Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

oo merve yarın tam 5 hafta olucak kızlar ben su utrasyonu sıteye koyamam dımı sızede yolardım kese kucucukya 50krs kadar

aslında koyabiliyorsun bir program aracılığıyla ama ben unuttum onun adını..
maşşallahh kızz kaydirigubbakcemile5

ayşemmmmmmmmmmmmmmmmmmm günaydınnnnnnnnnnnnnnn...

gunaydın bıtanem ama aptal gıbıyım bısey anlamadım kesemın resmı elımde ama bıda ssk gıtmem dogru duzgun dr bıle bakmıyo usten baktı goremedı altan baktı manyak cok acıtı sonra dr ıcerı gırdı ıdralını yap gel dedı amadur usten bakıyım dedı usten bakınca gordu sonra resmını cıkardı 2 hafta sonra kontorole gel dedı offoofff

kız üstten bakınca nasıl gördü benim doktor üstten göremeyiz alttan muayene olucaksın bebiş gözükmez daha yeni dedi adam içimi gösterdi resmen yumurtaldığımı bile gösterdi ne becerikli doktor o sen bi başka doktoroda git canım ben özele gidiyorum bu konuda pek ssk ya güvenmiyorum da

doktorda dedi işte daha erken dedi haftaya cuma gel bakcaz gene dedi kısmet kızlar ya evden herkes ardı ne oldu diye onlarda üzülme sakın varsa üzüntüden düşür müşer diyolarsenağlama

ayşemmmmmmmmmmmmmmmmmmm günaydınnnnnnnnnnnnnnn...
canımmmmmmm sanada günaydınnnnnnnnna.s.
ya inan birşey anlamadım ama bence de doktorunu değiş derim canım kan testi yaptırmışmıydın Allah korusun burda neler neler duyuyoruz bence sen bugünden özele git ya şimdi bende meraklandım normalde çıkmaması lazım kesenin yani hamişler ses verinnn inşallah bir terslik yoktur canım bebişin küçücük te olsa ordadır ve sana sımsıkı sarılmıştır inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:
doktorda dedi işte daha erken dedi haftaya cuma gel bakcaz gene dedi kısmet kızlar ya evden herkes ardı ne oldu diye onlarda üzülme sakın varsa üzüntüden düşür müşer diyolarsenağlama

canım bence de şu tahlil sonuçlarını bir al inşallah iyi çıkacak sonrada göreceksin keseyi hayırlısıyla bak bidaha böyle konuşursan hamiş mamiş demem gelir oklavammmm

hamişlerin işleri yoğun bu gün herhalde kimseden ses çıkmıyo hamiş ve hamiş adayları nerelere gittiniz

Iyide canim benimki dr konturolinde yapildi ben bekledim 8:30 kan aldilar 9 :15 sonuc verdiler dr imzasi var acil sonuc icin diyer 3 testi pazartesine attilar

Iyide canim benimki dr konturolinde yapildi ben bekledim 8:30 kan aldilar 9 :15 sonuc verdiler dr imzasi var acil sonuc icin diyer 3 testi pazartesine attilar

valla benden9,30 kan aldılar 11,30 ta çıkar1 2 de gel dedi başka test vermedi haftaya cumada tekrar çağırdı ultrasona bide rahim ağzı kanseri taraması için örnek aldılar onuda haftaya cuma alıcam doktorumdan neyse canım o zaman pazartesi ola hayrola diyelim

Papatyacım tebrikler canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Benim bebeğimi ptesi aldılar şimdi iyiyim . Hayırlısı bakalım. Nasipcim beni listenin en sonuna al bakalım ne zaman adet olca bizim umudumuz ekime kaldı galiba...

canım iki hamişliğimdede belirti olmadı bende bazısı seninkine benzer şeyler yaşıyor ama bazende psikolojik olarak yaşıyorsun bunları doktorlar vücut hamişliğe hazırlanıyor diyormuş bunun için neyse canım umarım seninki hamişliktendir :Saruboceq:ama burdaysan zaten ya hamişsin yada üstüne görüyorsun başka alternatifimiz yoktur ona göreeeeeeeeegamyoncuiremsugamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…