Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kayracım bu arada Konyaya geldiğinde ailenle görüşmek için mutlaka görüşmek isterim senle.Hemşerim benim.

elifcim nasılsın bi ikimizde hamile olsak süper olcak ya liste yavaş yavaş hamişlerle doluyor darısı bizlere işallah tüm bekleyenlere

İnşallah Burcum,birbirimize sürekli dua edelim,Allah bize de hamileliği hayırlısı ile tez zamanda nasib etsin,sağlıklı hayırlı evlatlar versin diye.Şu listede biz de yer alalım en kısa sürede...öptüm canım.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

İnşallah Burcum,birbirimize sürekli dua edelim,Allah bize de hamileliği hayırlısı ile tez zamanda nasib etsin,sağlıklı hayırlı evlatlar versin diye.Şu listede biz de yer alalım en kısa sürede...öptüm canım.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

amiiiiin valla dua ede ede uççam yakında melek olup işallah Allahım duyar sesimizi:Saruboceq::emir_bebek::emir_bebek:

Kayracım nasılsın?Hamilelik nasıl gidiyor? kalp atışlarını duydun mu? İnşallah hiç sorun olmadan bebeğini kucağına alırsın.Dualarında beni de unutma olur mu arkadaşım,kendine ve bebişine dikkat et.öptüm.

canım kusura bakma eşim intikale gitti onu geçrdim pc açıktı aama başında değildim.valla hala adet sancılarım var garip bir şekilde...canım henüz doktora gitmedim küçük daha yarın 5 haftalık olacak.konyaya 15 tatilde mutlaka geleceğim sende hamiş olda bebişlerle görüşelim.dualarımdasın aklımda unutmuyorum.sende bebeğime dua et olurmu?

canım kusura bakma eşim intikale gitti onu geçrdim pc açıktı aama başında değildim.valla hala adet sancılarım var garip bir şekilde...canım henüz doktora gitmedim küçük daha yarın 5 haftalık olacak.konyaya 15 tatilde mutlaka geleceğim sende hamiş olda bebişlerle görüşelim.dualarımdasın aklımda unutmuyorum.sende bebeğime dua et olurmu?

Etmez olur muyum? İnşallah gülüm bu ay hayırlısı ile kalırım da şubat tatilinde bebiş konuşuruz.Bu ay da olmazsa jinekoloğa gitmeyi düşünüyorum bu ay 5. ayımız çünkü.İnşallah gerek kalmaz.Dua et Rabbim bebiş kondursun benim de göbişime.Bebeğin için dua ediyorum hep.sen de bize dua et.öptüm.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

:Saruboceq:
Etmez olur muyum? İnşallah gülüm bu ay hayırlısı ile kalırım da şubat tatilinde bebiş konuşuruz.Bu ay da olmazsa jinekoloğa gitmeyi düşünüyorum bu ay 5. ayımız çünkü.İnşallah gerek kalmaz.Dua et Rabbim bebiş kondursun benim de göbişime.Bebeğin için dua ediyorum hep.sen de bize dua et.öptüm.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

merak etme herşey çok güzel olacak eminim.rabbim senide sevindirecek.dualarım sizlerle...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::
en kısa zamanda hayırlısıyla sitede ve evrende bekleyen isteyen ne kadar kadın varsa;yaradanım onları bir an önce bebişlerine kavuştur.aybalayıda unutma.amin...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::

Canım çok teşekkürler öptüm iyi akşamlar.Allah hepimizin gönlüne göre versin.Aminnnnnnnnnnnnnnnn.

Aybalacım canımmmm!!!sana hergun dua edıyorum ve tum bebek ozlemı ceken arkadaslara inan bana,her aksam dua edıyorum tatlım...İnşallah en hayırlı sekılde hamış kalacaksınız hepiniz...
Benim tayın işi suruncemede bakalım heyet raporu istediler ona ugrasırım napayım...Hayırlısı olsun bu konuda,zorlamayacagım cok.En kotu ihtimal şubatta eş drumu hakkım var,onda da cıkmazsa Allah kerım artık...
Çok opüyorum seni cokkkk....

Asyam duaların için Allah senden razı olsun.Tayin işini de kafana takma en hayırlı ve kısa zamanda merkeze gelirsin inşallah.Bebeğini düşün ve kendine dikkat et tamam mı canım? öptüm.görüşürüz.

Aybala arkadaşım nerelerdesin ? Nasıl gidiyor beni hatırladın mı canım.bebiş haberleri var mı?

Asyam duaların için Allah senden razı olsun.Tayin işini de kafana takma en hayırlı ve kısa zamanda merkeze gelirsin inşallah.Bebeğini düşün ve kendine dikkat et tamam mı canım? öptüm.görüşürüz.

