Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflu cnmmmmmm üzülme bu erkekler dengesiz anlayışsız hiç bi zaman en iyisi bile ince düşünmez..
beni kocam etrafa dünya iyisi bi adam ciddende öyle.. ama sorumsuz.. ben evliligimin ilk zamanları aglamaktan helak oluyordum. ailemi cevremi arkadaşlarımı herşeyi bırakıp yanına geldim memleket deiştirdim.. eşimse işten çıkıp evde yaırm saatte yemek yiyip kahveye gidiyordu arkadaşlarının yanına gece 12 den önce gelmezdi.. bende bunun içinmi yalnız kalmak içinmi evlendim dedim.. o sıralar çalışmıyordumda.. sıkılıyorum diyincede ablama git anneme git diyordu.. kaynana görümce yanı çok keyiflidir ya poff..haftalarca küstüm küstügüm dönemler evle ilgilenmedi... çok kötüydüm çok...şimdi noldu erkek deişmedi ben deiştim kahveye gittigi günler bende arkadaşlarımla buluşuyorum günlerim var...işe gittigim içinde akşama kdr evde olupta kafamda kurmuyorum ..eskisi gibide eşim çok gitmiyor kahveye haftada 2-3 gün... önceden hergündü...bebek olsaaa eve baglanmaz ben daha görmedim eve baglananı sadece gelir sever iki agucuk mugucuk yapar sonra aglamaya başlayınca al şunu der ya tv başına ya pc yada kahveye arkadaşlarına gideer...ben anladımki eşimi bekleyerek mutlu olamıyorum çünkü beklentilerimi karşılamıyor.. öylede olunca ben kendim bekarkenki gibi kafama göre takılıyorum..

Sana aynen katıLıyorum, bana eşim şimdiden şaka iLe karışık gönderme yapıyo.. AğLarsa aLtını pisLetirse ben bakmam, ben sadece severim diyo :) Amaan derse desin çokda umrumdu :KK52::KK52::KK36:

Kızlar iyi geceler ya ben geçen ay 28 ekim de adet oldum yumurtlama günüm geçti mi adetim büyük bi ihtimalle 25 kasım halvete devam edeyim mi

Döllenmenin 14. Gunü zaten adet tarihim oluyor.. O gun zaten teste gerek kalmaz gelir benimki:KK43:( en azı dan test yapmış olurum o güne kadar :KK43:( hayırlısı olsun yaaa belki de gelmez.. Bı de benim aklımı bisi karistiyor.. Ben 25- 26 günde bı oluyorum ya.. Bu çok mü az bu da hamile kalamama sebebi olabilir mı veya zorlaştırır miki

yok canım bence artısı bile var hiç değilse bizim gibi çok uzun zaman beklemezsin adet sürecini. adetlerinde kısa sürüyo mu peki canım

Kızlar iyi geceler ya ben geçen ay 28 ekim de adet oldum yumurtlama günüm geçti mi adetim büyük bi ihtimalle 25 kasım halvete devam edeyim mi

ovulasyon bitmiş gibi ama yine de belli olmaz...
gün aşırı devam et cANIM :)

bugun 19 . günün ovulasyonda.. doktorum 10-18. gün arası dene demişti.. ben düzenli yapamadım ama düzenli yapsaydım 20. güne kdr yapardım.. bence bi kaç gün daha dene cnm..

Sana aynen katıLıyorum, bana eşim şimdiden şaka iLe karışık gönderme yapıyo.. AğLarsa aLtını pisLetirse ben bakmam, ben sadece severim diyo :) Amaan derse desin çokda umrumdu :KK52::KK52::KK36:

aman benimkinin arada agzını arıyorum uykuya çok düşkünümdür..tüm gün bakarım gece dayanamam arada kalkarsın deilmi diyorum tabiki hayır diyor:)ben ne anlarım çocuk bakmasından diyip baştan atıyor.. sanki ben anamın karnında ögrendim ya:) neyse dedigin giib bakmasın lazım deil..ben bakarımmm minik melege:)

yok canım bence artısı bile var hiç değilse bizim gibi çok uzun zaman beklemezsin adet sürecini. adetlerinde kısa sürüyo mu peki canım

Yok tatlım ne kısası.. Gayet 1 hafta sürer.. :))) anliycain marketlerin pet reyonu bana çalışıyor :))) hem bu kadar sık hem de gayet 7gun.. Doktora filan gittim taa evlenmeden önce.. Ama hiç bı sıkıntı yok dedi.. Kimisi böyle olurmuş.. Ben de anneme cekmisim zannedersem.. O da aynı..

