Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben başka yerlere girip dolaşmak istiyorum önceden aramdan dolaşabiliyordum şimdi olmuyor nerden bakarım bilen varmı

günaydınn fatoşcumm kaçırma uykularını bebeğinin uykuya ihtiyacı varrr annesi uyusunda büyüsünnnkaydirigubbakcemile2

:çok üzgünüm: doktordan geliyorum gebelik kesesini göremedik doktor 10 gün sonra gene çağırdı normal dedi daha erken olabilirmiş ama 10 gün sonra kesin gözükmesi gerekir dedi kan testi yaptırdı saat 12 de alınacak senağlama

fatoş lütfen isimlerimizi öğren ben esmaaaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:dilcikar:
ne fena karıyım amaaaaa:roflol:

asiş ten haberi olanınız var mı arkadaşlar

günaydın kızlar hepiniz öpüldünüz yeni bir gün yeni umutlarla ve yeni güzel haberlerle süper geçer inşallah. seher doktor normal demiş sende moralini bozma ağlama nütfen. şimdi hamişler sana keseyi ne zaman gördüklerini söylesin çünkü ben de bilmiyorum. böyle enerjinizi bozup bebişleri üzüyosunuz. emelcim senden naber gördüm kadarıyla kart mart yok. ohhhh dedim yani. esma gülşen merve raziye fatoş aslı nabersiniz. dün pınar gelmiş akşam. gündüz gelmiyo bi türlü karşılamadık. diğer hatunlar siz nerdesiniz kuzum.

herkese günayddııınnn...
güzel hamişleer, esmacım, gülşencim, deryacım, segercimm,alminacıım nasılsınız bakalıııımmmm.
birde gününü bekleyen fıstıklaaaarrr asliim, şebnemcim, mervecim, dilekcim, minik kelebekciiimm ve herkessss nasılsınız???
asiyecim nasıl acaba, şuralardan bir merhaba dese bizede içim rahatlasa.
hepinizi öpüyoruummm güzel birgün olmasını diliyorumm..

Son düzenleme:

canım beniim senin bebişin daha çok küçük olabilir görememesi normal.
bak dr'unda normal demiş.
bozma moralini.. a.s.

ama ssk doktordan ben bısey anlamadım desem yalan olmaz sımdı ıyı bır dr arastırıyorum kendıme

günaydın şebbocumm aylincim....

almina nasıl 2 haftalık senin adetin gecikmeden mi gittin ben anlamadım?
sehercimm erken gözükmemesi normal bende öle biliyorumm ama genede hamişler daha ii bilir..üzme kızım yaa

17 sınde olmam gerekıyodu 3 gun gectı utrasyonda gozukdu kesem 2 hafta sonra kontorol dedı kac haftalık deım dr 2 haftalık falandır dedı test sonucları pazartesı alınıcak

valla bilmiyorum kızlar doktorum çok iyi rahimde bi sorun yok dedi yumurtalıklarımdada yokmuş baktı hatta sağ taraftan yumurtlamışım bu ay onu bile dedi kan testi yaptırtı bide rahim ağzı kanseri testi için örnek aldı bilmiyorum ya üzüldüm yani işte neyse saat 12 de kan testini alayımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…