Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

çok sinirlendim o nedemek ya ona ne dert giriyor diycem valla agzımı bozup.. senin dogurup dogurmaman kimi ilgilendir.. insanlar hep cahillikleirnden böle boş konuşuyorlar cnm bnm. ben bebek yapmak için evlenmedim inan ama bi zamandan sonra insan istiyor..rabbim belki kısmetimizde bebek nasip etmedi olamazmı...sen ona takılma cnm elbet olurrr..olmasada canımız sagoılsunnn ama tıp okdr ilerlemişki bi canlı sperm bi yumurtayla hamile kalıyor insan..öyleleriyle muhattap bile olma cvp versen anlıycak tipte olsa cvp ver diycemde görümcenin zerre bşyden anlycagı yok belli...

terbiyesize bak,,eşin mi werıomus sana cocuqu..nice insanların hıc bı sorunu olmadıqı halde senelerce cocukları olmuo hatta daha önceden cocukları olduqu halde..Rabbimin bi bildigi wardır elbet..sen takma bırak o cahili..ewlilikte bence çocuk deıl eşlerin birbirini sewmesı en cok önemli olan..eltımle konustuqumuz aksam bende cok aglamıstm eşim zor susturdu benı..sora bana çocuqumuz olmasa sen hep böle mutsuz mu olucaksın ben sana yetmıyor muym,,bak sen zaten benım bebeqmsın ikinciside rabbım nasıp ederse olucak uzme bosuna kendını dedı de öle susmustum..sen Rabbimden iste dua et canım..onun bunun sözune bakıp uzulme..

görüşmüyorum zaten artık muhattap bile olmuyorum

görüşmüyorum zaten artık muhattap bile olmuyorum

aman aman isabet olmuş görüşme cnm bnmm öylelerinde insanlık yokkk ..benimde kaynanam tuhaf görümcemde dengesiz genelde iyiler ama çok sık görüşürsek bşy çıkartırlar diye ben kaynanamı haftada 1 görümcemlede ayda 1 anca görüşüyorum.. lazım deil sık sık görüşmek kafa agrıtır..

inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde hamile kalırız. ama kaderimizde yoksada yapacak bişiy yok önemli olan eşlerimizle mutlu olmamız değilmi.

tam 4 ay 1 günlük evliyim..
hiç korunmadık ama hala hamile kalamadım
düzenli yapıyoruz hee şeyi ama iltihap da olmamasına rağmen olmuyor..
bu hafta doktora gidecem ama 1 yıl dolmadan da bakmıyorlar işte..
ne yapsak bilemedim kii üzülüyorum 7 yıldrı sevdiğim adamdan çocuğum olsun hemen istiyorum..
ne zormuş hamile kalmak
iyi ki hiç korunmamışız kaç yıl beklerdik kim bilir

atamam olmadan hamile kalmak istiyorum yaşım 24 eşimin 26..
her gün dua ediyorum ama (((

cnm dur acele etme bünyen rahmin alışsın ilişkiye ..elbet olcak..istedigin kdr sevgili kal ama evlilik farklı bence bende 3 sene sevgiliydim ama evlilik aynı ev farklı..bence acele etme yine korunmaaaa ama 4 ay olmuş neden olmuyor diyede üzülme bebegim..

Ya kızlar benim göğüslerim dokunduğum anda çok acıyor ve hassaslaştı 2 gün önce başları ve kasıklarımdada bazen ağrı giriyor. Nadirende kramp oluyor hamilemiyim sizce bunlar belirtimi

Çok teşekkür ederim.
Darısı bütün isteyenlerin başına.
Ben hiç ummuyordum alışmıştım her ay kırmızı kart yemeye:)

Bende 16 Temmuz 2011'de evlendim
14 Kasım 2011'de hamile olduğumu öğrendim:)
Olacak olacak Allahın izniyle sen korunmamaya devam et ama aklında bebekle girme yatağa ben bu ay öyle yaptım tuttu

canım ateşe çok takılma herkes te aynı olmuyo ki..
benim geçen ay adet günü sabitlendi 36.6 ya.. düşmedi yani bende umutlandım ateşim düşmedi diye ama o kadar yüksek ateşle adetim geldi

ovulasyondan sonra giderek artması gerek evt..ancak en önemlisi adet günü düşmemesi..hatta fırlaması..ama dediğim gibi herkeste aynı olmuyorrr..inşallah hamilesindirrr
batına 1 haftan var minikgelin umutsuzluk için erken
kırmızılar gelene kadar umudumuzu yitirmiyoruz...
ovulasyon kullanabilirsin evt..yumurtlama gününü kaçırmıyor..
ben 2 ay kullandım ama gebelik olmadı geçen ay bıraktım bu ay tekrar başladım ovulasyon testine..
bakalım olacak mı bu ay:44::44:
günaydın kızlar maleseff dünn bhcg 17 di ve çook artan kanamayla bebeğimi kaybettim kimyasalmış çok üzgünümm
yasib canım çok üzüldüm
tez zamanda tparlanıp aramıza dön canım çok geçmiş olsun...

