Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

çok geçmiş olsun. inşallah bu ay çok güzel olur her şey.
yasmin kullanıyordum 4 aydır, geçen ay bir hafta falan kullandıktan sonra 2 gün içmeyi unutmuşum, göğüslerim şişince reglim mi yaklaştı diye hapa baktım, o zaman anladım unuttuğumu. hamile kalırsam zararı olmasın diye de bıraktım hemen. 3 gün sonra da regl oldum zaten :KK43: bu ay hiç korunmadık. bakalım ne olacak...

selam kızlar benim bat 17 kasım yani bugün yarına kadar olmasan yarın kan testinde sonuç çıkarmı. ama önce bunun için eşimi ikna etmem lazım. sonuç negatif çıkarsa eşim durumumun ne olacağı iyi bildiğinden bana kızıyo. bana beklemek çok zor ya inanki sabahtan beri 10 kere lavobaya girdim çıktım. iş arkadaşlarım bana acayip bakmaya başladı çok gerginim.

çok geçmiş olsun. inşallah bu ay çok güzel olur her şey.
yasmin kullanıyordum 4 aydır, geçen ay bir hafta falan kullandıktan sonra 2 gün içmeyi unutmuşum, göğüslerim şişince reglim mi yaklaştı diye hapa baktım, o zaman anladım unuttuğumu. hamile kalırsam zararı olmasın diye de bıraktım hemen. 3 gün sonra da regl oldum zaten :KK43: bu ay hiç korunmadık. bakalım ne olacak...

inşallah bu ay güzel haberini alırsın bebeğinin... bizde hiç korunmadık ama toplamda 4 kere yapabildik. her yapışta bacaklarımı havaya dikip 1 saat bekledim. inşallah hayırlısı olsun hakkımızda ama benim 5 veya 6 gündür adet sancısı gibi sancım var o yüzden hiç ümitli degilim.

selam kızlar benim bat 17 kasım yani bugün yarına kadar olmasan yarın kan testinde sonuç çıkarmı. ama önce bunun için eşimi ikna etmem lazım. sonuç negatif çıkarsa eşim durumumun ne olacağı iyi bildiğinden bana kızıyo. bana beklemek çok zor ya inanki sabahtan beri 10 kere lavobaya girdim çıktım. iş arkadaşlarım bana acayip bakmaya başladı çok gerginim.

senin sonuç yarın kesin çıkar. inşallah iyi haberlerini alırız... idrar testi yaptınmı kendin? yoksa direk hastaneyemi gieceksin canım

inşallah bu ay güzel haberini alırsın bebeğinin... bizde hiç korunmadık ama toplamda 4 kere yapabildik. her yapışta bacaklarımı havaya dikip 1 saat bekledim. inşallah hayırlısı olsun hakkımızda ama benim 5 veya 6 gündür adet sancısı gibi sancım var o yüzden hiç ümitli degilim.

inşallah hamilelik belirtisidir bu sancı :)

yok yapmadım yapamadım eşimin yemini var yapmayacan adet geçene kadar diye.

evet bence de yapma canım. 1 gün geçsin gelmezse yaparsın hemen. biliyorum beklemek çok zor. 5 günüm var benimde bu 5 günü nasıl geçireceğim bilmiyorum. allahtan bu site varda sohbet ederken geçiyor vakit.

bende bugün eczaneden test aldım ama kendime söz verdim battan önce yapmıcam. son 5 gün....

ben de alacaktım bugün test hatta eczaneye bile girdim ama almadım 21 kasıma az kaldı heyecan dorukta millet heveslendiriyor beni hamilesin gözlerinin içi ışıldıyor kirpiklerin birleşmiş bilmem ne oofffff inşallah hayal kırıklığına uğramam :KK14::KK14::KK14:

bende aslında bata kadar almayacaktım. alırsam dayanamam yaparım diye. çok kar yagınca yollar kapanır gidemem belki diye şimdikten alıp koydum. geçen ay o kadar üzülünce bu testi yapmak bile istemiyorum... önce hamile çıktı 1 hafta sonra yok :KK43:(

yakın sayılır yarım saat sürüyo gerçi ama çok bunaldım ya dakkaları sayınca da geçmiyo vakit forum da kimseler yok bakın bakın nereye kadar

neyse size iyi akşamlar yavaş yavaş kaçayım ben fatmagülü seyrettikten sonra gelirim görüşürüz:KK3::KK3::KK3:

kızlar yaa regl geçeli 4 gün oldu,şimdi kanda baktırdım 56.48 çıktı bu değer çok düşük değilmi ya doktora da çıktım iki gün sonra yine test istedi ne kadar artmış olması gerekiyo sağlıklı gebelik için

X