Yok tatlım ne kısası.. Gayet 1 hafta sürer.. :))) anliycain marketlerin pet reyonu bana çalışıyor :))) hem bu kadar sık hem de gayet 7gun.. Doktora filan gittim taa evlenmeden önce.. Ama hiç bı sıkıntı yok dedi.. Kimisi böyle olurmuş.. Ben de anneme cekmisim zannedersem.. O da aynı..

benimde bi hafta sürüyo ama mesela 3 gün kanamalı ama çok da değil diğer günlerde kahverengi akıntı şeklinde bazen 8. güne kadar da devam eder. sen stok yap benim gibi iyi oluyor :KK70: peki kaç aydır deniyorsunuz canım

çok haklısın canım senle aynı durumdayız sanırım..
bende zaten karar verdim hiç aramıcam eve gel diye..
ağlamıcam üzülmicem vs..
sadece kendimi düşünücem şu saatten sonra...
değişirse ikimize...
değişmezse de kendi bilir..
bu gün o kadar çok ağladım zaten gözlerim acıyo ağlamaktan...
kendimi harap ediyorum boşuna....
dediğin gibi erkek işte...
ggülüp geçmekten başka çaremiz yokkk :KK50:

aman ne arıycan bacım boşver gitsin evin yolunu biliyor nslsa... vurdumduymaz olmassak bu evlilik çok yorar bizi.. diyorum ya 1 sene boyunca evdeydim ve ben neredeyse 12 ayın 8-9 ayı küs gecirdim.. 2 gün konuşuyosak 5 gün küs oluyordukk..barışanda ben oluyordum.. kkonuışşmasam aylarca aramaz yani o derece. şimdii nemi yapıyorum umrum deil..severse seviyorum ilgi gösterirse bende gösteryorum onun haricinde yormuyorum kendimi.. hergün çeşit çeşit yemek yaparken şimdi haftanın 2-3 günü kahvaltı veriyorum niye yorayım yav kendimi.. evi temizlemekten maffolurdum temizlikci kadın tutupta para vermiyeyim yazık derdim baktımki eşim parayı ona buna yediriyor arkadaşlarına çok çömert bende salakmıyım az yesin hizmetci tutsun mantıgı ile temizlikçi kadın alıyrorum.. kirli sepetinde hiç kirli bile bırakmazken sürekli çamaşır ütü yaparken şuanda 3 haftalık ütüm birikmiş durumda.. hergün deiştirmesin kıyafet 2-3 gün giysin banane...herşeyin çözümü ZAMAN ..allahım saglık sıhat versin herşey çözülüyor..

Son düzenleme:
Kızlar biraz önce halvet ettik ilk defa dusa girmedim sabah yapacağım şans ya adetime 10 gün var bundan sonra korumayım mi off aslında boşa sıkıntı yapıyoruz bugün bi akrabamız hamile olduğunu duydum ve yanlışlıla olmuş iki çocuğu var ve adeti cook düzensiz 3. 5 ay da bi oluyo o şekilde 3 bebeğine kazaysa hamile :) ınş bebeğim bana da sıkı sıkı tutu nur

Kızlar biraz önce halvet ettik ilk defa dusa girmedim sabah yapacağım şans ya adetime 10 gün var bundan sonra korumayım mi off aslında boşa sıkıntı yapıyoruz bugün bi akrabamız hamile olduğunu duydum ve yanlışlıla olmuş iki çocuğu var ve adeti cook düzensiz 3. 5 ay da bi oluyo o şekilde 3 bebeğine kazaysa hamile :) ınş bebeğim bana da sıkı sıkı tutu nur

bende bu ay iki kere hiç kalkmadan yattım cnm tabi yumurtlamama denk geldi döllendiyse.. inş tutar isteyince bekliyoruz. istemeyince hop diye oluyor kısmet..

