Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

burdaki birçok arkadaşım adet gününde yaptıkları testte silikte olsa çıkmış ama çıkmasada hamile değilsin anlamına gelmiyor kesin emin olmak istiyorsan kanda baktır canım

Arkadaşlar ben bugün kırmızıları gördüm.bu ay 5. ayımızdı ama olmadı...Hayrlısı.moralim bozuk.salı günü adetin 3. günü doktora gideceğim,randevu aldım.dua edin canlarım sorun çıkmasın bende ve eşimde ve bir an önce bebişime kavuşayım.öptüm hepinizi.

üzülme canım ikimizde aynı durumdayız zamanlama bile aynı 5. ayım benidme bekliyorum işte doktorada gitmedim genel kontrol için 6 ay bitsin bakalım öyle gidicem işallah bişey çıkmaz canım haber ver doktordan sonra neler dicek

Tamam canım.eşim de haftaya tahlil vercek ben bir muayene olayım da.senin eşin tahlil verdi mi?

canım kendini üzme tamam mı rabbim hayırlı zamanda verecektir ama önce doktora mutlaka görün

olsun be gülüm canını sıkma.rabbim senin hakkında hayırlısını versin..

Tamam canım.eşim de haftaya tahlil vercek ben bir muayene olayım da.senin eşin tahlil verdi mi?

canım ebn daha bebek için hiç doktora gitmedim eşimde gitmed bebek düşünemdne önce iki defa jinekolojik muayne oldum ama o zaman bebek düşünmüyodum doktorda sorun yok herşeyin temiz demişti 5 aydır olmuyor 6.ayıda bekliyorum baktık olmucak bende tekrar doktora gidicem detaylı kontrol için

kayracım çok sağol amin işallahhh kabul olur dularımız sizin bebişleriniz bize umut veriyor:Saruboceq:

kızlar saat 16 da jinekoloğa gideceğim çok gerginim,muayeneden tırsıyor ve çok geriliyorum,özellikle o aletlerden dua edin çok gerginim off.

kızlar saat 16 da jinekoloğa gideceğim çok gerginim,muayeneden tırsıyor ve çok geriliyorum,özellikle o aletlerden dua edin çok gerginim off.

canım hiç korkma herkes gidiyor sonucu mutlaka bize yaz emi merak ediyoruz işallah herşey temiz sorunsuz çıkar

canım nasılsın bakalım hiç korkma canım onlara alış kendinide sıkma hamile kaldığında çok görüşüyorsun o aletlerlea.s

ya kızlar bayan doktor olmasına rağmen o masaya yatmak çok utandırıyor beni,gerginlikten ağlıyorum bir de adetliyken ben kemndimi çok pis hissederim adettliyken gitmek zorunda olmak da geriyor ağlıyorum şu an.Eşim de haftaya tahlil verecek.

canım valla ben adetliyken erkek doktora gitmiştim mecburen acil gitmiştim hiç endişelnem onalr o kadar alışıkki doktor sana bakmıyor bile alışmışlar onun gözü ekranda oluyor

aybala umarım her şey yolundadır.ben de buğün aşılama için iğne vuruldum.bakalım hayırlısı...

arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza umarım daha fazla çoğalmayızz.ama hiç bir zman ümidimizi yitirmeyelim bend ebebiş istiyorumm inanıyorum olucakk allhın izniylee

hoşgeldin aramıza canım.gülderen sen kaç yaşındasın?sorun neydi?biraz bilgi verir misin hakkında?

kızlar doktora gittim rahim ve yumurtalıklar normal ,hormonlarım da iyi durumda çıktı Allaha şükür.Eşimin tahlil sonucunu bekleyeceğiz.Salı günü tahlil verecek sonrasıonda doktorla tekrar görüşeceğiz.hepinizi seviyorum ve kocaman öpüyorum,Rabbimin izniyle tez zamanda hepimiz hayırlı ve sağlıklı evlatlara kavuşacağız aminnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…