Bat 15 kasımdı.Onunda 4 gün geçmişti.Kimdi o kimdi o :26:Benim durum hala meçhulluğunu koruyor.Yarın sabaha kadar adet olurum herhalde.

Canım evet son zamanlarda arada böyle geçiyor.O yüzden çok umutlanmıyorum.10 gün,12 gün,6 gün geçtiği oldu.

Evet benimde hoşuma gitti.Yalnız ben filmin içine girerim.Empatinin dozunu kaçırıyorum bazen.Ama bunlar gerçekleryaşanan olaylar malesef....

Canım bence hiç bekleme git kan testini ver kendine acı çektirme.Silik çıkması hamileliğin yeni olması anlamına gelir.Bizim niye silik çıkmıyo.Tek çizgi çıkıyor hep.İnş hamilesindir.

Canım bence yarın hemen doktora git.hamilede olabilirsin, birçok ihtimal var. Kan testini ver rahat et.Zaten çıkan sonuçtata yenileyin tekrar baktırın demişler.Bana da düşük gibi geliyor.İnş hamilesindir.hayırlısı olsun.Yarın bizi bilgilendir.Güzel haberlerle gel inş

Ah canim bi bilsen yurt disinda yasadigima isyan etmekle. Geciyor gunum ha dedihin zaman doktora gidemiyorsunki burda isim allaha kaldi benim benim icin ddua edin cok ihtiyacim var 2 gundur ishalde basladi bende hasta falan degilim hamilelekte ishal olurnurmuymus acaba kabizlik duymustum ama :KK43:(

canım sana tam cevap yazıyodum eşim geldi..
yemek verdim ona da ancak geldim işte...
iyiyim seni sormalı valla...
şu an bekleme sürecindeyim...
bakalım bu ay ne olacak..

hayırlısı olsun canım...ben de aynen beklemedeyim...durumlarda değişiklik olursa haberdar et merak ediyorum.özelden mesaj atarsın...ben genelde pıhtılaşma topiğindeyim.

Birisi benimle aynıydı.Bat 15 kasımdı.Onunda 4 gün geçmişti.Kimdi o kimdi o :26:Benim durum hala meçhulluğunu koruyor.Yarın sabaha kadar adet olurum herhalde.

canım bence de hemen test yap hiç bekleme.. 4 gün geçmişse hamile olma ihtimalin yüksek.

kızlar ya bişi sorcamm, şimdi benim sat 17 ekim, bat ta 14 kasım. 11 kasım da hcg baktırdım 7.49 çıktı. 17 kasımda tekrar baktırdım 54.46 bu değer çok düşük değilmi yarın için tekrar test istedi dr. ama çok korkuorum ya:KK43:(

Ah canim bi bilsen yurt disinda yasadigima isyan etmekle. Geciyor gunum ha dedihin zaman doktora gidemiyorsunki burda isim allaha kaldi benim benim icin ddua edin cok ihtiyacim var 2 gundur ishalde basladi bende hasta falan degilim hamilelekte ishal olurnurmuymus acaba kabizlik duymustum ama :KK43:(
Tüh ya ülkemizin kıymetini bilmek laızm valla.O zaman en erken ne zaman gidebiliyorsan o zaman gideceksin artık.İshal,kabız hamilelikle alakası yok bunların .Birçok kadında adet geçmeden belirti bile olmazmış.Biz bekleyemiyoruz işte.Oranın acilleri yokmu hafta sonları,E bari idrar testi yap nöbetçi eczane vardır herhalde.
Tatlım neden hala test yapmıyorsun ki? Gecikmen oluyor mu böyle sürekli
Benim adetim stresten dolayı geçer oldu.Geçen ayda 5 gün geçmişti.Tek çizgiyi görmekten bıktım artık.
canım bence de hemen test yap hiç bekleme.. 4 gün geçmişse hamile olma ihtimalin yüksek.
Canım evde idrar testi var ama hep böyle oluyor stresten geçiyor idrar testi yapıyorum birkaç saat sonra adet oluyorum.
kızlar ya bişi sorcamm, şimdi benim sat 17 ekim, bat ta 14 kasım. 11 kasım da hcg baktırdım 7.49 çıktı. 17 kasımda tekrar baktırdım 54.46 bu değer çok düşük değilmi yarın için tekrar test istedi dr. ama çok korkuorum ya:KK43:(

Normalde hergün bir önceki günün 2 katı şeklinde gider.İnternetten baksaydın normal değerlerle bi karşılaştır bakalım..

ya kızlar bişey sorcam.. benim bat çarşamba günü ya diyorum ki pazar günü kursa giderken bi kan testi yapıyım, kan testinde çıkar mı 3 gün öncesinden?

kızlarr ben çıkıyorum hepinize iyi geceler tatlı rüyalar...:KK16::KK16::KK16: yarın bol hamişli bi gün olur inşallahhhh:KK16:

Normalde hergün bir önceki günün 2 katı şeklinde gider.İnternetten baksaydın normal değerlerle bi karşılaştır bakalım..[/QUOT

şuaniçin normal değil gibi 7.14.28.54...bu şekilde artması gerekiosa normal deil. arada 6 gün var. hani geç döllenme falan olabilirmi diye bakıyorum ama hiç örnekte bulamadım kendime :KK43:

ya kızlar bişey sorcam.. benim bat çarşamba günü ya diyorum ki pazar günü kursa giderken bi kan testi yapıyım, kan testinde çıkar mı 3 gün öncesinden?
Canım döllenmeden 15 gün sonra çıkıyor.
Normalde hergün bir önceki günün 2 katı şeklinde gider.İnternetten baksaydın normal değerlerle bi karşılaştır bakalım..[/QUOT

şuaniçin normal değil gibi 7.14.28.54...bu şekilde artması gerekiosa normal deil. arada 6 gün var. hani geç döllenme falan olabilirmi diye bakıyorum ama hiç örnekte bulamadım kendime :KK43:

2 günlük bi aksama var sanki ama o kadarda kötü değil gibi. Kan testi vermeye devam edersin doktor en iyi şekilde yorumlar.

hem pazar günü olunca acilden 45 dakka da alırsın. kura gideceksen eger, kursta nete girersin tc numaranla sonuca bakarsın. hastaneye sonuç almaya gitmene gerek yok.

hem pazar günü olunca acilden 45 dakka da alırsın. kura gideceksen eger, kursta nete girersin tc numaranla sonuca bakarsın. hastaneye sonuç almaya gitmene gerek yok.

iyi ama nasıl emin olabiliyorsun canımcım :)

ya geçen ay test yaptırmıştım hemşire adet geçmeden kesinlikle çıkmaz demişti..

o yüzden tedirginim, şimdi nette de araştırdım da biraz kan testi için adet geçmesini bekleyin yazıyor :KK37::KK37::KK37::KK37:

sen yaptırdın mı hiç?

devlet hastanesine gidemem özelde yaptırırım herhalde...

X