Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ya şu smile ları yapıp durmayın valla kıskanıyorum benim simdi yazdığım yerde o smile lardan yok üffff derdim çok büyük dimi kızlar :p :))))

canım bişey sorucam ilk testini nezaman yaptırdın
yani ilk testini yaptırdığında adetine toplam kaç gün vardı.... şu açıdan soruyorum benimde adetime 8-9 gün var yaptırsam mıki die düşünüyorum :KK31:

canım ilk testi 3 gün önce yaptırdım ikincisi dün ama sonucunu bugün aldım. ve adetime 4/5 gün var.

ee canım bizimlede paylaşırmısın belirtin varmıydı yada doğal yoldan mı ne biliyim...nasıl oldu diye sorasım var ama :KK17::KK17:
yani mucize gibi geliyo bana hamiş kalanlar nasıl başarıyorsunuz yaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım benim bu son bir haftadır kasıklarımda batma hissi oluştu bacaklarım sanki hamlamışım gibi ağrıdı önce üşüttüm sandım. diş tedavim için antibiyotik kullanmam gerekiyordu her ihtimale karşı yaptırayım dedim... uzun zaman bekledim bu sonuç için ama halaa inanamıyorum:)

canım benim bu son bir haftadır kasıklarımda batma hissi oluştu bacaklarım sanki hamlamışım gibi ağrıdı önce üşüttüm sandım. diş tedavim için antibiyotik kullanmam gerekiyordu her ihtimale karşı yaptırayım dedim... uzun zaman bekledim bu sonuç için ama halaa inanamıyorum:)

valla olurda birgün bende hamile olduğumu testten anlarsam sanırım senin gibi saatlerce inanmam gibi geliyo :KK53::KK53::KK53:

Beni de listeye ekler misiniz?? Bat 28 Kasım işlerim çok yoğun bekli fazla yazı yazamıyorum ama sizleri takip ediyorum umudumuz ekim ayından transfer olarak geldim ....:KK17:

kızlar bişey sorucam lütfen cevaplayın suan yumurtlama dönemindeyim ve sarı kahverengi gibi akıntım var ilk kez böle bişey dikkatimi cekti suan deneme yapmıyoruz sizce bu neden kaynaklanır görüşlerinizi bekliyorum :18:

canım aynı şey benim başımada gelmişti idrar yollarımı üşütmüşüm,istersen bi doktora görün ya da biraz daha bekle devam ederse gidersin.

Off kızlar yaa:KK53::KK53:
şu iki günü bir geçirsem kırmızısız:18::18:içime çöktü korkusu yemin ederim.:KK53:

teşekkürler canım ben hamıleyım zaten :) keseyı gordum dun 2 hafta sonrada kalp atıslarını duyacayım darısı senın basına ınsallah hadii gel bakalaım arada 2012 temmuz anneleri topıcıgıne

hayırlı olsun canımm Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsinn :) Temmuz anneleri topiciğine gelmez miyimmmm :))

Off kızlar yaa:KK53::KK53:
şu iki günü bir geçirsem kırmızısız:18::18:içime çöktü korkusu yemin ederim.:KK53:[/QUOT

içinii ferah tutt bu kadar sıkıntı yapma diicem ama insanın elinde olmadığını en iyi ben bilirimm :) sen yine de en az stresle atlatırsın inşallah şu 2 günü

kan testini en erken ne zaman yaptırmak lazım? reglimin gecikmesini beklemek istiyorum ama dayanamıyorum :KK43:

canım aynı şey benim başımada gelmişti idrar yollarımı üşütmüşüm,istersen bi doktora görün ya da biraz daha bekle devam ederse gidersin.
sekerci cok sagol canım cevapladıgın için korktum ne biliyim devam ederse gidicem zaten bu arada sen de hamilesin galiba coook tebrik ederim hayırlı olsun

kan testini en erken ne zaman yaptırmak lazım? reglimin gecikmesini beklemek istiyorum ama dayanamıyorum :KK43:

canım ben reglime 4 gün varken yaptırdım çıktı. tabi çok düşük çıkıyo ama en azından olup olmadığını anlıyorsun. dayanabiliyorsan adetini bekle derim. çünkü kimyasal gebelik olduğunda sonuç çok hüsran oluyo

sekerci cok sagol canım cevapladıgın için korktum ne biliyim devam ederse gidicem zaten bu arada sen de hamilesin galiba coook tebrik ederim hayırlı olsun

testlere göre öyle de daha cesaret edip doktora gidemedimm canımm:)

bugunku şanslı annemız pınar tebrık edıyorum canım Allah tamamına erdırsın cok mutlu oldum :)kan tahlılı hıc yanıltmıyor ıste soylemıstım ya sana benım hep 0.10mbaska herhangı bır rakamda hamıleyım dıyebılırım dıye:)tabı Allah korusun kımyasal gebelık degılse doktoruna gıdınce bızıde bılgılendır sen artık hamişler topıgıne takılırsın cunku:) guzel haberlerı almaya devam edelım ınşallah batı yakın olanlar yokmu bı haber kızlarrrr

X