Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Servem hoşgeldin gülüm aramıza.Sen de benim gibi öğretmensin heralde.branşın ne?Burada destek ve dostluklar çok güzel.zamanın nasıl geçtiğini bilemiyorsun bile...senin sorunun var mı? doktora gittin mi?

kızlar ben geldim nasılsınız? burcum üzülme canım o mutluluğu bizde tadacaz inş Allah bizede o günleri gösterecek. servem tarihini verirsen senide eklerim canım...

evet elifcim 30 günde oluyorum şu yumurtlama takvimine yazdım 5 kasım çıkarttı oda bidahaki adetimi işallah bidahaki aya hüsran yaşamayız acaba böle bekleyerek hatamı yapıyorus stres çok etkili bu işte ben yolun başındayım bide bu üçüncü denemem ama panik oluyorum sankiilerki aylardada olmıcakmış gibi

hoşgeldin nur sağol desteğin için servem sende aramıza hoşgeldin

evet cnm öğretmeni.. sınıf öğretmeniyim.. ama henüz devlet kadrosuna geçemedim ücretli olarak görev yapıyorum.. umudum kasım atamasında.. bakarsın konya ya gelirimm yüz yüze de tanışmış oluruzz :roflol:

ayy aybalacım yaa yanlış gülücük ifadesi kullanmışım ya kusura bakma hee. alaylı bi ifadeymiş meğersemm

bugun bende 10 yıl sonra bebek sahibi olan yengem vardı nasıl mutlu şimdi kadın hayata yeni başlamış gibi herekese dua ediyo allah yokluğunu aratmasın diye kızıda maşallah çok şeker tez zamanda hepimize nasip etsin Allah:Saruboceq:

:CüvCüv:
* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* fatoş3458..................................( Fatoş )
* ssengün....................................(Seher )
* papatya....................................(Almina )
* plnsu............................................ ..
* s.d.34…………………………….(Sibel)
* xxh.ydxx…………………………(Hülya)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-benssenb................................. 30 Eylül

3- myhope............................ ......6 Ekim ( Ayşe )
4-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
5-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
6-gulcangulcan......................... 7 Ekim
7-serdi........................................8 Ekim
8-naz&pıtırcık...................... …13 Ekim(Naz)
9-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
10-isil_ufuk……………………..23 Ekim
11-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
12-serencederen…………………24 Ekim
13-hnurkoçer..............................24 Ekim (Nur)
14 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
15-asyacan7……………………..31 ekim
16Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
17-ravzanur............................ .( Nurten )
18-sıla_84.............................. …( ? )
19-aysima_85....................... ….( Gülcan )
20-neşeli................................. ..(Neşe)
21- brisling.............................. (Dilek)*
22-neseecrin.......................... ( Neşe)
23-özgün2008........................ (Özgün)
24-nmb2358........................... (Nagehan)
25-Monarosa.......................... (Nalan)
26-aşis.................................... (Asiye)
27-CZC.................................... ( Zeynep )
28-ateşparçası......................... .?? Ekim

cnm ben doktora özellikle gitmedim de rahatsızlanmıştım mantar vari bişiler olmustu aşırı kaşınmam oldu üstüne oturamadım falan öle bi tedavi oldum.. işte görüntülü ultrasıondan alttan muayene ile rahime bakıldı normal dedi bakalım pzt tekrar gitcem ne dicek.. eşim de gitti spermiyogram olumlu onun sanırım benle alakalı bakalım neler olcakkk

evet cnm öğretmeni.. sınıf öğretmeniyim.. ama henüz devlet kadrosuna geçemedim ücretli olarak görev yapıyorum.. umudum kasım atamasında.. bakarsın konya ya gelirimm yüz yüze de tanışmış oluruzz :roflol:

servem hoşgeldin canım istanbulda nerde yaşıyorsun

aybala canım nappıosun???üzüldüm adet olduğuna ama bak diğer adetinin zamanıyla benimki aynı sayılır,beraber gün sayarız,destek oluruz birbirimize

uyyyy 16. sıra bekle bekle gelmez bu:1no2::1shok:

arkadaşımmm sen de hasta oldun değil mi yine???ama umudumuzu yitirmeyeceğiz,kısmet önümüzdeki aya tatlım.Allh hepimize tez zamanda bi dolu bebek versin inşallahhhhh...Uykusuz bıraksınlar bizi,yesin yesin doymasınlar..ayyyy ne güzel,mis gibi kokacaklar......
Allah'ım ya hayali bile ömre bedel ....:1hug:

aminnnn işalllhhhh canım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Beklerim servem biz konyalılar misafirperver insanlarızdır.meslektaşın olarak yardımcı olurum sana,kalacak yer,okul vs...kısmet..Daha asyacancımla buluşacağız.ne de olsa aynı şehirdeyiz değil mi canım.evet beraber sayalım adetişmizi...hamileliğimiz de beraber olur,doğumda kimbilir.ayyyyyyy çok heyecanlı..kızlar hepimiz buluşssak sabahlara kadar ne güzel sohbetler çıkar valla...keşke hepimiz aynı şehirde olsaymışız...

Nurcum eşine geçmiş olsun.iyi bak kocana,kocalarımız bize lazım değil mi? :))))))))))))))))))))

X