Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

papatya1982 canım benim belli olmuyoki ağrı geçen akşam eve girdik eşimle kapıdan zor girdim sağ kasığıma sancı bi girdi kaldım 5 dk sürmüyo geçiyo iki gündür adet olcak gibi ara ara ağrılarım var ama gelen giden yok

sehercım adım almina aynı seyler bendede var sancı saplanması yok baklamım ıns hamışsındır cnm:lepi:

slm kızlar ben dün adet oldum umutlar eylüle kaldı hayırlısı artık bu ay zaten fazle çalışamamıştım bu ay ödevimi iyi yapmamlazım........

benimde aynı almina şuana kadar gelen giden yok ağrımda yok sabah vardı sapıttı benim vucut:sm_cool::sm_cool:

GÜNAYDIN KIZLAR a.s.BUGÜN ERKENCİ BENİM GALİBA .İLK GÜNAYDIN BENDEN
DÜN SİTEYE HİÇ GİREMEDİM.SABAHTAN AKŞAMA KADAR 10 KEZ DENEDİM BELKİ AMA YOK YOK..NAZAR MI DEĞİDİ SİTEMİZE NE:nazar:

gizemx bugün günüm ama sanki regl olacakmışım gibi hissediyorum sağ kasığımda ağrı var hala ara ara mide bulantısı yaşıyorum gögüslerimde şiş va akıntm var dün bu gün bilmiyorum anlıyacağın zaten bu ara her şeyim değişti geçen ayda regl oldum 2 gün sürdü bittiydi beklicez görcez artık

CANIM İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR.BUGÜN ADET GÜNÜN BAKALIM NE OLACAK??????

benimde seher 2 gunum var olucakmisim gibi agri var ama aksamlari oluyo gunduz bisey yok sendede oylemi

ALMİNA İNŞALLAH SENDE HAMİŞSİNDİR.MÜJDELERİMİZ BOL OLSUN İNŞALLAH

papatya1982 canım benim belli olmuyoki ağrı geçen akşam eve girdik eşimle kapıdan zor girdim sağ kasığıma sancı bi girdi kaldım 5 dk sürmüyo geçiyo iki gündür adet olcak gibi ara ara ağrılarım var ama gelen giden yok

SEHERCİM KASIKTA AĞRI ,SANCI BATMA GİBİ ŞEYLER GEBELİK BELİRTİSİ DİYORLAR AMA UMARIM SENİNKİ DE ÖYLEDİR
ben hala olmadımm:nazar:
ağlasam mı:roflol::roflol:gülsem mii:roflol::roflol:

NAZ CANIM İNŞALLAH GÜLERSİNhihoyyyt

:çok üzgünüm:

Günaydin arkadaşlar a.s.bende sizin gibi pes etmek yok diyenlerdenim.......bu arada hamile kalmak isteyenlerin inş.yüzü güler :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Bu ay belki kalmiş olabilirim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: ama adet günüm(son 6 gün) gelmeden anlaşilmaz tabiki....:CüvCüv:. bebeğimizin olmasını istediğimizde doktoruma gittim.sağlığımla ilgili bir sorun yok.hatta bebeğin gelişimine yararlı vitamin tavsiye etti kullanıyorum ama artık olsun istiyorummmmmm.:Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv::CüvCüv:gamyoncuiremsu

selamlar arkadaşlar ben yeni sayılırım. Hepinizin kandili mübarek olsun. Bu mübarek günde allah dileklerinizi gerçek etsin

Selamlarrrr ve sevgilerrrrrr............ :uhm:
Neler oluyor bu siteye:eek:klava::eek:klava::eek:klava:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

selam kızlar,yeni gelen arkadaşlarada merhaba demek istiyorum sitede problem var galiba geçmişi okuyamıyorum ben.annemde kalıyordum bu gün gelldim eve...eh fena değilim işte

X