Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

selam seher sen daha gitmedinmi dr.a bugüne alsaydın ya randevuyu ben catlardım akşam acile falan giderdim:))

bu gün sağlık ocağına gittim bebiş var allaha şükür yarın sabahta doktora gidicem bakalım nee dicek inş iyi haberler veririm sizlere:Saruboceq:

bu gün sağlık ocağına gittim bebiş var allaha şükür yarın sabahta doktora gidicem bakalım nee dicek inş iyi haberler veririm sizlere:Saruboceq:

heh garantiledin yani testlere güvenmıom pek ben... inşallah sağlıklı tombiş bi bebişimiz olur hepimizin kızlar:Saruboceq:

heh garantiledin yani testlere güvenmıom pek ben... inşallah sağlıklı tombiş bi bebişimiz olur hepimizin kızlar:Saruboceq:

GARANTİYDİ ZATENDE KOCİŞİ İNANDIRAMADIM İLLA TUTURDU GİT DOKTORA DİYEkaydirigubbakcemile3 BİDE NETİCEYİ GETİR EVE GÖRCEM DİYOkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

GARANTİYDİ ZATENDE KOCİŞİ İNANDIRAMADIM İLLA TUTURDU GİT DOKTORA DİYEkaydirigubbakcemile3 BİDE NETİCEYİ GETİR EVE GÖRCEM DİYOkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ne mutlu valla acayip sevindim ne zamandır beklıodunuz?ailelere nasıl söylediniz herkes cıldırmıştır sevinçten demi

ne mutlu valla acayip sevindim ne zamandır beklıodunuz?ailelere nasıl söylediniz herkes cıldırmıştır sevinçten demi

BU 2 AYIMIZDI GECEN AY OLMADIYDI ALLAHA ŞÜKÜR BU AY OLDU HERKES SEVİNMEZMİ KIZ ÇOK SEVİNDİLER HERKESE TELEFON ETTİK HEMEN ZATEN:teytey::teytey::teytey:

esmacım canım seni tüm kalbimle tebrik ederim süper bir yazı oplmuş aynen dediğin gibi biz bir aileyiz ben bebişimi kaybettiğimde hastaneden çıkıp tek konuşmak istediğim sizdiniz kaybederken kanama olduğunda yanımdaydınız sizi görmedim ama varlığınızı bilmek bana okdar güç veriyorki anlatamam ailem gibisiniz hepinizi canlandırıyorum buraya yzıyorum ama sanki sizinle karşılıklı konuşuyor gibiyim si
zinle çok mutluyum sizi okadar seviyorumki iyiki varsınız buarada canım bebişn erkekmi ben şu siteye bayadır giremedimde
evet teyzesi erkek bizimki maşallahbarekallah aceleci çıktı gösterdi bize pipisinikaydirigubbakcemile3

esmacım canım senin bebişin mi cinsiyeti belli oldddduuuu:)
ay kıyamaaaam sana, erkekmiş esmacığın bebişi...
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaaahh.
amin canım darısı sizlere inş
hamiş olan arkadaşlara bişey sorsam kızlar yumurtlama ağrısı gibi ağrınız oldumu yada kasıklarda ağrı aradada bel ağrısı çok sordum dimi:eek:kaydirigubbakcemile3
oldu canım korkmayın ama dikkat edin kendinize

Arkadaslar hamisler yarin hayirli haberlerle donelim bize dua edin olurmu
canım zaten dualarımız herkesle hamişler için hayırla bebeklerini kucaklarına almaları için hamiş olmayanlarada hayırlısıyla en kısa zamanda hamiş kalmarına

bilirim o kocaları kızlar ama size birşey söyleleyim bebeği ultrasyonda görene kadar belli etmiyorlar bide bizim boddi maşallah nasıl büyümüş şimdi anladı bizimki baba olacağını fazla üstlerine gitmeyin kendinizide üzmeyin

kızlar benim yaradan dolayı tutmuyo yaaa herhalde.bide yeni bişey ögrendim yumurtlama gününü öğrenmek için derece ile sıcaklık ölcüyomus herkes

evet teyzesi erkek bizimki maşallahbarekallah aceleci çıktı gösterdi bize pipisinikaydirigubbakcemile3

amin canım darısı sizlere inş

oldu canım korkmayın ama dikkat edin kendinize

canım zaten dualarımız herkesle hamişler için hayırla bebeklerini kucaklarına almaları için hamiş olmayanlarada hayırlısıyla en kısa zamanda hamiş kalmarına

bilirim o kocaları kızlar ama size birşey söyleleyim bebeği ultrasyonda görene kadar belli etmiyorlar bide bizim boddi maşallah nasıl büyümüş şimdi anladı bizimki baba olacağını fazla üstlerine gitmeyin kendinizide üzmeyin

sağol canim içim rahatladi arar ara ağri oluyoda ama hemen geçiyo bakalim yarin gidicem doktor ne dicek

kızlar benim yaradan dolayı tutmuyo yaaa herhalde.bide yeni bişey ögrendim yumurtlama gününü öğrenmek için derece ile sıcaklık ölcüyomus herkes

bende duydum canim onu ama denemedim hiç hergün ateşini ölçüyomuşsun yüksek olan gün yumurtlama günün müş diye biliyorum

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 benimde bu ayın 31de doluyo 1 yıl sen benden öncesin ama bende sonden önceyim 13. Haftamıza girdik biz bebişimle

aslinda biz bi yili doldurunca istedik eşimle ondan önce düşünmüyoduk ne olduysa sonra vazgeçtik hazirandan sonra biraktik korunmayi

X