Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlar iyi aksamlar....
Tamyumurtlama günümde yani pazar günü eşim iş seyehatine gidiyor.... Yarın akşam yola çıkıyor :KK14:

yaaaa canım benimde yumurtlama günlerimde eşim seminere antalyaya gidecek 1 hafta yook :KK43::KK43::KK43: benim aralıkta da yattı bebek işi galiba:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar ya adetime iki gün kala test yaptım silik çıktı birgün sonra çıkmadı bidia yaptım silik derken adetim şuan iki gün geçti dün akşam sanki adet oluyoum gibi akıntı azcık koyu oldu şimdi yine adet olmuyorumn noluyo olabilirrrr?????

Kızlar hafif akıntının rengi değişti gibi.Sökmedi de daha.Ama umudum söndü resmen.Bu ay öyle çok bebiş rüyası gördümki umutlanmıştım.Ben adet olucam galiba sabah ola hayrola:KK50:

kızlar ya adetime iki gün kala test yaptım silik çıktı birgün sonra çıkmadı bidia yaptım silik derken adetim şuan iki gün geçti dün akşam sanki adet oluyoum gibi akıntı azcık koyu oldu şimdi yine adet olmuyorumn noluyo olabilirrrr?????

canım adetini 2 gün geçti ise yarın sabah hemen bi test daha yapıp halada adetin gelmezse doğğğru kana git..bence gebelik vargibi:emir_bebek:

// KASIM AYI LİSTESİ //

yasib2538:..........................// 3 Kasım //TEBRİKLERRRR :KK49:
nickiminkenarı:.....................// 5 Kasım //
nermin_35:......................... // 7 Kasım //
tutuhak:............................ // 8 Kasım //
Hapsuu:..............................// 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR :KK49:
parpalm:.......................... .// ?? Kasım //TEBRİKLERRRRRR :KK49:
skaya2006:.............. .........// 10 Kasım //
findikkentli:....................... // 10 KAsım //
sinhus:............................ // 11 Kasım //
gulisay:........................... // 12 Kasım //
edirne:............................ // 12 Kasım //
eddacev:......................... // 14 Kasım //TEBRİKLERRRR :KK49:
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR :KK49:
mavi0505:........................// 15 Kasım // TEBRİKLERR :KK49:
ucubucrub:..................... // 17 Kasım //
rihana:........................... // 17 Kasım //
sevgim27:.................... .. // 17 Kasım //
arber:........................... .// 18 Kasım //
NeWarch:..................... . // 19 KAsım //
conqueror:...................... // 19 Kasım //
everythingwillbegreat:.... ..// 20 Kasım //
msg38:...........................// 20 Kasım //
maths:...................... ....// 20 Kasım //
karanfilce:..................... // 20 Kasım //
AleyynA:....................... // 21 Kasım //
minelcetin:.................... // 22 Kasım //
naz8:.......................... // 22 Kasım //
bebek20:......................// 22 Kasım //
minikgelin:................... // 22 KAsım //
yağmur_gulu:................// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:................. // 23 Kasım //
yokh:.................... .....// 24 Kasım //
mltm2602:.................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................... // 24 KAsım //
0fLu:..........................// 24 Kasım //
jour:......................... // 24 Kasım //
ciciminik:....................// 25 KAsım //
cebra:...................... // 25 Kasım //
mihracee:................. // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................ // 27 Kasım //
hülyamaden:............. // 27 Kasım //
ddeerryya:................// 28 Kasım //
belinaysu:................ // 28 Kasım //
Fromrose76:............. // 28 Kasım //
gocmenkuslar:.......... // 28 Kasım //
melis262008:............ // 28 Kasım //
aysegul21072008:..... // 28 Kasım //
sinsioskop:............... // 28 Kasım //
ANGELL2:..................// 28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
dhc83:.....................// 30 Kasım //
melodi2:.................. // 30 Kasım //
elisizmit:.................. // 30 Kasım //

hacer_31:..................... // 1 Aralık //
elsal:........................... // 2 Aralık //
simli pembe :..................// 3 Aralık //
aklima:......................... // 3 Aralık //
ggmin:......................... // 4 Aralık //
basakss:.......................// 4 Aralık //
kuzumnehir:...................// 4 Aralık //
aysunayy:.................... // 6 Aralık //
pdr55:......................... // 6 Aralık //
deryalcin:.................... // 7 Aralık //
slna:.......................... // 8 Aralık //
aysenurr:.................... // 8 Aralık //
asis:.......................... // 9 Aralık //
SDFCLB:..................... // 9 Aralık //
Hkbinici:..................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:................ // 9 Aralık //
eknhanifsay..................//9 Aralık//
sakaaar.......................//11 Aralık//
orkide2:..................... // 12 Aralık //
ssuperisii:.................. // 13 Aralık //
cevre_en...................// 13 Aralık//
yesil33:.................... // 14Aralık //
bugün hamilemis yokmu ?????????????????

