Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın aylin günaydın merve günaydın almina
seher bak mervede normal diyo herkesin aynı olcak diye bişi yok dimi ama bugün görünmez on gün sonra gözükür inşallah bozma moraliniiii.

valla bilmiyorum kızlar doktorum çok iyi rahimde bi sorun yok dedi yumurtalıklarımdada yokmuş baktı hatta sağ taraftan yumurtlamışım bu ay onu bile dedi kan testi yaptırtı bide rahim ağzı kanseri testi için örnek aldı bilmiyorum ya üzüldüm yani işte neyse saat 12 de kan testini alayımda

seherım yanı dr dr deyısıyo benımkı gosterdı ama ınanamadım vala bak sen teslerını alıcaksın 1 saat sonra ben pazartesı alıcam sıkma canını nede olsa 10 gun sonra gorursun
pazrtesı baska bı dr gıt ozamana gozukur

17 sınde olmam gerekıyodu 3 gun gectı utrasyonda gozukdu kesem 2 hafta sonra kontorol dedı kac haftalık deım dr 2 haftalık falandır dedı test sonucları pazartesı alınıcak

anladım cnm ozmn doktor adet gününden değilde yumurtlamadan sonra ki haftaları saymış normalde aslında çoğu doktor adet bittikten sonrayı alır hatta bundan sonraki kontrollere gittiğinde son adet tarihinini sorarlar aslında bence 4 haftalık falansın

seher endişe etmene gerek yok......kan testi sonucuna göre görüp görebileceğin ortaya çıkar....1500 lerde kese,10000 lerde embriyo,15000 lerde kalp atışı gözükür...ayrıca geç döllenme olabilir....

çok sağolun arkadaşlar

sehercim hiç üzülme bak papatyanın adetinde 3 gün geçmişti, senden sanırsam 1.
onun için endişelenme 2 gün var aranızda bak sen de 2 gün sonra bir dr'a git o zaman görürsüünn...
inan canım ilk haftalarda ne kadar çabuk büyüdüğüne inanamıyorsuunn..

vala anlamadım mervecım aslında benı pek tatmınde etmedı
su sonucları pazartesı alıyımda baska dr yolunu tuytarım

sehercim hiç üzülme bak papatyanın adetinde 3 gün geçmişti, senden sanırsam 1.
onun için endişelenme 2 gün var aranızda bak sen de 2 gün sonra bir dr'a git o zaman görürsüünn...
inan canım ilk haftalarda ne kadar çabuk büyüdüğüne inanamıyorsuunn..

benim adetimin üstünden 5 gün bu gün geçişi canım

vala anlamadım mervecım aslında benı pek tatmınde etmedı
su sonucları pazartesı alıyımda baska dr yolunu tuytarım

yok ya gitmem başka doktora canım benim doktorum iyi memnunum kan tahlilini alayım bakayım sonuç ne çıkarsa yazarım hayırlısıyla ne olursa olur

evt seher takma kafana bıraz olurmu takarsan hıc gecmez bana bak gıttımde noldu
gıtmez olsaydım

oo merve yarın tam 5 hafta olucak kızlar ben su utrasyonu sıteye koyamam dımı sızede yolardım kese kucucukya 50krs kadar

bebişim 2 haftalık kızlar kesemın resmı bıle elımde

ya nasıl belli oldu hamile olduğun...adetin ne kadar geciktiki...benim adetime 3-4 gün var ama bu ay kasık ağrım akıntım çok fazla oldu göğüslerim hiç şişmez normalde...büyüdüler koyulaştı böle bi acaip oldu :) kasıklarımda belimde ağrı ama 2-3 hafta önce başladı normalde adetten 1-2 gün önce olursa olur...kafam karıştı test yapmaya korkuyorum...sizide böle görünce hevesleniyorum acabamı diyorum :KK43:

günaydın kızlarrrrrrrhihoyyythihoyyyt
esmam mervem şebbom gülşenim aylinim razişim aslım rahelim fatoşum günaydınnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3
gülbeşekerim önce aminn canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin kızını sağlıcakla büyütesin inşallah canımmmmm:nazar::emir_bebek::nazar:
seherim benim adetim geçip hamiş olduğunu anlamamdan 2 hafta sonra gözükmüştü canım sakın üzülme o daha minnacık annesi ama hergün büyüyecek sen bile şaşacaksın hızınaaa:nazar:
alminam gözün aydın canım sen görmüşsün bakıyorummmm:emir_bebek::emir_bebek:

X