Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

beni 2 gün boyunca ağlattı bana dediki eşin çok isteseydi çoktaan olurdu demekki çok istemiyor falan filan. hatta ben eşimin ikinci eşiyim benden önce görücü usulü ve 1,5 sene süren bir evlliliği olmuş hatta birde oğlu var ilk eşinden. bana eltim diyorki bak ondan hemen çocuk yaptı senden istemiyor zaten onun var çocuğu falan beni çok üzdü ve 2 gün ağladım sinirden:KK43:(((

aay seni görünce konuşmak istedim benimde eşimin birlikte yaşadıgı kadından çocukları var benim ve eşimin hikayesi çook uzun ama ben çok zolanıyorum sen neler yapıyorsun ben onları çok kıskanıyorum eşimin sürekli başına kakıyorum okadar gerginimki bu konuda her ay hamilelik bel
rtileri yaşıyorum ama tutmuyor bebek bendebu sıkıntılarıma baglıyorum sen neler yaşıyorsun nasıl dayanıyorsun bu duruma:KK43:(

aay seni görünce konuşmak istedim benimde eşimin birlikte yaşadıgı kadından çocukları var benim ve eşimin hikayesi çook uzun ama ben çok zolanıyorum sen neler yapıyorsun ben onları çok kıskanıyorum eşimin sürekli başına kakıyorum okadar gerginimki bu konuda her ay hamilelik bel
rtileri yaşıyorum ama tutmuyor bebek bendebu sıkıntılarıma baglıyorum sen neler yaşıyorsun nasıl dayanıyorsun bu duruma:KK43:(

senin durumun daha kötü. senden önce mi olmuş çocukları

senin durumun daha kötü. senden önce mi olmuş çocukları

eşim yurt dışında yaşıyordu bikadınla evlenmeden 10yıl birlikte yaşamış hrıstiyan kadından 3 tane çocugu var 17 -15ve 7 yaşlarında 5-6 yıl önce evden göndermiş onları kadın almış gitmiş çocukları ama babaçocuk ilişkileri tam gaz devam ediyormuş hergün tlf da konuşuyorlar sürekli gelip kalıyorlarmış benden önce eşim beni tam 4 yıl evliliğe ikna etmeye çalıştı bende çocukların var olmaz diyordum neyse görüşmüyorum bilmem ne dedi ikna etti tabi kaderdede varmış oldu 1yıl önce evlendim geldimki ne göreyim 3 defa kendi çocuklarını görmeye giderken benide götürdü onları görünce başımdan kaynar sular döküldü sanki bide sevimsiz gıcık cocuklar dillerini anlamıyorum hergün eşimi arayıp oraya gelecez diye tutturuyorlar eşimde ilk günlerde bana tavır yapıyordu ama şimdilerde yapmıyor şimdide ben öyle doluyumki durduk yere konuyu açıp açıp kavga ediyorum oooooof derdim büyük sormayın türkiyede master yapıyordum bıraktım çıktım geldim ailemi karşıma aldım geldim evde oturuyorum :KK43:( bari bi bebişim olsaydı ona tutunsaydım

eşim yurt dışında yaşıyordu bikadınla evlenmeden 10yıl birlikte yaşamış hrıstiyan kadından 3 tane çocugu var 17 -15ve 7 yaşlarında 5-6 yıl önce evden göndermiş onları kadın almış gitmiş çocukları ama babaçocuk ilişkileri tam gaz devam ediyormuş hergün tlf da konuşuyorlar sürekli gelip kalıyorlarmış benden önce eşim beni tam 4 yıl evliliğe ikna etmeye çalıştı bende çocukların var olmaz diyordum neyse görüşmüyorum bilmem ne dedi ikna etti tabi kaderdede varmış oldu 1yıl önce evlendim geldimki ne göreyim 3 defa kendi çocuklarını görmeye giderken benide götürdü onları görünce başımdan kaynar sular döküldü sanki bide sevimsiz gıcık cocuklar dillerini anlamıyorum hergün eşimi arayıp oraya gelecez diye tutturuyorlar eşimde ilk günlerde bana tavır yapıyordu ama şimdilerde yapmıyor şimdide ben öyle doluyumki durduk yere konuyu açıp açıp kavga ediyorum oooooof derdim büyük sormayın türkiyede master yapıyordum bıraktım çıktım geldim ailemi karşıma aldım geldim evde oturuyorum :KK43:( bari bi bebişim olsaydı ona tutunsaydım