aman ne arıycan bacım boşver gitsin evin yolunu biliyor nslsa... vurdumduymaz olmassak bu evlilik çok yorar bizi.. diyorum ya 1 sene boyunca evdeydim ve ben neredeyse 12 ayın 8-9 ayı küs gecirdim.. 2 gün konuşuyosak 5 gün küs oluyordukk..barışanda ben oluyordum.. kkonuışşmasam aylarca aramaz yani o derece. şimdii nemi yapıyorum umrum deil..severse seviyorum ilgi gösterirse bende gösteryorum onun haricinde yormuyorum kendimi.. hergün çeşit çeşit yemek yaparken şimdi haftanın 2-3 günü kahvaltı veriyorum niye yorayım yav kendimi.. evi temizlemekten maffolurdum temizlikci kadın tutupta para vermiyeyim yazık derdim baktımki eşim parayı ona buna yediriyor arkadaşlarına çok çömert bende salakmıyım az yesin hizmetci tutsun mantıgı ile temizlikçi kadın alıyrorum.. kirli sepetinde hiç kirli bile bırakmazken sürekli çamaşır ütü yaparken şuanda 3 haftalık ütüm birikmiş durumda.. hergün deiştirmesin kıyafet 2-3 gün giysin banane...herşeyin çözümü ZAMAN ..allahım saglık sıhat versin herşey çözülüyor..

ne güzel anlatmışsın valla helal olsun :))
iyi yapıyosun bende senin gibi yapıcam bundan sonra :KK53::KK53:

ne güzel anlatmışsın valla helal olsun :))
iyi yapıyosun bende senin gibi yapıcam bundan sonra :KK53::KK53:

bebegimiz olsunda kocayı neyapcaz :)şimdi sıkılıyoruz dye kocayı takıyoruz kafaya bebek olunca aklımıza bile gelmez:) benim bi arkadaşımın bebegi var onunda kocası kahveci malesef.. önceden çok üzülürken şimdi diyo gitsin kahveye umruma gelmiyo evde vamrı yokmu farketmiyorum bile diyo:)bebek bebek bebekkkkk olsunnnn çok istiyorum valla.. çalışıp yorulmamam ragmennnn istiyroum:)hem iş hem ev hem bebek nsl gitcek onu bilmememe ragmen istiyorummmmmm:)

benimde bi hafta sürüyo ama mesela 3 gün kanamalı ama çok da değil diğer günlerde kahverengi akıntı şeklinde bazen 8. güne kadar da devam eder. sen stok yap benim gibi iyi oluyor :KK70: peki kaç aydır deniyorsunuz canım

Evet evet benim de aynen anlattığın gibi ilk 3 gun U var sonraki günler yok gibi bisey.. Walla stoklar hazır.. İnşallah bundan sonraki 9 ay kullanmak nasip olmaz hamile kalırım hayirlisiyla da :)) bubbizim 3. Ayimiz canım.. Gecen ay yalnızca bı kez calışma yaptık ama.. Bu ay 3 .. Daha umutluyum yani..

Sen evlenir evlenmez başlamışsın ne guZel çalısmalara.. Çok beklemezsin inşallah.. Beklesen bile de hiii c canını sıkma bize yetişirsin.. Ben 2 yıllık evliyim daha yeni düşünmeye başladık.. İnşallah daha bekletmesin Rabbim..

Bi de soğan kürü kullanan var mi aramızda ben de kis var :KK43: belki faydası olur ınş bu kis bebeğim e engel olmaz

bebegimiz olsunda kocayı neyapcaz :)şimdi sıkılıyoruz dye kocayı takıyoruz kafaya bebek olunca aklımıza bile gelmez:) benim bi arkadaşımın bebegi var onunda kocası kahveci malesef.. önceden çok üzülürken şimdi diyo gitsin kahveye umruma gelmiyo evde vamrı yokmu farketmiyorum bile diyo:)bebek bebek bebekkkkk olsunnnn çok istiyorum valla.. çalışıp yorulmamam ragmennnn istiyroum:)hem iş hem ev hem bebek nsl gitcek onu bilmememe ragmen istiyorummmmmm:)

