Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Bence hamilesin:)
Ne kadar var adetine???

ayy inşallh canım yaa.benim genelede 33- 34- 35 günde bir yani belli olmuyor.32 günüm bugün.artık olmasını istyorum bende çok yıprandım.hele son adet haftsaına girince bekleyiş varya insanın ömründen ömür alıyor yemin ederim

Son 3 aydır olduğun tarihleri hatırlıyor musun?

yaa kızlarrr beni önemseyen yok mu buralardaaaaa

11 ağustos
12 eylül
16 ekim
bu şekilde canım:44:

Girdiğiniz verilere göre silkuslarınız yaklaşık 33 gün sürüyor ve bir sonraki adetiniz muhtemelen 18/11/2011 tarihinde başlayacak.
Gebe kalmanız açısından sansınızın en yüksek olduğu günler 30/10/2011 ile ovulasyon gününüz olan 4/11/2011 arasındadır.

Hesaplama bu şekilde gözüküyor, 2-3 gün daha sabret bakalım...

canım belirtilere kafanı takma benım goguslerımde renk degısımı daha henuz baslar gıbı gogus uclarına arada sızı gırıyormu ? inşallah guzel haberler gelir. beklemekten baska bır sey yapabayız suan malesef.

Canım benim daha 8 gün var adetine.
Bu belirtiler hamilelik olabileceği gibi adet olmanında belirtisi olabilir.
Umarım hamilesindir :)
Az kalmış az daha sabır çıkacak ortaya.:)

valla ben çaışmalarınızı sorcam cnm ne yoğunluktaydı ve ne çaba gösterdiniz

Size çok katlıyorum arkadaşlar. Erkekler böyle ne yapalım yaradılışları böyle.
Benim hikayem de daha başka.... Eşim benim ilk erkek arkadaşımdı. 11 sene önce evlendik, okul biter bitmez, hemen... Tabi zor geldi bize evlilik, ilk tartışmada babanın evine git dedi, kıyametler koptu, boşanalım dedim ve 9 ayın sonunda ikimizde inat olduğumuz için boşandık. Ailelerimiz bile dorduamadı bizi... Aradan 10 sene geçti, gel gör ki aşık iki insan birbirini unutamadı ve biz geçen ocakta 10 seneden sonra yeniden evlendik. Yine zor zamanlar oluyor, bazen anlaşmazlıklar, hatta tartışmalar... Ama ne var ki iki tarafta o anda sabır etmeye çalışıyor. Gerginlik geçtiğinde fark ediyorum ki ben sinirlenmişsem o alttan almış, o sinirliyse ben geri hamle yapmışım... Anlayacağınız kızlar zaman herşeyn ilacı, insanlar zamanla birbirine alışıyor, birbirine benziyor.
Elbette bebek isteyeceğiz bu adamlardan, onlar bizim aşık olduğumuz hayatımızı birleştirdiğimiz adamlar... Herşey geçiyor geriye kurduğun aile ve evlatlar kalıyor, zaten hayatın anlamı da bu değil mi

sabretmek sorun değil.kırmızı kart yemeyelim de
eşimin yengesi, var yeni doğum yapacak az kaldı hamile bir kasılma bir kasılma görmeniz lazım
geçen geldiler yine benim yanımda hep bir kaç seferdir çocukları olmayıp aşılama yada tüp bebek yaptıran arkadaşlarından bahsediyor.
mahsus yapıyor biliyorumbenimde olmadığını ima etmek için.
ama salaklık bende herkesi kendim gibi sanıp bebek düşündüğümü söyledim daha en başında heyecanımı paylaştım
sandım ki hemen olacak.o hiç bişi demiyordu.bir duydum hamileymiş.

canımcım doğru diyorsun buraya gelince ben etkileniyorum.. sen de hamileymişsin maşaallah, Allah sağlıkla selametle eline almayı nasip etsin inşaallah...

beklicem bakalım.. hayırlısı Allahtan!!

2 3 gundur yazmıyorum ama takıp edıyorum sızi: benım bata 7 gun kaldı.. benım hep 28 gunde bır olur adetlerım bu ay da 23 unde beklıorum. ovulasyon zmanım bıttı ama kasık agrılarım basladı bır de karnım agrıo cok fena. gecenler de de cok degısık bişi oldu. kan tahlılı yaptırdım check up ıcın. sedımımasyon testı var normal bır ınsanda 0 25 arası olması gereken deger 31 cıktı ve hamılelğin ılk aylarında yuksek cıkarmıs:) ama tek basına bır anlamı olmazmış:) bende acaba mı dedım ama olmas sanmıyorum(

Canım benim daha 8 gün var adetine.
Bu belirtiler hamilelik olabileceği gibi adet olmanında belirtisi olabilir.
Umarım hamilesindir :)
Az kalmış az daha sabır çıkacak ortaya.:)

inşaallah canım.. hayırlısı beklemekten başka çare yok.. kabızlıkta var son 1 haftada.. normalde yoktu..

