Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

bugunku şanslı annemız pınar tebrık edıyorum canım Allah tamamına erdırsın cok mutlu oldum :)kan tahlılı hıc yanıltmıyor ıste soylemıstım ya sana benım hep 0.10mbaska herhangı bır rakamda hamıleyım dıyebılırım dıye:)tabı Allah korusun kımyasal gebelık degılse doktoruna gıdınce bızıde bılgılendır sen artık hamişler topıgıne takılırsın cunku:) guzel haberlerı almaya devam edelım ınşallah batı yakın olanlar yokmu bı haber kızlarrrr

canımm benimm teşekkür ederimm inşallah sonu hüsran olmaz darısı senin başına .... hep buralardayım keseciği görene kadar hala inanamıyorum:)

hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum bugün 2. kan testi yapıldı 680 çıktı darısı diğer meleklerini bekleyenlerin başına kırmızı uğramasın bu ve 9 ay boyunca

slmlr kızlar benim kırmızılar iki gün erken geldi.

18 de olmam gerekiyodu ama ben dün yani 16 da maalasef kırmızıları gördüm:KK43:

hayırlısı artık.umarım ben ve benim gibi hüsrana uğrayanlar aralıkta mutlu sona ulaşırız..))

kızlarr ilk testimi 3 gün önce aldım 3,70 di bugün aldığım sonuç 23 bu şimdi ne demek acaba hamişmiyimm:))
Gözün aydın pınarcımm Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Darısı bize inşallah...

Bu arada ateş ölçme muhabbetini okuyordum geçmişten, öylesine ben de bi bakayım dedim 37.6 çıktı :KK53:

ya kızlar bişi sorucam bu ay ilk defa ateş ölçmeye başladım dil altından sabah 7 de 1. gün 36,0 ikinci gün 35,6 üçüncü 35,8 normal mi ff e kayıt olmayı beceremedim bu ay böyle bi çizelge oluşturmayı ve düşüncelerinizi almayı düşünüyorum da bi garip mi inişli çıkışlı yoksa normal mi

hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum bugün 2. kan testi yapıldı 680 çıktı darısı diğer meleklerini bekleyenlerin başına kırmızı uğramasın bu ve 9 ay boyunca

tebrikler canım. Ayy inşallaaahhhhhhh. Bütün hamişler bol bol dua edin bize ((=

ya kızlar bişi sorucam bu ay ilk defa ateş ölçmeye başladım dil altından sabah 7 de 1. gün 36,0 ikinci gün 35,6 üçüncü 35,8 normal mi ff e kayıt olmayı beceremedim bu ay böyle bi çizelge oluşturmayı ve düşüncelerinizi almayı düşünüyorum da bi garip mi inişli çıkışlı yoksa normal mi

ff kayıt nerden olunuyor

kan testini en erken ne zaman yaptırmak lazım? reglimin gecikmesini beklemek istiyorum ama dayanamıyorum :KK43:

arkadaşım bence BAT tarihinden önce yaptırma testi. eger sonuç negatif çıkarsa insan yıkılıyor. çok üzücü oluyor.
bende sabredemiyorum ama geçen ay yaşadıklarımı yaşamak istemiyorum. en azından bat geçsin. 1 gün bekle gelmezse hemen yap

arkadaşım bence BAT tarihinden önce yaptırma testi. eger sonuç negatif çıkarsa insan yıkılıyor. çok üzücü oluyor.
bende sabredemiyorum ama geçen ay yaşadıklarımı yaşamak istemiyorum. en azından bat geçsin. 1 gün bekle gelmezse hemen yap

geçen ay regl olmama 13 gün falan varken epey belirti vardı, heveslenmiştim. ama 10 gün kala regl oldum. hapı bıraktığım için erken olmuşum. o zaman bile çok üzüldüm, şimdi tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum, heveslenmek de istemiyorum ama olmuyor işte :KK43:

geçen ay regl olmama 13 gün falan varken epey belirti vardı, heveslenmiştim. ama 10 gün kala regl oldum. hapı bıraktığım için erken olmuşum. o zaman bile çok üzüldüm, şimdi tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum, heveslenmek de istemiyorum ama olmuyor işte :KK43:

evet arkadaşım sabretmek çok zor. benim de 5 veya 6 gün var bat a. bende bu ay sabredip test yapmayacagım. çünkü geçen ay benim kimyasal gebelik oldu. yani bebek tutunamadı ve düştü. her kadında olurmuş bu olay. ama folik asit kullanıyorum. inşallah bu ay kavuşuruz meleklerimize.
sen hangi hapı bıraktın canım?

kimseden cevap gelmeyecek mi :26:

X