canım adetini 2 gün geçti ise yarın sabah hemen bi test daha yapıp halada adetin gelmezse doğğğru kana git..bence gebelik vargibi:emir_bebek:
ayyy canıııımmm ne güsel konuşuyon sen :KK16::))))))) arkadaşım hemşire pirelenme hemen hüsran oluyo diyo cesaret edemiyorum:))))can atıyorum ama
:emir_bebek::18:

aay kızlar çıldırmak üzereyim lavaboya gittim ve acile size koştum otururken bişe aktıgını hissetmiştim ama yumurtlama dönemim diye akıntıdır dedim
neyse bi baktımki günlük bedin tamamını doldurack sekilde kahve rengi su gibi bişe boşalmış kagıtla silerkende kanlı bi pıhtı düştü kasıklarımdada sancım var ama benim aylardır hep var bu ne olabilir adetim bitli 2 hafta oldu olmadı daha 8 kasımda bitmişti gecen ay hamilelik belirtilerim çoktu ama adetim normalden farklıydı 4gün leke oldu 3gün normal adet kanamam oldu sonra 2gün hiç bişe olmadı sonra 2gün daha leke oldu ve adetim bitti ona ragmen gögüsleimdeki acıma hiç geçmedi kocaman gögüsler falan neyse kan tahlili vermiştim bana mektup göndermişler hamilelik durumunuz çok düşük çıktı 2hafta sonra adet olmazsanız bhcgye tekrar baktırın hiç böyle bişe duydunuzmu bune şimdi resmen adet kanamasındaki pıhtılardan oldu çok karıştım şimdi adeşimde 6gündür fallan ölçmeye başladım 35.7 ile başladı şimdi 36.6 :KK43:((

ayyy canıııımmm ne güsel konuşuyon sen :KK16::))))))) arkadaşım hemşire pirelenme hemen hüsran oluyo diyo cesaret edemiyorum:))))can atıyorum ama
:emir_bebek::18:

bide şöle bişe var bu gün sabah yaptım çıkmadı dünkü silikti ondan bilemiyorum

aay kızlar çıldırmak üzereyim lavaboya gittim ve acile size koştum otururken bişe aktıgını hissetmiştim ama yumurtlama dönemim diye akıntıdır dedim
neyse bi baktımki günlük bedin tamamını doldurack sekilde kahve rengi su gibi bişe boşalmış kagıtla silerkende kanlı bi pıhtı düştü kasıklarımdada sancım var ama benim aylardır hep var bu ne olabilir adetim bitli 2 hafta oldu olmadı daha 8 kasımda bitmişti gecen ay hamilelik belirtilerim çoktu ama adetim normalden farklıydı 4gün leke oldu 3gün normal adet kanamam oldu sonra 2gün hiç bişe olmadı sonra 2gün daha leke oldu ve adetim bitti ona ragmen gögüsleimdeki acıma hiç geçmedi kocaman gögüsler falan neyse kan tahlili vermiştim bana mektup göndermişler hamilelik durumunuz çok düşük çıktı 2hafta sonra adet olmazsanız bhcgye tekrar baktırın hiç böyle bişe duydunuzmu bune şimdi resmen adet kanamasındaki pıhtılardan oldu çok karıştım şimdi adeşimde 6gündür fallan ölçmeye başladım 35.7 ile başladı şimdi 36.6 :KK43:((

canım ateşini sabahları en geç 6-8 arası ama hep aynı saatte ölçmelisin doğru sonuç için..
tam yumurtlama evresindesin..onunla ilgili bişey olabilir..ağrın sancın yoksa takma kafana

Yumurtlamadan dolayı olabilir cnm

canm sıkma canını ama düşük aklıma geldi benim inş öle olmamıştır

X