Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Sevgili hamişlerim hamiş adaylarim(isimleri tek tek sayinca bazilarini unutuyorum çaktirmayin:sm_confused:) hepinize iyi geceler allaha emanet olun benim paydos saati geldi kendinize iyi bakan canlarım ŞenizŞeniz:a015:

Sevgili hamişlerim hamiş adaylarim(isimleri tek tek sayinca bazilarini unutuyorum çaktirmayin:sm_confused:) hepinize iyi geceler allaha emanet olun benim paydos saati geldi kendinize iyi bakan canlarım ŞenizŞeniz:a015:

bye yarın hemen haber ver dr.dan sonra kacta gitcen

kızlar herkese selam.........Almina tebrik ederimm...Darısı bizim başımıza inşallahh ...valla saatlerdir geçmişi okuyorum..ne çok kaynatmışsınız...
Kız Aslı şebnemın dediği gibi hani biz nerdeyiz..Konuş şebnem ben arkandayım:))))
neyse herkese iyi akşamlar...Bol şanslar...Yarın daha çok hamiş olması dileğiyle..BYEEEEEE

Günaydın kızlar ben ctesi doktora gittim bebeğin kalp atışı durmuş başka aletlerle de baktılar durmuş dediler. Bu akşam saat 17,30 da bebeğim alınacak. Ctesi alacaktı doktor ama 6 saat aç kalmam gerekiyormuş bende maalesef toktum olmadı. Öle işte haber edeyim dedim size. Beni listeden silebilirsiniz. Kürtaja göre adet tarihimi veririm size. Hayırlısı olsun ne yapalım kısmet böyleymiş.

Aslı da kürtaj olmuştu bana bişeyler yazarsan sevinirim nasıl oluyo falan diye. Bana 1 ay sonra tekrar bebek çalışması yapabilirsiniz dedi

canım gec oldu bıraz ama yenı gördüm cok büyük gecmıs olsun :teselli:.aynı duyguları bende yasadıgım için senı cok iyi anlayabılıyorum.benımde 1 ay oldu nerdeyse,bende sızle paylasmıstım acımı.neyse herseyde vardır bır hayır inşallah bıdahakı sefere saglıklı bı hamıleleık sonunda hayırlı ve saglıklı bebişlerımızı alırız kucagımıza..... :teselli:a.s.

slm kızlar ben geldiiiiiiiiim. yeni hamişleri kutluyum sağlıcakla kucağınıza alırsınız insallah ve darısı bizlereeeeeeeeeeeee

kimsecikler kalmadı mııııııııı akıl danışcam kızlaaar??? bende polikistik over vardı geçen ay ilaçla adet oldum, bu ay adetime 10gün kala (dün) adet oldum. ama öncesinde rahmimin içi çok sancılandı sanki bıçak falan saplanır gibiydi. sizce kisti mi atıyorum yoksa kist büyü dü de ondan mı kanamam var??

kimsecikler kalmadı mııııııııı akıl danışcam kızlaaar??? bende polikistik over vardı geçen ay ilaçla adet oldum, bu ay adetime 10gün kala (dün) adet oldum. ama öncesinde rahmimin içi çok sancılandı sanki bıçak falan saplanır gibiydi. sizce kisti mi atıyorum yoksa kist büyü dü de ondan mı kanamam var??

:1no2: canım ben varım ama bir işine yaramayacağım sanırsam.
hiç bilmiyorum inan sorduğun sorunun cevabını...
ama inşallaaah sağlığını düzeltecek birşeyin belirtisidirrr. çook geçmiş olsunn. :teselli:

