Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bence de zamana bırakmak lazım. ben test bile yapamadım heyecandan :) bi kere yaptım işte geçen gün. ama görsen resmen ellerim titriyodu ya. moralimizi yüksek tutmaya çalışcaz artık. bu arada sizin de yıldönümüne az kalmış :) bir ömür mutlu oluruz inşallah a.s.

saolasın canım inş. şükretmek lazım,geç olsun güç olmasın.ablam 1 aylık hamile haberini verdi ama bugün doktora gitmiş,bebegin kesesinin %50si kanla doluymuş.1 hafta dinlen demiş ama düşük ihtimali yüksekmiş.1 hafta içinde düşmeşse tekrar doktora gitcek,eger kese hala kanla doluysa aldırmak zorunda kalacak . böyle bi deneyim yaşamaktansa geç olması daha iyi.ders çıkarmalıyız.hayırlısıyla insallah hepimiz anne olacagızz. ben de sizi kutluyorum allah ayırmasın bir ömür mutlu kılsın :):1hug:

ay canım çok üzüldüm ablana. inşallah bişey olmaz. allah yardımcısı olsun. iyi haberlerini verirsin bize de. canım ben çıkıyorum yarın yine buralardayım. kendine iyi bak görüşürüz :1hug:

ay canım çok üzüldüm ablana. inşallah bişey olmaz. allah yardımcısı olsun. iyi haberlerini verirsin bize de. canım ben çıkıyorum yarın yine buralardayım. kendine iyi bak görüşürüz :1hug:

saolasın canım inş. iyi geceler görüşmek üzere :)

gunaydin kizlar.bu gun menim regl gunum heyacanliyim. bakalim ne olucak?insallah burdan hamis haberini veririm ben de.

kızlar benim kasıklarımın üstünde berbat bir ağrı var sizce yumurtam çatlamış olabilir mi:1rolleyes:

canım yaptımda 2.gün geçtiğinde yaptım ozmn negatifti şimdi ise yarın 1hafta olcak ama ya bende bi belirti yok çok bişi hissetmiyorum

yemek önemli değil hayatım sen oldu ama eğer 1 hafta olduysa sen hamışsindir bugün bir test alıp bize müjdeyi versene:dance::dance:

yarın doluyor ama bugünden yapayım mı dersiniz bide sabah mı yapmam gerekir ozmn sabah yapmıştım :teytey:

yarın doluyor ama bugünden yapayım mı dersiniz bide sabah mı yapmam gerekir ozmn sabah yapmıştım :teytey:

bak doktorlar 6 günden sonra kesin gözüyle bakıyorlar sabah öğlen akşam fark etmez varsa zaten 2.çizgi çıkar bence bugün yap:sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…