Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar regle 1 hafta kaldı bat 22 kasım ama karar verdim dayanabilirsem ve kırmızılar gelmezse 28 kasımda test yapmayı düşünüyorum. çünkü çarşamba akşamı şehir dışına yolculuğum olacak sınavlarımda var belki stresten reglde etkilenirse negatifi görüp boşa üzülmek istemiyorum. inşallah gelmez kırmızılar

slm kızlar nasılsınızzz
ya ben bişey sorcam bugun benim siklüsun 7 .günü ve 9. günü şaçımı boyatmak istiyorum ama açıcıyla orielle açılıyor saçım bir sorun olurmu olmaz diyin lütfen :18:
ya bide ovulasyon testi siperişi verdim c.tesi gg den halen gelmedi sipariş veren arkadaşlar vardı ne zaman geldi sizin ????

Herşey tam da tahmin ettiğim gibi oldu.Sabahı zor ettim, uyandım, test yaptım.Veee... dana kadar bir tek çizgi:KK43::KK43::KK43: :2: Bütün gün ölü gibi dolaşıyorum, küstüm sanki herşeye.Takmıyorum diyorum ama takığım galiba bu konuya:2::2: Canım doktora bile gitmek istemiyor:KK43::2: bugün ne kadarda buğulu herşey:KK43:

Herşey tam da tahmin ettiğim gibi oldu.Sabahı zor ettim, uyandım, test yaptım.Veee... dana kadar bir tek çizgi:KK43::KK43::KK43: :2: Bütün gün ölü gibi dolaşıyorum, küstüm sanki herşeye.Takmıyorum diyorum ama takığım galiba bu konuya:2::2: Canım doktora bile gitmek istemiyor:KK43::2: bugün ne kadarda buğulu herşey:KK43:

adetine kaç gün var canım :/:26:

canım üzülme nolur hayırlısıyla tez zamanda gelsin bebişin inşallah... hem sen erken test yaptın yanlış hatırlamıyorsam değil mi?

herşey tam da tahmin ettiğim gibi oldu.sabahı zor ettim, uyandım, test yaptım.veee... Dana kadar bir tek çizgi:KK43::KK43::KK43: :2: Bütün gün ölü gibi dolaşıyorum, küstüm sanki herşeye.takmıyorum diyorum ama takığım galiba bu konuya:2::2: Canım doktora bile gitmek istemiyor:KK43::2: Bugün ne kadarda buğulu herşey:KK43:

üzülme canım.. Bu ay olmadıysa aralıkta olur hemen umutsuzluğa kapılma. Anlayabiliyorum seni. Ben diyorum kendime ben hiç çift çizgi göremiycem sanırım diye :)))

adetine kaç gün var canım :/:26:

19 Kasım canım adetim, yani 4 gün var.Ama silik bir çizgi bile yoktu.Birde 2 gündür kahverengi akıntı var, kırmızıların habercisi yani:KK43::KK43: öyle üzgünüm ki bu ay sanki hiç ilişki yaşamıcam gibi geliyor bu üzüntüyle:26:

üzülme canım.. Bu ay olmadıysa aralıkta olur hemen umutsuzluğa kapılma. Anlayabiliyorum seni. Ben diyorum kendime ben hiç çift çizgi göremiycem sanırım diye :)))

15ekim sat 12kasım bat, yine gecikti mi hamilemiyim nasıl anlayabilirim, gecen ay gecikmişti bu ayda öyle olmuştur diye çok korkuyorum
:18:

[............................................................................................................................................................................................................................................................

Son düzenleme:
canım geçmişe bakamadım sorun neydi ?

Ya kızlar benim göğüslerim dokunduğum anda çok acıyor ve hassaslaştı 2 gün önce başları ve kasıklarımdada bazen ağrı giriyor. Nadirende kramp oluyor hamilemiyim sizce bunlar belirtimi

arkadaşlar ben ekim11de idrar testi yapmıştım. ikinci cizgiyi gölge şeklinde gördüm, daha önce negatif gören arkadaşlar yazarsanız çok sevinirim. ikinci cizginin varlığı sadece ışıkta belli oluyordu, normalde tutunca da gölge gibiydi, negatifmidir sizce:18:

kızlar ben test yapsam çıkarmı sizce yaa.artık bekleyemiyeceğim.bu bekleyiş beni delirtecek yahu.en son adetimden bu yana 31, günümdü bugün.genelde 33-34-en geç 35 günde bir oluyorum.ama dahada bekleyemiyorum sanki.olsa gebelik belli olurmu idrarda..:KK52::KK52::KK52::KK52:

19 Kasım canım adetim, yani 4 gün var.Ama silik bir çizgi bile yoktu.Birde 2 gündür kahverengi akıntı var, kırmızıların habercisi yani:KK43::KK43: öyle üzgünüm ki bu ay sanki hiç ilişki yaşamıcam gibi geliyor bu üzüntüyle:26:

kahverengi akıntın mı var...
kim bilir belkide yerleşme kanamasıdır...
adet günün tekrarla testi umutluyum ben senden :)

15ekim sat 12kasım bat, yine gecikti mi hamilemiyim nasıl anlayabilirim, gecen ay gecikmişti bu ayda öyle olmuştur diye çok korkuyorum
:18:

inşallah vardır.. Bekle bakalım bir kaç gün daha. Inş.umudun kırılmaz bende yaşadım çok kötü oluyor.ama çok sıkma kendini

arkadaşlar ben ekim11de idrar testi yapmıştım. ikinci cizgiyi gölge şeklinde gördüm, daha önce negatif gören arkadaşlar yazarsanız çok sevinirim. ikinci cizginin varlığı sadece ışıkta belli oluyordu, normalde tutunca da gölge gibiydi, negatifmidir sizce:18:

vallahi benim o gölgeden çok çıktı arkadaşım.belkide illki bir çizgi görmek istediğim içindir.sonradan çıkıosa negatiftir.ilk beş dk önemli oln.

kızlar ben test yapsam çıkarmı sizce yaa.artık bekleyemiyeceğim.bu bekleyiş beni delirtecek yahu.en son adetimden bu yana 31, günümdü bugün.genelde 33-34-en geç 35 günde bir oluyorum.ama dahada bekleyemiyorum sanki.olsa gebelik belli olurmu idrarda..:KK52::KK52::KK52::KK52:

bence yap varsa çıkar.bende çok merak ettim hadi inşallah vardır.

Ya kızlar benim göğüslerim dokunduğum anda çok acıyor ve hassaslaştı 2 gün önce başları ve kasıklarımdada bazen ağrı giriyor. Nadirende kramp oluyor hamilemiyim sizce bunlar belirtimi
CEVAP İSTİYORUMMMMMMM YAAAAAAA :KK43:(((

X