:1no2: canım ben varım ama bir işine yaramayacağım sanırsam.
hiç bilmiyorum inan sorduğun sorunun cevabını...
ama inşallaaah sağlığını düzeltecek birşeyin belirtisidirrr. çook geçmiş olsunn. :teselli:

saol cnm benim. hkkımızda hayırlısı olsun hepimiz için insallah. hepimiz bebişlerimize kavuşuruz en kısa zamanda inş

saol cnm benim. hkkımızda hayırlısı olsun hepimiz için insallah. hepimiz bebişlerimize kavuşuruz en kısa zamanda inş

kaydirigubbakcemile2 amiiin canım beniim inşallaaahh, hepimizin bölee sağlıklı sağlıklı bebişleri olsun.
bende polikistikover neymiş onu okuyordum şimdi.
1 sene önce sağ yumurtalığımda olan ama benim farketmediğim bir kistim varmış. büyümüş büuümüş kocaman olmuşş (40 cm) ameliyat olmak zorunda kalmıştım ve sağ yumurtalığımıda almışlardı.
pek benimkine benzeyen bişey deil sanırım, okumaya devam, belki bir nokta buluruz..
üüüf şu kadar sıkıntının sonu güzel olsun artıkkk yaaa :Saruboceq:

hiç bir zaman umutlarınızı yitirmeyin kızlar ...RAbbim öyle bir zamanda yüzünüzü güldürür ki inşallah İşte tam vakti bugünmüş Hoşgeldin minik yumurcağım hoşgeldin evimin neşesi... gönlümün minik kelebeği hoşgeldin neşeler umutlar güzel hayaller getirdin dersiniz .. iiinnşşallah ben bu umudu hiç yitirmedim ve Rabbim bana bunu evliliğimin ancak 5. senesinde nasip etti ... avatarda gördüğünüz iki oğluşum .iki karaböcüğümü bana verdi tedavi ile oldu ama sonuçda oldu ... veyıllar sonra hiç tedavisiz 3. bir evlat tadyla tatlandırıyor beni inşallah... ekim 20 gibi bir de kız evlat bekliyorum hayırlısı ile .. hepimizin duası hepimiz için olsun (Amin) Rabbim umutlarınızı boşa çıkartmasın inşallah .. 40 yaşında tekrar anne olma mutluluğunu taşıyan ablanızdan sevgi ve en derin muhabbetle...

Son düzenleme:
aslinda biz bi yili doldurunca istedik eşimle ondan önce düşünmüyoduk ne olduysa sonra vazgeçtik hazirandan sonra biraktik korunmayi
bizde düşünmüyorduk hatta 2 sene düşünmüyorduk taki dr. gidip korunmasanda çocuğun olmaz diyene kadar
hiç bir zaman umutlarınızı yitirmeyin kızlar ...RAbbim öyle bir zamanda yüzünüzü güldürür ki inşallah İşte tam vakti bugünmüş Hoşgeldin minik yumurcağım hoşgeldin evimin neşesi... gönlümün minik kelebeği hoşgeldin neşeler umutlar güzel hayaller getirdin dersiniz .. iiinnşşallah ben bu umudu hiç yitirmedim ve Rabbim bana bunu evliliğimin ancak 5. senesinde nasip etti ... avatarda gördüğünüz iki oğluşum .iki karaböcüğümü bana verdi tedavi ile oldu ama sonuçda oldu ... veyıllar sonra hiç tedavisiz 3. bir evlat tadyla tatlandırıyor beni inşallah... ekim 20 gibi bir de kız evlat bekliyorum hayırlısı ile .. hepimizin duası hepimiz için olsun (Amin) Rabbim umutlarınızı boşa çıkartmasın inşallah .. 40 yaşında tekrar anne olma mutluluğunu taşıyan ablanızdan sevgi ve en derin muhabbetle...

sağol canım inş. sağlıkla kucağına alırsın minik kızını allah oğluşlarına ve kızına uzun ömür ve sağlık versin tebrik ederim

bu arada herkese günayddıııınnn

günaydınnn kızlarrr herkeslere hayırlı günler hayırlı haberler almayı diliyorumm..

Rahelim,rumelilim,cancerim,boddim herkese günaydınlarrrrrrrrrrrrhihoyyythihoyyythihoyyytsabah zombi gibi uyandım ama bebişim aklıma geldikçe uykum açılıyor:teytey:Nasılsınız canlarım,ballarım,hamişlerim ve hamiş adaylarım:CüvCüv:

X