Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Arkadaşlar merhaba ben sevcann.nasılsınız sizleri çooook özledim.bayadır giremiyodum çünkü buraya girdikçe hep aklımda bebeğim oluyordu,neden olmuyor diye sıkıntıya giriyordum.Kendime bi süre yasak koydum hiç düşünmüycem böle şeyleri diye.Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... Olan oldu hamileyiiiiiiimmmmmmmmmm.Darısı hepinizin başına.Rabbim tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu......

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sanırım ağustos annesi olacaksın sende...kaç haftalık

Arkadaşlar merhaba ben sevcann.nasılsınız sizleri çooook özledim.bayadır giremiyodum çünkü buraya girdikçe hep aklımda bebeğim oluyordu,neden olmuyor diye sıkıntıya giriyordum.Kendime bi süre yasak koydum hiç düşünmüycem böle şeyleri diye.Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... Olan oldu hamileyiiiiiiimmmmmmmmmm.Darısı hepinizin başına.Rabbim tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu......

tebrik ederim canım:emir_bebek:,gözün aydın,bir bakayım dedim yeni hamişler v ar mı diye ve seni gördüm,öyle çok sevindim ki senin adınahihoyyythihoyyyt,darısı tüm bebiş isteyenlerin başına en kısa zamanda.:1hug:

aslında sana diğer topikten çok kırgındım ama geçti.defalarca mesaj attım cevap yok saatlerce kaldım herkese yazdın bişeyler beni es geçtin.artık bende selam vermeyeceğim dedim.bir kaç zamandırda vermiyordum.çok kırılmıştım ya

canım benim çok özür dilerim mutlaka görmemişimdir değilse neden cevap vermeyeyim sana valla çok özür dilerim

Canım benim hayırlı olsun çok sevindim inan bende seni çok merak etmiştim Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin

sevcanım çok sevindim çok,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Allah bana da nasib etsin,senin de dualarını bekliyorum.öptüm.

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sanırım ağustos annesi olacaksın sende...kaç haftalık

Kayram 21 inde olmam gerekiyor inşallah HAMİLEYİMDİR DE OLMAM.ÇOK DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA ELİMDE OLMADAN DÜŞÜNÜYORUM.2-3 gündür akıntım çoğaldı,su gibi bazen de yumurtlama dönemindeki gibi yapışık ve koyu kıvamlı akıntım oluyor,bugün daha da arttı.Sık idrara çıkıyorum geceleri mutlaka wc ye kalkıyorum.Kasıklarım,karnım ve belim adet olacakmışım gibi ağrıyor,korkuyorum.İştahım arttı ,göğüslerimde acıma ve uçlarında acı var ama çok fazla değil,çok duygusallaştım hep ağlamak istiyorum ama bu belirtilere kapılmıyorum fazla,psikolojik de olabilir ama akıntı da psikolojik olur mu ya?Bilmiyorum güzelim şu 5 gün nasıl geçecek bilmiyorum,düşünmemeye çalışıyorum ama of başaramıyorum galiba.Hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.senin de akıntın fazlalaşmışmıydı?beyaz süt gibi ama pedde sarı gibi oluyor.Dualarına devam et benim için güzelim ,senin durumun nasıl? kalp atışlarını duydunuz mu bebişinin?öpüyorum kocaman kendine dikkat et.

Nurcum nasılsın güzelim? nasıl gidiyor bulantıların geçti mi? kalp atışını duydun değil mi?

Kayram 21 inde olmam gerekiyor inşallah HAMİLEYİMDİR DE OLMAM.ÇOK DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA ELİMDE OLMADAN DÜŞÜNÜYORUM.2-3 gündür akıntım çoğaldı,su gibi bazen de yumurtlama dönemindeki gibi yapışık ve koyu kıvamlı akıntım oluyor,bugün daha da arttı.Sık idrara çıkıyorum geceleri mutlaka wc ye kalkıyorum.Kasıklarım,karnım ve belim adet olacakmışım gibi ağrıyor,korkuyorum.İştahım arttı ,göğüslerimde acıma ve uçlarında acı var ama çok fazla değil,çok duygusallaştım hep ağlamak istiyorum ama bu belirtilere kapılmıyorum fazla,psikolojik de olabilir ama akıntı da psikolojik olur mu ya?Bilmiyorum güzelim şu 5 gün nasıl geçecek bilmiyorum,düşünmemeye çalışıyorum ama of başaramıyorum galiba.Hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.senin de akıntın fazlalaşmışmıydı?beyaz süt gibi ama pedde sarı gibi oluyor.Dualarına devam et benim için güzelim ,senin durumun nasıl? kalp atışlarını duydunuz mu bebişinin?öpüyorum kocaman kendine dikkat et.