Walla benim kocamın kahve değil de daha fena bı alışkanlığı var.. İnternet.. Dışarı çıkmıyor yalnız bırakmıyor ama yani basında yanliz kalıyorsun böyle olunca da.. Ben de 2 yıldır düzeltmeye çalışıyorum bırak su bilgisayarı benimle ilgilen diye ama nafile.. Ama artık ben de naApiorum.. Ben de kafama göre takılıyorum.. Hele bı de bebisim olsun onunla takilicam.. Onun o küçücük ellerini sevucem oynicam.. :))) 2 yıldır hem is hem ev hem okul hem de bebe nasıl olur diye diye durdum.. Ama artık durmak yok.. Yola devam kizlaar :p

Evet evet benim de aynen anlattığın gibi ilk 3 gun U var sonraki günler yok gibi bisey.. Walla stoklar hazır.. İnşallah bundan sonraki 9 ay kullanmak nasip olmaz hamile kalırım hayirlisiyla da :)) bubbizim 3. Ayimiz canım.. Gecen ay yalnızca bı kez calışma yaptık ama.. Bu ay 3 .. Daha umutluyum yani..

Sen evlenir evlenmez başlamışsın ne guZel çalısmalara.. Çok beklemezsin inşallah.. Beklesen bile de hiii c canını sıkma bize yetişirsin.. Ben 2 yıllık evliyim daha yeni düşünmeye başladık.. İnşallah daha bekletmesin Rabbim..

eşim evlenmeden önce 1 yıl bebek düşünmeyelim demişti ama dediği ile kaldı ben kesinlikle red ettim çünkü bekleyecek bi durumumuz yokki beni de çalıştırmak istemiyordu e o zaman neyi bekleyelim yani di mi erkek işte gezeriz tozarız evliliğimizi yaşarız diye diyordu. yaşım 29 canım benim bi kaç ay sonra 30 olacak ve inan yaşımdan kaynaklı endişeden dolayı değil ben çocukken de çocukları severdim halada öyle. neden bi kez birlikte oldunuz canım yani doktorlar haftada 3 kezi uygun görüyorlar böyle devam edip hamile kalamazsan tedavi ediyorlar

Walla benim kocamın kahve değil de daha fena bı alışkanlığı var.. İnternet.. Dışarı çıkmıyor yalnız bırakmıyor ama yani basında yanliz kalıyorsun böyle olunca da.. Ben de 2 yıldır düzeltmeye çalışıyorum bırak su bilgisayarı benimle ilgilen diye ama nafile.. Ama artık ben de naApiorum.. Ben de kafama göre takılıyorum.. Hele bı de bebisim olsun onunla takilicam.. Onun o küçücük ellerini sevucem oynicam.. :))) 2 yıldır hem is hem ev hem okul hem de bebe nasıl olur diye diye durdum.. Ama artık durmak yok.. Yola devam kizlaar :p

seninki yine iyi kız en azından evinde yanı başında.. tmm oda sinir eder ama dışarıda olmasından daha iyi.. benim koca resmen arkadaşlarının yanında benim yanımdan çok daha mutlu:)madem öyle evlenmeseymiş benle yazık deilmi bana:)
aman bebeiş olsunda kocaaaa neyaparsa yapsın:)

