Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım benim sana üzülmek hiç yakışmıyo
hani dünde ben öyleydim ne demiştin her evlilikte olur öyle şeyler fazla uzatmayın yeter

canım testin içinde yazıyor canım kaçıncı gün başlayacağın...
adet sikluslarına göre değişiyor sonuçta..
çizginin yalnız kopkoyu çıkması lazım silik çıkarsa negatif... koyu çıkması lazım...
ertesi gün de tekrarla testi..
negatif çıkana kadar çalışmalara devam et..

canım benim sana üzülmek hiç yakışmıyo
hani dünde ben öyleydim ne demiştin her evlilikte olur öyle şeyler fazla uzatmayın yeter

üzülmek yakışmıyor biliyorum da..
kaç zamandır sabrediyorum..
sürekli aynı şeyler..
bir süredir de evde..
o süreç içinde de hep dışarda geç geliyor..
haliyle sorun oluyor..
bilmiyorum çok ağladım bugün çoook

bende netten sipariş ettim.p.tesi gelir herhalde bende ilkkez kullanıcam.inşallah faydası olur yaa:26::26:

inşallah canım inşallah gerçi benim için aslında ilişki denk getirmek için degil acaba yumurtlama oluyormu onu ögrenmek istiyorum bakalım nasıl olacak allah yardımcımız olsun

canım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun inşallah daha fazla büyümeden düzelir aranız nolur şeytana uyup büyük laflar etmeyin birbirinize...

Canım yapma böyle üzme kendini nolurrr... Bebeğin seninleyse üzme meleğimizi de annesi...
Evlilikte olur böyle iniş çıkışlar.
Ne kadar oldu evleneli?

canım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun inşallah daha fazla büyümeden düzelir aranız nolur şeytana uyup büyük laflar etmeyin birbirinize...

zaten özür diledi de...
kendime konduramıyorum...
ne biliyim ben çok hassasım ya :2:

Canım yapma böyle üzme kendini nolurrr... Bebeğin seninleyse üzme meleğimizi de annesi...
Evlilikte olur böyle iniş çıkışlar.
Ne kadar oldu evleneli?

1.5 sene
keşke bebeğim olsa yanımda inanın bu kadar üzmem kendimi..
eşimi de bu kadar takmam..
ama ben eminim...
ben hamile kalınca dibimden ayrılmaz o...
dışarı bile çıkmaz...
off off keşke hamile olsam

oflu eşin işi olmadığı halde dışarda mı daha çok vakit geçiriyor?

Canım .. Ben de senin gibi dusunenlerdenim.. 2 yıldır evliyiz.. Her evlilikte oluyor böle inişler çıkışlar.. Ben de bı bebisimiz olursa onunla ilgilenir unuturum herseyi diyordum.. Zaten oldum olası severim bebekleri.. Ama gecen de bı arkadasım dedi ki.. Ya bebeğin olduktan sonra da böyle sorunlar yasarsan ve esinle kavgalı oldugunda bı de bebeğin sorumluluğu üstüne binince iyice sinirlerin bozulur.. İyi düşündün mü bebek için.. Walla bilemiyorum ama.. Hayırlısı olsun diyorum.. Başka da bisi demiyorum..

ay canım beniim bu durumda söylenilebilecek hiç birşey yok rabbim yüregine feraklık versin(((

canım ben değil eşim söylüyor bunu..
çocuğumuz olsa...
onu görmek için dışarıda 1 dkkamı harcamam onunla ilgilenirim diyor..
ve ben eminim bunun böyle olduğundan..
bende istiyorum sonuçta...
RAbbim hayırlısını versin diyorum...
ya zaten özür diledi ama bilemiyorum işte..
ben mi abartıyorum bilemedim ki:26:

oflucum aslına bakarsak çocuk için kaç erkek birlikte oluyordurki biz kadınlar debeleniyoruz onların hiç umrunda degil olursa olur şeklindeler yani enzazından benimki öyle canı isterse bi gece bi sabah istiyor canıda istemiyorsa sen en sexy halinde karşısında dur arkasını döner yatar yani benim kanaaitim bu:))

Aslında doğru söylüyorsun oflu..cum. Bira fazla duygusaliz bu dönemlerde o yüzden abartıyor olabiliriz.. Ben şahsen abartıyorum naz yapma olayını bliyom:)) ama napalim nazımızı çekecek bı onlar var.. Onlar da iki dakika olmayınca hemen kizmaca:)) inşallah herseyin en güzeli olur hepimiz için.. Ben gecen ay senden çok umutluydum sonra bu topuğu actın.. Şimdik daha da umutluyum:)) hadi hayirlsii bakalım ne kadar kaldı malum güne..Belirti filan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…