Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

fatosum gızemım seherım canlarım hamıslerım nasılsınız fatosum nasıl oldun ıyımısın gızemcım sen nasılsın bebişim

elagözlu cnm cok gecmıs olsun armıza hosgeldın umarım onumuzdekı ay hayırlı haberlerını alırız

hoşgeldin canım ben gizem.Düşük yapmışsın geçmiş olsun ama inşallah hamiş olur muradına kavuşursun.

fatosum gızemım seherım canlarım hamıslerım nasılsınız fatosum nasıl oldun ıyımısın gızemcım sen nasılsın bebişim

İdare ediyorum alminacım,senlede epeydir görüşemedik senin son durumun ne oldu doktorlar karar verebildimi kaç haftalık olduğunakötükedihüso

gızemcım nolsun teslerımın sonucları aldık hepsı ıyı hıc bı soun yok kasık agrısı var oda rahım buyumesındenmıs canım elerınızden öper hepınızın

Elacim aramiza hoş geldin fatoşum beni çarşamba çağirdi tekrar ilaç bitiyo o gün iyiyim alminacim sükür sen nasilsin

İdare ediyorum alminacım,senlede epeydir görüşemedik senin son durumun ne oldu doktorlar karar verebildimi kaç haftalık olduğunakötükedihüso

besıncı haftasında ablası ıyı elerınden öper bu arda cok dıkkatet kendıne olurmu sakın öyle gereksız hareketler yapma

vala kızlar sızlerın ıyı oldugunu ve umutlu oldugunu gordumu ben dahada mutlu oluyorum sız ıyı olun herkez butun hamısler ıyı olsun

vala kızlar sızlerın ıyı oldugunu ve umutlu oldugunu gordumu ben dahada mutlu oluyorum sız ıyı olun herkez butun hamısler ıyı olsun

amin canımmmm,hepiniz iyi olun ki bize de moral olsun
bu arada o resim ultrason resmimi diye sordum ama görmedin heralde..
ben de bugün doktora gidicem üçüncü regliden sonra kontrolümüzü olacaz, inşallah rahimde bişey çıkmaz dua et

İNŞALLAH NAZCIM BİŞEY ÇIKMAZ:Saruboceq:

pıtırcık evt dedım utrasyon resmı ama sen kacırdın sanırım cnm umarım guzel haberlerle donersın canım benım

İNŞALLAH İYİ HABERLERLE DÖNERSİN VE TEZ VAKİTTE GÜZEL HAMİŞLERİMİZDEN OLURSUN PITIRCIK:Saruboceq:

kızlar ben geldim doktordan:)güzel dualarınız, temennileriniz için saolunnn,iyiki varsınız bu konuları sizinle konuştukça rahatlıyorum. Artık ne eşim ne de aileden biri ile konuşamıyorum bu konuları, çünkü kafana takma deyip duruyolar. beni bir tek siz anlıyosunuza.s.
bu arada ultrasonda bişey çıkmadı allaha şükür, rahimde herhangi bi sorun yok..
kan tahlilleri de yarın sabaha kaldı ama çalışmalara tam gaz başlayabilirmişizŞeniz
gelsin bebişlerr

gızem cnm nasılsın bebısım
iyiyim canim sen nasilsin bebiş sana rahatsizlik veriyormu??yani uyku bulanti falan...
bu gün o kadar yoğunum ki kusura bakmayın fazla giremiyorum kızlar
olsun canim önemli değil müsait oldukça bakarsin ben de oturup kalamiyorum bilgisayarin başinda.girip girip çikiyorum.

ooooh çok iyi haber bu naz.inşallah hemencecik hamiş olursun canim.biz neden buradayiz canim çünkü birbirimizi en iyi biz anlariz öyle değil mi pitircik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…