canım benim inan bana hep dualarımdasın.sanki bu ay olacakmış gibi geliyor bana sana hep hamiş yazasım geliyor.düşünme canım rabbimin dediği olur ve bu kadar duayla umarım olmuştur.canım evet ben hamile olduğumu akıntı ve bel ağrısından anlamıştım.belirtilerin hamişlik yönünde ama hayırlısı bitanem.bak sen bu ay müjde vereceksin bana.kalp atışları için perşembe günü gideceğim ama çok korkuyorum bir aksilik olacak diye.yüreğim ağzımda geziyorum resmen.hep yalvarıyorum allaha bunu alma diye.sende aklına düşünce bana dua et bitanem.hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah...:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim inan bana hep dualarımdasın.sanki bu ay olacakmış gibi geliyor bana sana hep hamiş yazasım geliyor.düşünme canım rabbimin dediği olur ve bu kadar duayla umarım olmuştur.canım evet ben hamile olduğumu akıntı ve bel ağrısından anlamıştım.belirtilerin hamişlik yönünde ama hayırlısı bitanem.bak sen bu ay müjde vereceksin bana.kalp atışları için perşembe günü gideceğim ama çok korkuyorum bir aksilik olacak diye.yüreğim ağzımda geziyorum resmen.hep yalvarıyorum allaha bunu alma diye.sende aklına düşünce bana dua et bitanem.hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah...:Saruboceq::Saruboceq:

Kayram bugün pembe kanla karışık bir akıntı geldi,sanki adet bitimi ya da başlangıcı gibi.bel ağrım devam ediyor of sanki olacak gibityim.az önce pede baktım kanlı bir akıntı daha geldi.moralim bozuluyor bu ay da olmadı gibi geliyor canım ya.Adet olursam jinekoloğa gitmeyi düşünüyorum.jinekoloğa adetliyken mi bitince mi gidilir?bilgi verir misin* hep yerleşme kanaması ya da üstüne görmedir diye umutlanıyorum ama bilmiyorum canım ya.moral bozukluğundan bugün ruh gibi dolaştım.Bugün dinbleyecektin değil mi bebeğin kalp atışlarını,Allahım inşallah mutlu haberi vermeni nasib etsin bize,çok merak ediyorum,akklım ve kalbim senle,dualarımdasın.öpüyorum canım,beni habersiz bırakma ve kendine dikkat et olur mu?iyi akşamlar canım.a.s.a.s.a.s.

elifcim adetliyken gitmen gerek doktora öyle bakıyolar ama işallah gerek kalmaz

Burcum adetliyken mi?Adetrin kaçıncı günü mesela? hormon testlerini de adetin 3.günü yapıyorlar değil mi? peki spermiogramı dışarda mı yaptıracağız fiyatları pahalı mıdır?

Burcum adetliyken mi?Adetrin kaçıncı günü mesela? hormon testlerini de adetin 3.günü yapıyorlar değil mi? peki spermiogramı dışarda mı yaptıracağız fiyatları pahalı mıdır?

evet canım adetliyken 3. günü gideblirsin hastanede yapıyorlar özelede gidebilirsin spermiografi yaptırmadık ama ben ultrason oldum adetliyken 4. günü gittyidim ben fiyalarını bilmiyorum

evet canım adetliyken 3. günü gideblirsin hastanede yapıyorlar özelede gidebilirsin spermiografi yaptırmadık ama ben ultrason oldum adetliyken 4. günü gittyidim ben fiyalarını bilmiyorum

burcuuuu naberrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
bak burda da yakaladım seni heyoo heyooo :roflol: :roflol: :roflol:
sen kaç kaç benden ama ben seni bulurum her yerdennn kötükedihüso

burcuuuu naberrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
bak burda da yakaladım seni heyoo heyooo :roflol: :roflol: :roflol:
sen kaç kaç benden ama ben seni bulurum her yerdennn kötükedihüso

deliii yeni gördüm buraya yazdığını kaydirigubbakcemile3 diyorum ya topik topik gezmekten topppik gibi olcam kaydirigubbakcemile2

aynen canım benim de sanki adet olacakmışım gibi lekelenmelerim oldu dün ve bugün,pazar günü olmam lazım henüüz olmadım.inşallah hamileyizdir.adet olacakmışım gibi bel ve kasık ağrılarım devam ediyor.

bende de iki günlük gecikmeden sonra kırmızıları gördüm.bütün belirtiler vardı normalde gecikmezdi çok ümitlenmiştim.ağlakmak geliyor içimden.

X