Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım 1.5 yıllık evliyim...
ilk denemede tutturmuştum ancak kimyasal gebelik oldu...
9 ay sonra tekrar denemeye karar verdik..
bu 4. ayım...
full time çalışıyoruzzz :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

anladım canım benimde ilk deneme olmuştu ama 8 haftalık ken kalbi durdu aldırdık :KK43: 3 ay geçti benimde yine başladık çalışmalara bakalım artık kısmet ne zamanaysa....

anladım canım benimde ilk deneme olmuştu ama 8 haftalık ken kalbi durdu aldırdık :KK43: 3 ay geçti benimde yine başladık çalışmalara bakalım artık kısmet ne zamanaysa....
geçmiş olsun canım ya çok üzüldümmmm :KK43:(((
inşallah tekrardan olur :KK43:
Amiiiiin canimmmmm... :KK49::KK49:Hepimiz böle olalım inşallah..

AMİNNNNNNNNN:............:KK16::KK16::KK16:

kızlarrrrrrr benimde 30 kasım gelmesini hiç ama hiç istemediğim bat tarihimmmmmm ve bugün de yumurtlama günüm dua edin lütfen yaa spermenler yolu bulsun yumurtayla kavuşsun artıkkkkkkkk:)

kızlar iyi akşamlar herkese Oflu arkadaşım sen yapıyodun değilmi listeyi :)kaç defa yazdım ama yoğunluktan giremedin herhalde

bak listeden herkes hergün ben hamileyim diye geliyor siteye :)belliki ellerin uğurluu benim bat (batasıca )28 kasımmm :))

Ayrıca bugün yumurtlama günüm...ağrıdan sancıdan öldüm öne doğru eğilemedim resmen ilk defa böyle oldu niye anlamadım :KK43:kendimi kötü hissediyorum :KK43:

inşallah canım yaaaa zaten bizim senle batta aynıydı dimi :) birlikte alacaz güzel haberleri canımm :KK16::KK16:

İnsallahhhhh kuzucum.. Büyük gun Cumartesi kismetse:))

Bu kızın artık çok uykusu geldi kızlar.. Hepinizi öpüyorum.. Ve kaçıyorum.. Yarın görüşürüz kismetse..
İyi bakın kendinize.. Gobusunuze ve de yumoslariniza :)))

İnsallahhhhh kuzucum.. Büyük gun Cumartesi kismetse:))

Bu kızın artık çok uykusu geldi kızlar.. Hepinizi öpüyorum.. Ve kaçıyorum.. Yarın görüşürüz kismetse..
İyi bakın kendinize.. Gobusunuze ve de yumoslariniza :)))

iyi geceler tatlı rüyalar canımmmm sen de ii bak kendinee:KK16:

bi arkadaş sormuş ama kim şu an hatırlamıyorum o kadar çok şey okudum ki kafam karıştı hakikaten siz bu mesajların sonuna nerden ekliyosunuz ööle şeker şeyleri ben baktım ama sanırım bende yok

kızlarrrrrrr benimde 30 kasım gelmesini hiç ama hiç istemediğim bat tarihimmmmmm ve bugün de yumurtlama günüm dua edin lütfen yaa spermenler yolu bulsun yumurtayla kavuşsun artıkkkkkkkk:)

belinin altına yastık koy tatlım sonrada en az 15 dk ayakların yukarda yat :) dualarımızda seninleee :)

belinin altına yastık koy tatlım sonrada en az 15 dk ayakların yukarda yat :) dualarımızda seninleee :)

canım çok saol nerde anne olmak isteyen kadın varsa bebkleri için mücadeleden vazgeçmeden bu yolda yürüyorsa rabbim sesi,mizi duysun evimizi bebiş sesleriyle neşelendirsin inşallah hayırlı vakitte sağlıkla sıhhattle inşallah...ya 2 yıldır nerdeyse bir amuda kalkmadığım kaldı ama bana mısın demedi gelmedi bizim kerata ..

bi arkadaş sormuş ama kim şu an hatırlamıyorum o kadar çok şey okudum ki kafam karıştı hakikaten siz bu mesajların sonuna nerden ekliyosunuz ööle şeker şeyleri ben baktım ama sanırım bende yok

cevap yazdığımız yerde var canım aşağıda ifadeler var ordan yapılıyor...

bu arada oflu arkadaşım bencede ellerin uğurluu maşallah çok hamiş çıkacak gibiiiiiiiii:)allahım hepimize nasip etsinnnnnnnnnn inşallah ..

kızlar iyi akşamlar herkese Oflu arkadaşım sen yapıyodun değilmi listeyi :)kaç defa yazdım ama yoğunluktan giremedin herhalde

bak listeden herkes hergün ben hamileyim diye geliyor siteye :)belliki ellerin uğurluu benim bat (batasıca )28 kasımmm :))

Ayrıca bugün yumurtlama günüm...ağrıdan sancıdan öldüm öne doğru eğilemedim resmen ilk defa böyle oldu niye anlamadım :KK43:kendimi kötü hissediyorum :KK43:

ayy canım cidden görmedim yaa özür dilerimmm.... :KK43:(((
en kısa zamanda ekliyorum....
inşallah sana da uğurlu gelirim...:KK49:

Selam arkadaşlar,oflu arkadaşım beni de ekler misin bat 30 kasım.

X