Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar adetıme son 2 qün kaldı wee ben ölucem heyecandan..pek agrım falan yok herhangı bı adet öncesı lekelenmem de yok..bakalım hayırlısı..dua edın nolur bu ay hamiş olayım..Rabbim hepimiz için 'OL' desin de inşallah bebeklerimizn haberlerini alaım..

saol canım inşallah rabbim aratmasın daha fazla ..yolun başındasın ferah tut içini ilk 6 ay hatta 1 sene içinde olması normal gelecek bebişin inşallah ..sabır sabır diliyorum dayanma gücü versin allahım ve artık gelsin istiyorum minnak dolma:)bu arada bende sorun yok ama eşim ihmal ediyor yani gel hadi demesem tık yok adamda eski enerjisi kalmadı görev gibi hadi yallah bitti ..sinir oluyorum ya daha genç yaşımda bu kadar da olmaz ki 10 yıllık evli çiftlere döndükk yaa

arkadaşlar benım bat 9 kasımdı ama hala olmadım battan 5 gun once kana baktırmıstım sonuc 0 cıktı ama hala olamadım 1 haftadır alt kardımda hareketlılık var agrı gırıyor ara ara dun bugun test yaptım tek cızgı. ama önceki gün farklı marka testte 3 saat gecıkmeden sonra pembe cızgı belırdı... kafam cok karısık... ( testte gormeden doktor bı daha gıtmek ıstemıyorum yardım lutfen ??? :18::18::18: [/FONT bu da resimleri ???

Son düzenleme:

canım bence koş kan testi yaptır..zaten nasıl duruosn bilmiorm ben şimdiye gıtmıstm hemen kan testi yaptırmaya..ikinci çizgi silik bile olsa hamiş olma şansın yuksek..kan testı dogru sonucu werır..adetn cok gecmıs zaten daha fazla bekleme..

canım biraz daha bekle. kanda muhtemelen çıkması lazımdı ama bazı istisnalar oluyo yani kana da geç çıkan döllenmeler olabiliyo. testin üstünde onun zamanı yazıyodur. yani 3saat sonra çıkan çizgi geçersizdir tatlım. biraz sabret biliyrum çok zor ama sonra testi tekrarlarsın olurmu

maviiiiii hamilemişşin çok sevindim tatlım.
tebrik ederim.
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah....
boşa ümitlendirmemişim seni

kızlar bende silik çizgi çıktı işallah hamileyimdir

tesekkür ederim arkadaşım.. senide tebrik ederim umarım sağlıkla kucağına alırsın.. darısı hepimize inşallah...

selam kızlar listeye benide eklermisiniz lütfen 20 Kasım olarak. aranıza yeni katıldım sizin nekadar zamandır çocuk özlemi içerisinde olduğunuzu bilmiyorum ama ben 3 senedir dolu dolu uhraşıyorum bebeğim olsun diye umarım allah herkese nasip eder.

hadi hayırlı uğurlu olsun... Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin... Bizede bu sevinci nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…