Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

senin kaçıncı gün 37 oldu evet öyle diyorlar ben zaten sadece bu ay bi yapim dedim sonra yapmıycam bir kezde böyle denemek istedim ama nafile..........

evet doğru söylüyosun hayırlısı Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı hamişlikler nasib etsin. sadece hamile kalmakla bitmiyor artık hamileliği sürdürmekte çok zor.

inşallahh hayırlı hamilelikler geçiririzz allahım bizede gösterir:Saruboceq:..

Kislar ya benimde belim ağriyo arada karnima bi ağri giriyo acaba yumurtlama belirtisi midir yoksa psikolojik midir anlamadim

bu arada mervecim en yakın müjdeyi sen vereceksin heralde, dualarımız seninlee..
inşallahhh canımm ya allahım inşallah kabul ederrr dualarımızıııı nazımm..
Kislar ya benimde belim ağriyo arada karnima bi ağri giriyo acaba yumurtlama belirtisi midir yoksa psikolojik midir anlamadim

valla nesecim bi anlasak zaten hangisi gerçek kaydirigubbakcemile3

kızlarr bana müsadeee çalışayımmm öpüyorumm herkeslerii ii bakınn yiğenlerimeekaydirigubbakcemile

selam arkadaşlar,
ben siteye yeni üyeyim....yazılarınızı okuyordum, ben de yazayım dedim...bende sizler gibi bebek isteyenlerdenim.Regl günüm 4 gün geçti.Yarın idrar testi yapıcam.Ama bu bekleme işi çok zor.....Allah isteyen herkeze bebek nasip etsin......

HOŞGELDİN CANIM ARAMIZA İSMİM NEŞE.NEDEN YARINI BEKLİYOSUN 4 GÜN GEÇMİŞ YAPSANA BUGÜN MERAK ETTİM ŞİMDİ BENDE BENİM DAHA 15 GÜN VAR.a.s.

Neşecim regl günümde yani pazartesi günü yaptım olumsuz çıktı.... Bende yarını bekliyorum hcg düzeyim artar ve daha kesin sonuç elde ederim diye....

ya arkjadasım şuan durum ne halde bılmıyorum ama uzuldüm inşallah Allah yardım ederrr benım de daah bebişim yok olmasını istıyorum tabı hayırlıysa Allah herkse yardım etsın bu arad bende aranıza yenı gırdım sayılırrr burda saglam ve kalıcı dostluklar kurmayı çok isterım hepınıze selamlar

herkeze günaydın hamişler hamiş adaylarıı zümeyin kendisni allh nezman isterse ozman oluyo allaha dua edelim hep

ayyy şok oldum 15 gün geçikme ne demek ben 2 gun geçikiyo sevınmeye baslıyorum 15 gune dayanamam Allah yardım etsın gerçi hepımız için hayırlısı benım 1 yıldır olmuyo ama hayırlısı olsun geç olsun saglıklı olsunda arkadasım Allah yardım eder inşallah

Arkadaşlar ben bir şey merak ediyorum.....benim regl 4 gün geçti ama belirtiler sadece göğüslerde hafif dolgunluk ve acıma var onun dışında regl ağrısına benzer şiddeti daha az ağrı ( ara ara)bir de mide yanması var o kadar bunun dışında bir belirti yok!!! ne mide bulantısı ne de baş dönmesi ne göğüs ucu kararması yooook.Bende ki belirtiler de zaten rutin regl belirtilerinde olanlar.Peki ben niye ümitleniyorum????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…