herşeyi ona yoruyoruz, kafayı dağıtmak lazım

sende hamilelerimizdenmişsin... Allah sağlıkla selametle eline almayı nasip etsin canım!!!!

arkadaşlar tekrar teşekkürler herkese, biz gün aşırı ilişkiye girdik. yani bi gn durup bi gün ilişkiye girdik. 20dk kadar hiç yerimden kalkmadım ve belimin altına yastık koydum akmaması için, bir de ayaklarımı yatak başlığına diktim ki daha yukarda kalsın rahmim diye. dikkat ettiğim başka bişey yoktu. ama sadece size şunu söylemek istiyorum. geçen ay çok stresliydim çok dikkat etmiştik herşeye ama hamile kalamadım işte. 3aydır korunmuyoruz ama 2aydır dikkatli bişekilde davranıyoruz. yani bilinçli olarak çocuk isteğimiz son iki ayda oldu. gecen ay adetim 5gün kadar gecikmişti. bu ay normal zamanı 12kasımdı ama ben yinede gecikme ihtimalini göz önünde bulundurarak bu güne kadar bekledim. lafı şuraya getircem ilk ay çok stresliydim ama bu ay bebek düşünmeden gercekleşti herşey, Allahım sana bırakıyorum. en hhayırlı zamanı muhakkak ki sen biliyosun. ben elimden gelini yaparım ama kararı yine sen verirsin dedim. ve gayet rahatttt gecirdim bu ayımı. gerçekten stresle alakalı olduğunu düşünüyorum. bebek yapmak için değil gerçekten eşinizle olmak için yapın herşeyi. bırakın evliliğinizin tadını çıkarın. Rabbim nasılsa nasip ediyo. ben bunları söylerken bi de kan testinde negatif çıkarmış Alllah korusun :18:
evet göğüslerimde hassasiyet vardı, ve kasıklarımda da evet batmalar vardı. hatta bi gün resmen biri sanki alt karnıma asılmışcasına acıyla uyandım. tuvaletim geldiğinden oldu sanırım dedim ama belki de bebeğim tutunmaya calışıyodu. :))) şu an kendimi nasıl hissettiğimi soracak olursanız. bilmiyorum. ilk kez bu kadar tuhafım, eşime nasıl söyleyeceğimi düşüünüyorum... çok karışığımm hem de karmakarışıkkkk :)))

selammmmmmmmmmmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrrr ..bebişleri herksein hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:)bendeeeeee her ay bu ay tamamdır diye diye 2 yıl olmak üzere yaşadığım ızdırabı tahmin edersiniz...ki 2 yıl öncesinde korunurken şıp diye hamile kalmıştım 8 haftalıkken mecbur alındı ihtimal vermediğim için ilaç kullanıyordum..ne olduysa bu 2 yıldan sonra birdaha hamile kalamadım ..doktorlara gittik herşey normal vs..en son rahim filminde sağ tüp kapalı çıktı gittim laparoskopi oldum iki tüpte açıkk problem yok şükür 4 ay geçti ameliyattan yine tık yokkk .yok yok yani olmuyor olmuyorr ama ben inatla bebeğimi beklemekten vazgeçmiyorum bu ayda olmazsa aşılama artık..beklenmeyen bat tarihi 30 kasımmmmmmmmmm gelmesin artık kırmızılarrrrr gelmesinnn..bu arada artık eşimle de sorunlar yaşamaya başladık birlikte olurken yumurtlama günleri dışında olamıyoruz bile direk bebek endeksli bunun yanlış olduğunu bilsemde bu sorunu aşamıyoruz ne olcak böle bilmiyorummmmmmmm

of ya kızlar ishal olmuşum kaç gündür karnım agrıyordu demek bundanmış..akıntım yok peçeteyle silerken azcık geliyor okdr..sol gögsümün dış yanı kol atı çok agrıyor kasık batması gibi olur ya aynı onun gibi batıp duruyor.. ama sol gögsümde kist var belkide adet olcam diye gögsüm şişti o rahatsızlık veriyor ama normalde bukdr agrımazdı.bide bi kaç kere sag kolumda sıcak kan agar gibi hisettim sag kolumun iç tarafı....belim kasıklarım hafif agrıyor..kısacası adet belirtileri.. aşırı gaz var benim zaten adet öncesinde aşırı gazım olurdu demekkii adet olcam..son 6 gün... pazar yada pazartesi test yaparım sırf meraktan..bir kere yapcam dhada test yapmıycam..gecen ay bolca test yapmıştım

bidahaki aya bende ayaklarımı kaldırıp yastık koyayım ozaman:) eşine sölemedinmiii hala çok heycanlıııııııııı:)

haklısın cnm benim denemede 4. ayım ve çok üzülüyorum allahım sana sabır tez zamandada bebek nasip etsin..gerçekten bende bebek için yapıyorum desem daha dogru olur onun haricinde aklıma gelmio bile yapmak..bukdr sabretmissin tedavide olmuşsun hamile kalmamamn için bi sebeb yok ondan üzülme kalırsın inş en erken zamöanda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…