Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlar inşallah bu ay bol bol hamiş haberleri alırız..adet olmama 3 gun war inşallah adet olmam gecen ay 7 gun gecıkmedn sonra olmustm adet.. inşallah bu sefer hiç olmam..

hatırlıyorum seni gecen aydan cnm inş hamiş haberi verirsinnnnn az kalmış en heycanlı dönem son 3 gün:) benimde 1 haftam var..

günaydın kızlar maleseff dünn bhcg 17 di ve çook artan kanamayla bebeğimi kaybettim kimyasalmış çok üzgünümm

canım öncelikle çook geçmiş olsun Allah sana can sağlığı versin demekki kısmet değilmiş inşallah gelecek aya hayırlısıyla hamile kalırsın sağlıklı bir şekilde inşallah...

normalde adet öncesi akıntım olurdu şimdi yok ıslaklık hissi var sadece sanki adet oldum olucam gibi bide hamilelik adet belirtileriyle benziyormuş anladığım kadarıyla herkesin hamileliği birbirine benzemiyor sen kendine ve içinde oluşan meleğe inan

hatırlıyorum seni gecen aydan cnm inş hamiş haberi verirsinnnnn az kalmış en heycanlı dönem son 3 gün:) benimde 1 haftam var..

inşallah hayırlı haberler alırız bu ay canım..gecen ay cok umıtlenmıstm ama kısmet..bide eltım 2. cocuguna hamıle gecen gun sankı kıskanıcakmısm edasıyla hamıle olduqunu söleyısı wardı kı cok uzuldum..Rabbim bizede nasıp etsn inşallah..

ay en son dedigin içimi cız ettirdi valla:) genelde hep akıntım çok oluyor diyenler hamile kalıyorda bende ondan umutsuzluga düştüm...ıslaklık var meselas tuvalete gitcegim zaman daha idrarımı yapmadan önce peçeteyle siliyorum akıntı varmı diye sadece ıslanıyor ..normlade hiç ıslaklık da olmazdı.. ya üşüttüm yada hamileyim umarım ikincisi olur:)

aman ya sinir oluyorum öyle tiplere..bide acıyarak bakarlar ya sana o deli ediyor.. benimde kuzenlerim benle aynı sıra evlendiler.. ikinci bebegi düşünüyoruz sen daha yapmıycanmı bu ne tembellik diyip artistleniyorlar.. sanki bebek yapmak marifetmiş gibi..

İnşaALLAH sende o mutLuLuğu tadarsın canım senin içinde dua edicem. HamiLeLik 9 ay, yarın ne oLacağı hiç beLLi oLmaz. Verende ALLAH aLanda. Eğer eLtinin kaLbinde gerçekten kötü anLamda şeyLer varsa karşıLığını eLbette görür er yada geç. Rabbim herkesin kaLbine göre versin sen moraLini bozma ve çokca dua et

EvLenene kadar neLer çektim. Yok şu arkadaşın nişanLanmış, yok bu yaşıtın evLenmiş, aa şu kız senden küçük değiLmiydi bak çocuğu oLmuş! Yemin ederim isyan edecek duruma getiriyorLardı çevremdekiLer.. Şimdide 2 ayLık evLiyim başLadı yine maLum kişiLer çocukta çocuk çocukta çocuk. Sanki biz bi yerde bebeği aLıp karnımıza koyuyoruz. Yahu ALLAH'tan geLen şeyi ne diye bize sorarLar hiç anLam veremiyorum. Bak yine sinirLendim

demek herkesin başına geliyor:) ben evlendim ertesi günü kaynanama gittik hemen ayagıma terlik getirmeler çorap getirmeler ki yazındı düğünüm.. neyse azcık oturduk kalkcaz torun istiyorum ben dedii... nsl utandım anlatamam zaten insan utanıyor o sıra.. çok sinir etmişti istemiyorum dedikçe üstüme geldiii sonra eşim kızdı biz 1 sene düşünmüyoruz dedii.. neyse 1 sene gectii.. hadi torun istiyorum demeye başladı ben işe girdim.. ee öle oluncada bu gelin işe girdi hiç yapmas diyip umudunu kesti:)şimdide ben istiyorum bakalım nezamn olcak.. ama eminim bebegimde olsa bu kaynana beni rahat bırakmaz korkuyorum bizden çıkmaz sürekli torununu görmek ister ayvayı yedimmmmm başıma gelcekleri şimdiden görüyorum ama beni bunaltırsa cvbını vercem çünkü iyilikten anlıycak bi kaynanam yok..

inşallah hamişsindir canım..hayırlı haberlerını beklıyoruz.. :) ayy sorma yaa benden sonra ewlenenlerın bıle cocugu oldu..biz eşimle bebek dusunmuyor musunuz dıe soranlara şuan erken bı bırbırımıze doyalım dıyoruz..

