Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Herkese Güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüünnnnnnnnnn----aaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyy---dııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnhihoyyythihoyyythihoyyyt

fatoşum sen neler oldu bi bilsen hani ben pazartesi doktora gitöiştim ya bebişi görmüştüm dün evlenme yıldönümümüüzdü bebişin ultrason görüntüsü için başka bi doktora gittim iş yerime yakın doktor kesenin azilerisinde kanama başlamış dedi progestan verdi
ama benim ne kanamam vardı ne lekelenmem günde 4 tane almamı istedi çarşamba gününe tekrar çağırdı senin nasıl olduydu ve geçtimi ilaç kullanınca neolur akıl ver dün çok üzüldüm ama napayım hayırlısı ikimiz içinde neyse o olsun diyorum bu gün

sengülüm cok geçmiş olsun...a.s.
ben alminanın dediği gibi kara batak gibi oldum bu aralar,gündenden uzak kalıyorum.
söyledigin gibi bebek ve senin için hayırlısı ne ise o olsun, inşallah güzel heberler verirsin bize:nazar:

fatoşum sen neler oldu bi bilsen hani ben pazartesi doktora gitöiştim ya bebişi görmüştüm dün evlenme yıldönümümüüzdü bebişin ultrason görüntüsü için başka bi doktora gittim iş yerime yakın doktor kesenin azilerisinde kanama başlamış dedi progestan verdi
ama benim ne kanamam vardı ne lekelenmem günde 4 tane almamı istedi çarşamba gününe tekrar çağırdı senin nasıl olduydu ve geçtimi ilaç kullanınca neolur akıl ver dün çok üzüldüm ama napayım hayırlısı ikimiz içinde neyse o olsun diyorum bu gün

Canım ben kanamalı olarak gittim doktoruma,o da bana progestan verdi düşük tehliken var dedi benim sabah öğle akşam günde toplam 3 kere kullanmam gerektiğini söyledi.kullandım bir kutu bitti doktoruma gittim progestanı kesti vitamin verdi,ama lekelenmelerim hala devam ediyor.korkuyorum ama kafama takmamaya çalışıyorum p.tesi tekrar kontrolüm var.Sana da büyük geçmiş olsun...:teselli:

[

[COLOR="Magenta"]a.s.GÜNAYDIN BENİM CANIM ARKADAŞLARIMa.s.
.SİZE NE KADAR ALIŞMIŞIM MEĞER.DÜN ANNEME GİTTİM AMA HEP AKLIM SİZDE KALDI İNANIN HEM DE ÖZLEDİM SİZLERİ:1hug:

sehercim canım ne oldu anlayamadım bir aksilik yoktur inşallah. dün yoktum ya çok yazışmışsınız geçmişi okuyamadım.

banu hülya tekrar aramıza hoşgeldiniz kızlar..[/COLOR]

sehercim kanaman mı oldu oluyormuş böyle şeyler hep duyarım ilaç veriyorlar onun için.Korkma üzülme canını sıkma dua at canım benim.inşallah pirinç taneni sağlıklı sıhhatli dünyaya getirirsin.Zaten doktor kontrolünde olacaksın.

Fatoş canim allah yardimcin olsun bebişin sana siki siki tutunur inşallah.böyle bir tehlike neden oluyor bilmiyorum ama kendinize dikkat edin canlarim iş falan yapmayin

Gizemim hoş geldin canim kanamam yada lekelnmem olmadi daha başlangiçmiş dedi doktor erken farketmişiz falan progeston verdi işte kullanmam için günde 4 tane çarşamba tekrar gidicem

Fatoş canim allah yardimcin olsun bebişin sana siki siki tutunur inşallah.böyle bir tehlike neden oluyor bilmiyorum ama kendinize dikkat edin canlarim iş falan yapmayin

Saol canım,aslına bakarsan benim hatamdan dolayı oldu yeğenimi kucağıma alıp kaldırdım filan ondan sonra böyle oldu:mymeka:

[

[COLOR="Magenta"]a.s.GÜNAYDIN BENİM CANIM ARKADAŞLARIMa.s.
.SİZE NE KADAR ALIŞMIŞIM MEĞER.DÜN ANNEME GİTTİM AMA HEP AKLIM SİZDE KALDI İNANIN HEM DE ÖZLEDİM SİZLERİ:1hug:

sehercim canım ne oldu anlayamadım bir aksilik yoktur inşallah. dün yoktum ya çok yazışmışsınız geçmişi okuyamadım.

banu hülya tekrar aramıza hoşgeldiniz kızlar..[/COLOR]

Bizde seni özledik güzelim:1hug:

fatoşum sende dikkat et canim kendine şu doktor olayinda inşallah iyi haberlerle dönersinde hepimizi mutlu edersin canim

İnşaallah canım çok saol,sancılarımda var korkuyorum valla ne yalan söyliyim,inşaallah o minik kalbi hala atıyordur:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu ay da olmadı.Yine adet olduk değil mi?Ama üzülmüyoruz,pes etmiyoruz...

Yeni ay umut getirsin hepimize
Baharın tüm güzelliğini hissedelim içimizde
Dua edelim hep birlikte birbirimize
Gelsin bahar hamiş müjdemizle evimize
..

Önce kendimi yazdım kızlar...Kimler varmış bakalım...
1-Gizemx
merhaba ben yeni katıldım aranıza..bu ay aşılama yapılacak 1 düşük yaşadım inş bu ay bebeğime kavuşururum aşılama yapıpta hamile kalan varmı aranızda belirtileri neler yardımcı olun neolurrrrrrrrr

Atiyodur annesi birakmaz o seni benimde dünn sancilarim vardi bu gün yok ama belim ağriyo

merhaba ben yeni katıldım aranıza..bu ay aşılama yapılacak 1 düşük yaşadım inş bu ay bebeğime kavuşururum aşılama yapıpta hamile kalan varmı aranızda belirtileri neler yardımcı olun neolurrrrrrrrr

Öncelikle geçmiş olsun düşük için.ben normal yolla kaldım ama aşılama yöntemiyle hamiş olan çok kişi var canım.moralini yüksek tut sende tekrar kalırsın zaten hamiş kalabiliyorsun sanırım bi problem yokkaydirigubbakcemile5(peki düşüğün sebebi neydi canım?)

X