Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

döllenmeyen yumurta çatlar ve atılır.çatlamadan önceki 4 gün en verimli dönemdir.benim 29 günde 1 oluyor döngüm.yani 29-14=15 .gün yumurtlama oluyor.adet döngünüz kaç günde bir bana yazın yumurtlama tarihinizi söyleyelim

ya ben 28 günde biliorum ama yanlış mı biliorum bilmiorum son üç ayın adet tarihini yazıorum
26 eylül
25ekim
21kasım

mona rosa 27 günde 1 oluyorum,ayın 9 undan beri kasıklarım çok ağrıyor bu ne demek?

adet olduğun günden itibaren sayacaksın canım.tabii ki bzen 28veya 30 olduğu da oluyor benim ama genelde 29uncu gün gelyor

aralık 21 de olacağım muhtemelen.yumurtlama günüm 7 si olması lazım senin hesaba göre 3 gündür kasıklarım batıyor dün çokşiddetliydi ilişki oldu ama daha yarın yumurtlama günüm.bazı aylar oluyor bmöyle kasık ağrısı.geçen ay yoktu mesela.

üşütmüş olabilirsin aybala.döllenmeniin en yüksek olduğu dönemdesin.inşaallah tutar.benim de yumurtlamamın olduğu gün acı vermeyen, tatlı kasık batmalarım oluyor.yani yumurtlamamı kendim hissediyorum.dün yumurtlamam oldu mesela.14 gün sonra adet oalcağım yani 20 aralıkta

kızlar neredesiniz??Hadi bayram tatilinden dönün de sohbet edelim artık.Geçmişi okuyamadım yeni hamişlerimiz var mı

Aybalacığım nasılsın bitanem.dualarım seninle valla çok rahatsızdım bayram boyunca o yüzden uğrayamadım.inşallah bu ay olacak canım inşallah allah senin ve isteyen herkesin yardımcısı olsun ama ben bu ay senden müjdeyi duyacağım.dualarım seninle...

Hepinizin geçmiş bayramınızı kutlarım arkadaşlar.Eşimin memleketindeydik yeni döndük hemen size koştum.Kayracım tam arefeden bir gün önce yummurtlama günümdü ve o gün hayatımda ikinci kez başıma geliyor ilkinde bekardım tam yumurtlama günü elimi değdiğimde hafif pembemsi açık kan renginde bir iki damla kan geldi.heralde yumurta çatladı dedim.o g
n öncesi ve sonrası olduy.günaşırı yapmadık bu sefer.sonraki günler günaşırı yaptık.sanırım yumurta çatlayınca da pembemsi leke geliyormuş bazılarında.Adetime 8 gün var ve çalışmaya devam ediyoruz.Eltim kötü niyetli olmamasına rağmen abuk subuk konuşup canımı sıktı yine,neymiş yaşım geçiyormuş ben doğurana kadar ooooooo ... gibi laflar.çok üzüldüm.bizi korunuyor biliyorlar hala.ben de o benim özelim Allah ne zaman nasib ettiyse o zaman olur.dedim.tam otobüse binecektik moralimi bozdu.Laf olun diye konuşuyor işte.8 günüm var kayram ama ara ara sarımtrak akıntım var,göğüslerimin ucu dokununca acıyor bugün bel ağrılarım başladı.Bilmiyorum hiç umutlanmak istemiyorum.içine mi doğuyor,Allah mı söyletiyor be güzelim.İnşallah Allah hamilelik müjdesini bu ay size vermemi nasib eder.Senin nasıl gidiyor hamişlik? kendine dikkat et olur mu?

Hepinizin geçmiş bayramınızı kutlarım arkadaşlar.Eşimin memleketindeydik yeni döndük hemen size koştum.Kayracım tam arefeden bir gün önce yummurtlama günümdü ve o gün hayatımda ikinci kez başıma geliyor ilkinde bekardım tam yumurtlama günü elimi değdiğimde hafif pembemsi açık kan renginde bir iki damla kan geldi.heralde yumurta çatladı dedim.o g
n öncesi ve sonrası olduy.günaşırı yapmadık bu sefer.sonraki günler günaşırı yaptık.sanırım yumurta çatlayınca da pembemsi leke geliyormuş bazılarında.Adetime 8 gün var ve çalışmaya devam ediyoruz.Eltim kötü niyetli olmamasına rağmen abuk subuk konuşup canımı sıktı yine,neymiş yaşım geçiyormuş ben doğurana kadar ooooooo ... gibi laflar.çok üzüldüm.bizi korunuyor biliyorlar hala.ben de o benim özelim Allah ne zaman nasib ettiyse o zaman olur.dedim.tam otobüse binecektik moralimi bozdu.Laf olun diye konuşuyor işte.8 günüm var kayram ama ara ara sarımtrak akıntım var,göğüslerimin ucu dokununca acıyor bugün bel ağrılarım başladı.Bilmiyorum hiç umutlanmak istemiyorum.içine mi doğuyor,Allah mı söyletiyor be güzelim.İnşallah Allah hamilelik müjdesini bu ay size vermemi nasib eder.Senin nasıl gidiyor hamişlik? kendine dikkat et olur mu?

aman boşver kim ne derse desin vız gelsin tırıs gitsin.sevindim ve inşallah çok dua ediyorum sana herşey güzel olacak senin için.en yakın zamanda haberini alacağız.ben ağrılarımla yaşamaya çalışıyorum korkularım var.perşembe gelsede kalbini duysam azıcık rahatlardım.dua et olurmu canım bana...

aman boşver kim ne derse desin vız gelsin tırıs gitsin.sevindim ve inşallah çok dua ediyorum sana herşey güzel olacak senin için.en yakın zamanda haberini alacağız.ben ağrılarımla yaşamaya çalışıyorum korkularım var.perşembe gelsede kalbini duysam azıcık rahatlardım.dua et olurmu canım bana...