Rabbim herkesın içini dışını biliyor..kaynımı cok sewıorum onlar için sewındm ama karsındakının söleyıs tarzndan anlıosn..eşimle hergun dua edıyoruz namazlarımızda..inşallah rabbim hayırlısıyla nasıp eder bize bebegımızı..eşimle ikimiz dün ruyalarımızı bırbırımıze anlattık ben bebeqımın olduqunu oda benı hamıle olarak görmuş inşallah gercek olur ruyamız..

inşşşşşşşşşşşşş hamilesindir inşşşşşşşşşşşşşşşş:)rüyalarınız çıkar:) ben bıktım valla hamilemisin sorularından.. birazda kilo aldım evlendikten sonra sürekli hamilesmin lafınmdan dolayı inan kalabalık toplantılara düğünlere gitmek istemiyorum bunaldıgımdanhayırlısıyla hamile kalayımda sussunlar bi süre:)

aynen benimde öyle canım ben daha 1. hamile kalamadım benim eltim ikincide doğurdu bile bana nispet yapar gibi. birde her gördüğünde hala bişiy yokmu diye sormuyormu çıldırıyorum benim BAT 17 bakalım ne olacak son 2 gün ((

Hehe aynı ben Bende çocuk oLunca bizden gitmezLer diye düşünüyorum Çünkü acaayiipp istiyoLar. Yani durmaLarı bişey değiL en çok korktuğum şeydir işime karışıLması. Tamam tecrübeLerden faydaLanma faLan oLur ama, ayLarca yanında kaLıpta bebeği iLe başbaşa kaLamayan arkadaşLarım var. İnşaALLAH ben öyLe oLmam :26:

2 aylık evilisin tatlım ilk 1 yıl içinde olmaması doktorlarca normal bişey vücudun yeni bi düzene alışıyor bu okadarda kolay bişey değilki

amin canım aminnnnn..daha ewleneli çokda olmadı 15 ay falan biz normalde ewlendiqimizde bi kaç sene çocuk için erken diyorduk..şimdi baskılar yuzunden istemeye başladık ama olmayıncada acaba ne oldu cocuqumuz mu olmuo dıe bunalıma gırdık..Allahım ne olur bizede nasip et anne olmayıııı..

aman tecrubeleride onların olsun ben istemiyorumm vallaaa günah olmasında hiç haz etmiyorum elimdeki bşy deil.. her lafı batıyor bana.. eşşek kdr torunları hergun kaynanamda hafta içi okul oldugundan kaynanam görümcemde oluyor.. hafta sonuda torunları kendinde kalıyor.. benimde başıma bu gelcek.. sürekli torunlarını arıyor falan..neyse çalıştıgım için sabahtan akşama kdr bakcak zaten ona bırakırım doya doya sevsin.. ama akşam direk eve gitcem bebegimi alıp:)ah ah kafamda planlar yaptımda ortada bebek yok:)

bizimde 17 ay oldu cnm bnmm.13. ayda istedik bizde.. evlilik yıldönümümde işe başladım aslında yaza kdr düşünmüyordumda etrafımda herkesin bebegi olunca istemeye başladım..iyikide başlamışım çalışmalara ya yaza kdr bekleseydim baya uzun süre olmazdı.. inş hamile kalırızzzz 4.ayım daha çok beklemeyiz..bu aydan umudum yok önümüzdeki ay ovulayon testi alcam bakalım ozaman nolcak..

canım hemen hemen aynı adet tarıhlerımız benmde 18..inşallah hamıleyızdır..bide benım eltm ben hamılelıqı dusunmeye basladıqm baskılar yuznden baktm oda ıstıo sureklı denemeler flaan doktora bıle gıttı nıe olmuo dıe kii ikinci cocuqu..şimdide hamıle ve bana gelmıs tuaf bı tarzda söluo hamıle olduqunu..çıldırmamak elde degıl zaten..

hangi tür korunma olursa olsun korunmayı bıraktıktan sonra vücut kasılıyo çünkü kendini öncesinde şartlıyorsun olmayacak die ha deyince çocuk doğuran var mı Allah aşkına arkadaşım bunlar insana kendini sorgulatıyor bende yaşadım olmuyo bende mi sorun var yoksa eşimde mi Rabbim layık görmüyo die

:) oLur inşaALLAH canım

2 aylık evilisin tatlım ilk 1 yıl içinde olmaması doktorlarca normal bişey vücudun yeni bi düzene alışıyor bu okadarda kolay bişey değilki

HakLısın, ben takmıyorum zaten onLarı, bendeki gerçekten anne oLmayı istemekten kaynakLanıyo bakaLım sonuç noLucak

beni 2 gün boyunca ağlattı bana dediki eşin çok isteseydi çoktaan olurdu demekki çok istemiyor falan filan. hatta ben eşimin ikinci eşiyim benden önce görücü usulü ve 1,5 sene süren bir evlliliği olmuş hatta birde oğlu var ilk eşinden. bana eltim diyorki bak ondan hemen çocuk yaptı senden istemiyor zaten onun var çocuğu falan beni çok üzdü ve 2 gün ağladım sinirden(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…