// KASIM AYI LİSTESİ //

yasib2538:.............................. // 3 Kasım //TEBRİKLERRRR :KK49:
aklima:................................... // 4 Kasım //
ladybugg:............................... // 4 Kasım //
nickiminkenarı:........................ // 5 Kasım //
basakss:............................... // 6 Kasım //
nermin_35:............................ // 7 Kasım //
tutuhak:............................... // 8 Kasım //
Hapsuu:............................... // 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR :KK49:
skaya2006:.......................... // 10 Kasım //
findikkentli:.......................... // 10 KAsım //
sinhus:............................. // 11 Kasım //
gulisay:............................ // 12 Kasım //
edirne:............................. // 12 Kasım //
eddacev:........................ // 14 Kasım // TEBRİKLERR :KK49:
orjinalmorjinal:................... // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR :KK49:
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
rihana:................................ // 17 Kasım //
sevgim27:............................. // 17 Kasım //
arber:.................................// 18 Kasım //
NeWarch:........................... // 19 KAsım //
conqueror:........................... // 19 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
msg38:..............................// 20 Kasım //
maths:................................. // 20 Kasım //
AleyynA:................................ // 21 Kasım //
minelcetin:.......................... // 22 Kasım //
naz8:................................. // 22 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:.................... // 23 Kasım //
yokh:.................... // 24 Kasım //
mltm2602:................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
0fLu:.......................// 24 Kasım //
ciciminik:......................// 25 KAsım //
cebra:..................... // 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................. // 27 Kasım //
ddeerryya:............. // 28 Kasım //
belinaysu:.............. // 28 Kasım //
Fromrose76:............... // 28 Kasım //
gocmenkuslar:..................... // 28 Kasım //
melis262008:......................... // 28 Kasım //
aysegul21072008:................... // 28 Kasım //
sinsioskop:................................ // 28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
tekpapatya:................ // 30 Kasım //
dhc83:............................. // 30 Kasım //
karanfilce:................. // 20 Kasım //

// ARALIK AYI LİSTESİ //

hacer_31:....................... // 1 Aralık //
elsal:............................. // 2 Aralık //
simli pembe :................. // 3 Aralık //
aklima:........................ // 3 Aralık //
ggmin:............................ // 4 Aralık //
basakss:....................... // 4 Aralık //
kuzumnehir:.......................// 4 Aralık //
aysunayy:.......................... // 6 Aralık //
pdr55:.............................. // 6 Aralık //
deryalcin:............................ // 7 Aralık //
slna:............................. // 8 Aralık //
aysenurr:........................ // 8 Aralık //
asis:................................ // 9 Aralık //
SDFCLB:.............................. // 9 Aralık //
Hkbinici:....................................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:....................................... // 9 Aralık //
orkide2:............................................. // 12 Aralık //
ssuperisii:........................................... // 13 Aralık //

ofluuu beni de ekler misin bat 24 kasım...

eşim evlenmeden önce 1 yıl bebek düşünmeyelim demişti ama dediği ile kaldı ben kesinlikle red ettim çünkü bekleyecek bi durumumuz yokki beni de çalıştırmak istemiyordu e o zaman neyi bekleyelim yani di mi erkek işte gezeriz tozarız evliliğimizi yaşarız diye diyordu. yaşım 29 canım benim bi kaç ay sonra 30 olacak ve inan yaşımdan kaynaklı endişeden dolayı değil ben çocukken de çocukları severdim halada öyle. neden bi kez birlikte oldunuz canım yani doktorlar haftada 3 kezi uygun görüyorlar böyle devam edip hamile kalamazsan tedavi ediyorlar
Ben de çok severim bebekleri.. O yüzden heralde birden ısındım bu hamile kalma olayına..:)) tatlım ben biraz usengecim..ve uykuyu Cook severim.. Aksama kadar iste yoruluyorum zaten..bı de evde deneme yap et duş al sabahın köründe kalkması zor oluyor:))) Esim zaten benden fena sever uykuyu(hatta su an 48. Rüyasını gormekle mesguldur kendisi)o yüzden bu ay rekor kırdık biz 3 denemyle:)))
seninki yine iyi kız en azından evinde yanı başında.. tmm oda sinir eder ama dışarıda olmasından daha iyi.. benim koca resmen arkadaşlarının yanında benim yanımdan çok daha mutlu:)madem öyle evlenmeseymiş benle yazık deilmi bana:)
aman bebeiş olsunda kocaaaa neyaparsa yapsın:)
Arkadaşlarının yanında daha mutlu değildir tatlım ama eminim onlarda bizde arayıp bulmadıkları bisi buluyorlardir.. Yoksa evlenmez bekar hayatına devam ederler dımı..onlarada hak vermek lazım.. Arada bı görüşsünler erkek erkeğe muhabbet hakları ama hergüne hergün ne oluyo öle ya aaaa.. Kızarım bak..:)) kocana sole elimde pilava geliyorum :p

X