Etmez miyim canım benim.Hep aklımdasınız.İnşallah kalp atışını da duyacaksın,hareketlerini de hissedeceksin,kucağına da alacaksın sağ salim.Allahın izniyle.Herşey çok güzel olacak inan.Benim için de sen dua et gülüm.Bu ay müjdeli hamiş haberimi vereyim size.umutlanmak da itemiyorum ama elim de değil içim kıpır kıpır.akıntılarımın fazlalaşması moralimi bozuyor ama olacağım diye korkuyorum.

Merhaba arkadaşlar,aranıza yeni katıldım.Ben de inşallah bu ay hamile kalmaya çalışıyorum.Ocak ayında belli olacak.Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

Elifim canım şu 8 günde bebek istediğini unut yasaklıyorum sana yok de aksaklıklar oldu olmadı de ve kafandan tamamen at tamam mı. Onun bunun söylediklerine gelincede kulağında pamuk vardı duymadın. Sadece sinekler geçti yanından çünkğ emin ol onlar hiç susmayacaklar bak benim çevrem önce olmuyor mu diye laf üretiyordu şimdide atanmadan bebek yaptım diye üretiyor. Afedersin artık hiç bir yerime takmıyorum. Güzel Allaım herşeyin en hayırlısını verecek unutma... Ben her ay çok dikkat ederdim aman hamileysem diye ağır kaldırmazdım dinlenirdim. Hamile kaldığım ay ev taşıdım, düştüm, aır eşya kaldırdım, gün boyu ayaktaydım, yol gittim ve hiç hamilemiyim acaba demedim meleğim o anda geldi sende unut canım varsayki hamilelik için uğraşmıyorsun tamam mı canım böyle davranınca olursa seviniyorsun olmazsa da yıkılmıyorsun. Ben hep senin yanındayım ve duacınım....

Kayracım canım korkularını bi kenara at tamam mı bebişin sağlıklı şekilde büyüyecek ve doğacak sen sadece içini ferah tut tamam mı. Güzel Allahım meleklerimizi koruyacaktır...

Elifim canım şu 8 günde bebek istediğini unut yasaklıyorum sana yok de aksaklıklar oldu olmadı de ve kafandan tamamen at tamam mı. Onun bunun söylediklerine gelincede kulağında pamuk vardı duymadın. Sadece sinekler geçti yanından çünkğ emin ol onlar hiç susmayacaklar bak benim çevrem önce olmuyor mu diye laf üretiyordu şimdide atanmadan bebek yaptım diye üretiyor. Afedersin artık hiç bir yerime takmıyorum. Güzel Allaım herşeyin en hayırlısını verecek unutma... Ben her ay çok dikkat ederdim aman hamileysem diye ağır kaldırmazdım dinlenirdim. Hamile kaldığım ay ev taşıdım, düştüm, aır eşya kaldırdım, gün boyu ayaktaydım, yol gittim ve hiç hamilemiyim acaba demedim meleğim o anda geldi sende unut canım varsayki hamilelik için uğraşmıyorsun tamam mı canım böyle davranınca olursa seviniyorsun olmazsa da yıkılmıyorsun. Ben hep senin yanındayım ve duacınım....

tamam nurcum söz veriyorum düşünmeyeceğim,çok zor ama yapmaya çalışacağım.eşim de geriliyor ben gerildikçe.Allahım aratmazadan tez zamanda nasib etsin bebeşlerimizi.sen nasılsın? bulantıların geçti mi?

Arkadaşlar merhaba ben sevcann.nasılsınız sizleri çooook özledim.bayadır giremiyodum çünkü buraya girdikçe hep aklımda bebeğim oluyordu,neden olmuyor diye sıkıntıya giriyordum.Kendime bi süre yasak koydum hiç düşünmüycem böle şeyleri diye.Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... Olan oldu hamileyiiiiiiimmmmmmmmmm.Darısı hepinizin başına.Rabbim tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu......

Kayracım canım korkularını bi kenara at tamam mı bebişin sağlıklı şekilde büyüyecek ve doğacak sen sadece içini ferah tut tamam mı. Güzel Allahım meleklerimizi koruyacaktır...

aslında sana diğer topikten çok kırgındım ama geçti.defalarca mesaj attım cevap yok saatlerce kaldım herkese yazdın bişeyler beni es geçtin.artık bende selam vermeyeceğim dedim.bir kaç zamandırda vermiyordum.çok kırılmıştım ya

Son düzenleme:
X