Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

en kısa zamanda başlıcam :)
İNşallah yaa ...
bi göremedik çift çizgi:KK50:

ofucum canım benim bu iş ihmale gelmez yarın ilk işin en az 4 mg lık folik asit almak olsun bak çok önemli o bizim acaba hamilemiyim degilmiyim diye meraklandıgımız dönemde eger bebek varsa onun için ok önemli folik asit sinir sistemi gelişimi için

en kısa zamanda başlıcam :)

ofucum canım benim bu iş ihmale gelmez yarın ilk işin en az 4 mg lık folik asit almak olsun bak çok önemli o bizim acaba hamilemiyim degilmiyim diye meraklandıgımız dönemde eger bebek varsa onun için ok önemli folik asit sinir sistemi gelişimi için

haklısın canım hemen başlayayım ben:KK16:

sizin benim açımdan hisleriniz neler ??
sizce hamile olma olasılığım var mı :KK31::KK31:

evet tatlım başla bu arada kaç gün kalmıtı senin bat a

kaç yaşındasın canım bende 1.5 yıllık evliyim 2010 haziran sonunda zaman ne hızlı geçiyor demi ben evlendim vizem çıkmadıgı için hazirandan ocak ayına kadar türkiyede kaldım ilk 2 ay falan dogum kontrol hapı kullandım baktım ortada koca falan yok bıraktım ilacı buraya gelmiş gelelide ocakta 1 yıl dolacak her adet günümde bi aglıyorum sonra kendime geliyorum bekleye bekle of allahım ooof

kaç yaşındasın canım bende 1.5 yıllık evliyim 2010 haziran sonunda zaman ne hızlı geçiyor demi ben evlendim vizem çıkmadıgı için hazirandan ocak ayına kadar türkiyede kaldım ilk 2 ay falan dogum kontrol hapı kullandım baktım ortada koca falan yok bıraktım ilacı buraya gelmiş gelelide ocakta 1 yıl dolacak her adet günümde bi aglıyorum sonra kendime geliyorum bekleye bekle of allahım ooof

21 yaşındayım canım :)
aynen her adet günümde ağlıyorum geçiyo...
her ay aynı işte:KK50:

hayat devam ediyor..

sinema tadında bir film yapmış gene mahsun.çok beğendim
..:KK34:

Son düzenleme:
yok canım önümüzdeki ay gidicem yanlış okudun sanırım:26:

hıım sanırım öyle ama bu arada geçtiğimiz aylarda hamilelik belirtilerin olduda sonra hamile olmadıgını anladınmı benim çok oldugu için artık hamilelik belirtilerime kulak asmıcam eger sende bu belirtiler ilkse kesin hamilesindir canım

hıım sanırım öyle ama bu arada geçtiğimiz aylarda hamilelik belirtilerin olduda sonra hamile olmadıgını anladınmı benim çok oldugu için artık hamilelik belirtilerime kulak asmıcam eger sende bu belirtiler ilkse kesin hamilesindir canım

geçen ay belirtim yoktu hamile değildim...
kim bilir bu ay da yanılıyorumdur...:KK25:

bugünlük kaçtım kızlar hepinizi allah emanet ediyorum kırmızısız günler diliyorum hepimize:))))

kızlar adetım 25 ama ıns kırmızlrrrrrr gelmz suan hıcc bı belırtı yokk sızce erkenmı adet ıcınde bebek ıcınde

Kızlar iyi aksamlar....
Tamyumurtlama günümde yani pazar günü eşim iş seyehatine gidiyor.... Yarın akşam yola çıkıyor :KK14:

X