canım Allah kolaylık versin ne kadar zor. senin ilk evliliğin mi canım çünkü eşinin çocuklarının yaşları bayağı büyük. insan senin sorununa söyleyecek söz bulamıyor valla. ailen biliyo mu peki canım bu durumu

kızlar 4 aydır korunmuyoruz.adet günüm yarın bu sabah test yaptım ve silik çıktı ama belirgin.acaba hamilemiyim,çok korkuyorum ya değilsem?bosuna umutlanmak istemiyorum işallah hamileyimdir.bana dua edin...

kızlar 4 aydır korunmuyoruz.adet günüm yarın bu sabah test yaptım ve silik çıktı ama belirgin.acaba hamilemiyim,çok korkuyorum ya değilsem?bosuna umutlanmak istemiyorum işallah hamileyimdir.bana dua edin...

canım günaydın buyuk ıhtımal hamılesın ama bence adet tarıhını2 gectır ve ona gore tekrar test yap.

çift çizgiyi gördüm arkadaşlarrrr, gördümmmmmmmm, Allahım inananımyorum 5dk önce test yaptım ve gördümmmmmmmmmmm, Darısı bütün bekleeyenlerin başına inşallahhh, inanamıyorum ya anne oluyorummmmm :emir_bebek::KK16:

çift çizgiyi gördüm arkadaşlarrrr, gördümmmmmmmm, Allahım inananımyorum 5dk önce test yaptım ve gördümmmmmmmmmmm, Darısı bütün bekleeyenlerin başına inşallahhh, inanamıyorum ya anne oluyorummmmm :emir_bebek::KK16:

canım tebrikler cook sevindim :) darısı isteyen herkesın basına

gözün aydın canım tebrikler maşallah diyelim de nazar değmesin :nazar: :nazar:

Günaydın kızlaaarrrrrrrr
günaydın canım

canım tebrik ederim vakit kaybetme hemen bi kan testi yaptır sonucunu merakla bekliyorum

canım büyük ihmal hamilesin kan testi yaptır canım inşallah sağlıkla gelir bebeğin

çift çizgiyi gördüm arkadaşlarrrr, gördümmmmmmmm, allahım inananımyorum 5dk önce test yaptım ve gördümmmmmmmmmmm, darısı bütün bekleeyenlerin başına inşallahhh, inanamıyorum ya anne oluyorummmmm :emir_bebek::KK16:

çok sevindim canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...
Maşallahh diyelim....

hadi hayırlı olsun cnm rabbim bizede o duyguyu yaşatsın inş..belirtilerin nelerdi yazarmısın:)

kızlar günaydın.benim bu gün 32.günüm ve akşam çok bulantım oldu. bu sabah ta öyle nasıl desem birde yanma sorunu oluşltu.sabah biraz karın ağrısı da yaşadım adet olucakmış gibi eyvah geliyor dedim.ama şükür gelmedi henüz.off çok stressliyim ben yaaa.gene hüsran olacak biliyorum.:KK14::KK14:

çok sevindim canım.allah sağlıklı bir gebelik ve hayırlısı ile kucağına almayı nasip eylesin.darısı :KK9:başımıza

kızlar günaydın.benim bu gün 32.günüm ve akşam çok bulantım oldu. Bu sabah ta öyle nasıl desem birde yanma sorunu oluşltu.sabah biraz karın ağrısı da yaşadım adet olucakmış gibi eyvah geliyor dedim.ama şükür gelmedi henüz.off çok stressliyim ben yaaa.gene hüsran olacak biliyorum.:KK14::KK14:

inşallah hüsran olmaz hemen aklına kötüyü getirme..

hayırlı olsun :KK70: bnmde adetime 4 gün var idrar testi yapsamı
acaba cok mrak ediorum ne dersnz kızlar

X