Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kıs sus topic in gücüne gider walla.. Baksana aşağıda okuyanlar çok maşallah..:)))
Kasigimdaki ağrı geçmedi bı türlü.. Gecen ay da ağrımıştı.. Ama bu ay daha çok agriyor.. Bu ağrının sebebi ne yahu.. Bir türlü anlamış değilim.. Adetle alakası yok çünkü daha önce hiç böyle bı ağrı yaşamamıştım.. Psikolojik filan da değil çünkü bu aksam resmen yuruyemedim..:KK43:( gecen ay doktora gittim.. Jinekologa.. Hiçbi problem yok dedi.. Ben acaba idrar yollarımda mı bı problem var acaba diye düşündüm.. Yokmuş.. Bu idrar yollarımızı gösterebileceğimiz başka hangi branş var.. Kime gitmek gerekliki..

Kıs sus topic in gücüne gider walla.. Baksana aşağıda okuyanlar çok maşallah..:)))
Kasigimdaki ağrı geçmedi bı türlü.. Gecen ay da ağrımıştı.. Ama bu ay daha çok agriyor.. Bu ağrının sebebi ne yahu.. Bir türlü anlamış değilim.. Adetle alakası yok çünkü daha önce hiç böyle bı ağrı yaşamamıştım.. Psikolojik filan da değil çünkü bu aksam resmen yuruyemedim..:KK43:( gecen ay doktora gittim.. Jinekologa.. Hiçbi problem yok dedi.. Ben acaba idrar yollarımda mı bı problem var acaba diye düşündüm.. Yokmuş.. Bu idrar yollarımızı gösterebileceğimiz başka hangi branş var.. Kime gitmek gerekliki..

bebektir o bebekk :KK49:

oflu arkadaşım peki bu durum kötü bir durummudur?

yok canım merak etme...
her kadın yaşarmış bunu...
hatta 1 hafta gecikse bile farketmeyebilirmişsin..
normal adet görür gibi gidermiş...
bende yaşadım ordan biliyorum...
korkma :KK19:

çok teşekkür ederim oflu arkadaşım. içimi rahatlattın. ayrıca iyi dileklerin için teşekkür ederim. inşallah dediğin gibi olur. geçen ay ilk defa korunmamıştık öyle oldu. bakalım bu ay ne olacak. eger hamiş olursan ilk size söyleyecegim.
inşallah seninde allah gönlüne göre verir...

Hayirlisiyla insaallaaaaaaah tatlım benim... :)) sizlerin su ifadelerinize bitiyom yahu.. Yok örgü ören kadın.. Yok hamis kadın:))) nereden cikio onlar.. Ben de istiom: p
konuya cevap yazarken altta var canım sende yap :)))
inşallah topluca hamile kalırız.... :)) :KK16::KK16::KK16:
çok teşekkür ederim oflu arkadaşım. içimi rahatlattın. ayrıca iyi dileklerin için teşekkür ederim. inşallah dediğin gibi olur. geçen ay ilk defa korunmamıştık öyle oldu. bakalım bu ay ne olacak. eger hamiş olursan ilk size söyleyecegim.
inşallah seninde allah gönlüne göre verir...
rica ederim canım benimm....
ben teşekkür ederim senin de dileklerin için...
hayırlı haberlerini bekliyoruzz....
ALLAH'IM hayırlı evlatlar versin inşallah...
cok dikkat et cnm bak bana cocuk için 4 yıldır ugraşıyorum

RABBİM daha fazla bekletmesin İNşallaah.... :nazar::nazar::nazar:

inş. canım sen napıyosun canım nekadar süredir bebek istiyosunuz ? bu ayda çalıştınızmı :)

canım 1.5 yıllık evliyim...
ilk denemede tutturmuştum ancak kimyasal gebelik oldu...
9 ay sonra tekrar denemeye karar verdik..
bu 4. ayım...
full time çalışıyoruzzz :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

X