CANIM RAPORUM ÇIKTI,İNŞLLAH YAAA İNŞALLAH HAYIRLISIYLA İİ OLACAK....
aRKADASIM DUALAR İÇİN NE DEMEK EDECEĞİM TABİ,HAMİŞ KALIM DİE SİZİ UNUTMAM ASAL,NANKÖRLK OLUR VALLA....

Aybala arkadaşım nerelerdesin ? Nasıl gidiyor beni hatırladın mı canım.bebiş haberleri var mı?

canım iyiyim,ben de hala değişiklik yok 4.ayımda da hamile kalamadım malesef.Allah tez zamanda hayırlısı ile hepimize bebiş nasib eder inşalllah.Senden haber var mı?:CüvCüv:

CANIM RAPORUM ÇIKTI,İNŞLLAH YAAA İNŞALLAH HAYIRLISIYLA İİ OLACAK....
aRKADASIM DUALAR İÇİN NE DEMEK EDECEĞİM TABİ,HAMİŞ KALIM DİE SİZİ UNUTMAM ASAL,NANKÖRLK OLUR VALLA....

Canım benimmmmmmmmmmmm kıyamam çok sevindim,inşallah merkeze gelirsin bol bol görüşürüz bitanem.öpüyorum kendine iyi bak.Bu arada bayram tatili 9 gün arası benim tahminen yumurtlama dönemim bol bol dua et o dönem bana olur mu? hep aklında olayım bu ay Rabbım hayırlısı ile nasib etsin.Bayramda çifte bayram yapayım inşallah öptüm canım.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canım iyiyim,ben de hala değişiklik yok 4.ayımda da hamile kalamadım malesef.Allah tez zamanda hayırlısı ile hepimize bebiş nasib eder inşalllah.Senden haber var mı?:CüvCüv:

ŞU AN BİR DEĞİŞŞİKLİK YOK.BAYRAMDAN SONRA AŞILAMA OLACAK BAKALIM HAYIRLISI.:icecream:

Aybalacım canım hayırlı gelir inşallah bayram sana canım.Hiç stres yapma tamam mı?????
Herşey çok güzel olacak inan bana...

kızlar bugün kesemi gördüm.şimdilik sorunumuz yok çok şükür.18 inde inşallah kalbini duyacağız inşallah.doktor keseye bakarken ben size bol bol dua ettim....allahım en kısa zamanda verecek.aybala bu ay umutluyum senden...hadi inşallah.

kızlar bugün kesemi gördüm.şimdilik sorunumuz yok çok şükür.18 inde inşallah kalbini duyacağız inşallah.doktor keseye bakarken ben size bol bol dua ettim....allahım en kısa zamanda verecek.aybala bu ay umutluyum senden...hadi inşallah.

Canımmmmmmmmmmm ağzından bal damlıyor,inşallah tatlım bu ay yumurtlama dönemlerim ama bilmiyorum güzelim ya.Eşim yarın gelecek adetin 10.günü bugün 2 gündür kasıklarım çok ağrıyor batıyor,süt gibi yoğun kıvamlı akıntım var ama bilmiyorum.Allahım inşallah bu ay size hayırlısı ile hamilelik haberimi vermeyi nasib eder.Artık hayalkırıklığına uğramak istemediğim için bu ay takmamaya çalışıyorum ama insanlar çok soruyor aklıma getiriyor ah şu insanlar...Hiç işleri kalmamış ya.Ama ne olursa olsun bu ay takmayacağım,Dualarına devam et canım ,Arefe günü bayramda mutlaka dua edin çalışmalarım o sıra yoğun olacak inşallah:eek::eek:Allahım sana da bebeğinin kalp atışını duymayı nasib etsin.Dikkat et canım kendine ayaklarını üşütme sakın,grip falan olma sakın olur mu? öpüyorum,aklında olduğumu biliyorum.Buraya da uğra olur mu? habersiz bırakma bizleri.a.s.a.s.a.s.

Kızlar nasılsınız bayadır giremiyorum elifcim nasılsın canım bayram tatilinde her gün dene tamam mı bide girdiğin zaman Bebişlerinin yolunu gözleyen umutlu Hamiş ve Anne adayları--->@ topiğinede gel tamam mı bide asla stres yasak tamam mı bak senin daha 4 ay oldu bende 7 ay bekledim topikte 17-18 ay ve daha fazla bekleyen arkadaşlar var inş senin bu ay olacak sen sadece kafandan olmayacak veya oldumu düşüncesini at tamam mı?
asyacan canım senin ne kadarlık oldu temmuz annesiysen topiğimize gel mutlaka bide dikkatli l tamam mı bu aylar çnemli çünkü ...

X