4 ay umutsuzluk için erken canım..benimde 6.ayım olacak bu ay..
inşallah tez zamanda hamile kalırız artık gerçektende yıpratıcı bir süreç..
ovulasyon testi kullanabilirsin yumurtlama gününü belirlemek için..

Son düzenleme:
merhaba kızlar, hepimiz aynı dileklerle burdayız, birbirimize destek hemde yol göstericiyiz, sıkıntılarımız isteklerimiz var ama yinede niyet çok önemli, kaynana olsun görümce olsun kızdığımız kırıldığımız noktalarımız var, aynı şekilde benimde bilmediğim dedikodular ve içime atıyorum eşime bile söyleyemiyorum sırf ailesinin arasına girmemek için, ilişkimizi korumak adına, bazen çocuk bile istemediğim oluyo şeytanın vesveselerine takılıp gidiyorum kendimi yıpratıyorum, ama sadece yaradanıma güveniyorum beni gözü yaşlı, mahrum bırakmamasını istiyorum o dilerse verir diyorum, benimde myomlarım var düşük geçirdim, biliyomusunuz kendimi çok yalnız hissediyorum çocuğum olursa bana yoldaş olsun arkadaş olsun, yalnızlığımı hayat sevincimi onda bulayım istiyorum, ne eşimin ailesi ne kendi ailem kimseye güvenmiyorum, yinede halime şükür diyorum iyi kalpli bi eşim var, nasip olurda bebeğimiz olursa bu mutluluğu sizinlede paylaşmak isterim. Kalp kırıklıkları, sancılar oluyo hayat bu önemli olan niyetinizi temiz tutun, adaletli davranırsak yaradan bizi çocukla ödüllendirir, neden olmuyo bunuda soralım kendimize, yanlış hareketlerimizmi var acaba, yaradanı küstürüyomuyuz, niyetimiz kötü olmasın, biz dünyayla küskün olabiliriz ama yaradanla bağlantımız temiz olsun, insanlar yanlış yapsada adil davranalım, herkesi affedelim, biz doğru olalım ve bu hayat sınavında hakta yanımızda olsun, dilerim yaradanın sevgisine mazhar oluruz, dualarımız ona ulaşır ve hakkıyla alnı açıklardan oluruz, sizi seviyorum kalbinizi karartmayın çünkü o kalbi size bağışlayan sizi seviyo ona layık kul olma dileğiyle... sevgiler

canım tebrik ederim bizlerede dua et inşallah bu sağlıklı sıhhatli bebişlerimize kavuşuruz canım.

canım çok geçmiş olsun Allah kimseyi evladıyla sınamasın çok üzüldüm canım. inşşalh tez zamanda hayırlısıyla kucağına bebişini alırsın canım

cnmmmmm nebilim bu ay 3 kez birlikte olunca umudum yok kdr az..yinede kısmet bakalım..ovulasyon testi kesin kullancam önümüzdeki ay riske atmak istemiyorum..yumurtlama günümmü deilmi düşünceside geriyor beni

negüzel yazmışsın cnm gerçektennn çok begendim yazdıgını... hayırlısını istiyorum olmuyorsa vardır bihayır ama işte insan üzülüyor

selammm kızlarrrrrrrr...
nasılsınızzz... :)
yaaa arkadaş ben cidden şu milletin ağzını anlamıyorum...
size ne kardeşim bizim evliliğimizden....
yapacağımız cocuktan... size ne yanii ??
size soran olursa ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz diye...
vereceğiniz cevap şu olsun...
SİZ YATAK ODAMIZDAN ÇIKTIĞINIZ ZAMAN

valla cnm bıktım bıktım cvp vermekten.. artık annemin başının etini yiyor akrabalr niye yapmıyor yapsın artık diye kadıncagızda olsa iyi ourda istemiyorlar şimdilik diyor.. miletin derdi benim cocugumun olup olmaması.. artık alıştım ilk aylar çok takıyodum kafama..

oy oy oooyyy ne güldüm be oflucum yaa..... Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün.. ne cevap olur ama..

aman salla gitsin bana da diyorlar da...
ben daha çok gencim istediğim zaman yaparım diyorum
oturtuyorum lafı...
zaten kaynanam acele etme ne zaman olursa olur diyo..
benım kendi annem hele o da aynı :)
biraz yaşa sonra yaparsın diyo...
anlayacağın böyle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…