Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bende ona acayip takığım... ne yumurtalık varmıs insanlarda ilk geceden hamile kalıolar yaa...
biim ne zaman olacak ben beklemekten yoruldum artık senağlama

bende size katılıyorum bu konuda benim kaynanamda ilk geceden hamile kalmış 9 ay 12 güblük evliymiş eşimi doğurmuş bende nerde

valla ben annen öyleyse sende öylesindir lafına inanmıyorum benim annem hemen hamile kalmış bana. benden sonra 6 tane aldırmış kardesimi doğurmuş 2 tanede düşük yapmış bende nerdeeeeeeeeeeee

ben bu ayı bekliyorum işte onca gebelik testi alıyorum var mı yokmu diye meraktan bu seferde bunu denicem bakalım sonuc ne olucak bide kafama takmıcam oluruna bırakıcam

Kan değerim 64.000 den 83.000 e çıkmış doktor mol gebelikten şüphelendiğini söyledi. Tekrar test istedi ctesi kendi doktoruma gitcem canım. Kan değerleri yükselir ve kalp atışı alınmazsa mol gebelik oluşumu var demekmiş. Hemen sonlandırmak gerekirmiş. Kendi doktorum sağolsun biraz patavatsız sonuçları söylediğimde bana bebeğin kalp atışı dursaydı bundan iyiydi mol gebelik kötü bişey dedi. Moralmen sıfırladı beni.

KİMYASALGEBELİK,DIŞ GEBELİK DUYMUŞTUM YALNIZ MOL GEBELİĞİ İLK KEZ DUYUYORUM.YALNIZ ŞÖYLE BİR OLAY OLMUŞTU.ARKADAŞIM HAMİLEYDİ DOKTORA GİTTİ KAN DEĞERLERİN ÇOK YÜKSELMİŞ BEBEĞİN KALBİ ATMIYOR,SANA KÜRTAJ YAPACAĞIZ DEDİ.ARKADAŞIM SONRA BAŞKA BİR DOKTORA GİTTİ KESİNLİKLE ÖYLE BİR ŞEY YOK BEBEĞİN GAYET SAĞLIKLI DEMİŞ.YANİ BAŞKA DOKTORLARA DA GİT.ASİYE CANIM ÇOK ZOR OLMALI ÇOK DA ÜZGÜNSÜN BİLİYORUM AMA SONUÇTA ALLAH NASİP EDECEKSE BEBİŞİN DÜNYAYA GELECEK.İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR ŞEKİLDE ONU DÜNYAYA GETİRİRSİN.ALLAH YARDIMCIN OLSUN:Saruboceq:
ben hala regl olmadim sevinsem mi üzülsem mi şimdi:uhm:[/FONT]
HAYIRLISI OLSUN CANIM.GÖNLÜNDEN GEÇEN SENİN İÇİN HAYIRLIYSA OLSUN NAZCIM
Merhabe kislar bende katilabilirmiyim araniza
haziranin 7 sinde evlendim bebiş istiyorumm ama 3. Kez adet oldum biri bana neden olmadiğini açiklarmi

HOŞGELDİN ADAŞIM.DAHA ÇOK YENİ EVLİSİN DOKTORLAR 1 SENEYE KADAR SÜRE VERİYOR BUNUN İÇİN.YİNE DE İNŞALLAH TEZ VAKİTTE SEN DE HAMİŞLERİN ARASINA KATILIRSIN.BURASI SANA DA UĞURLU GELİR

SEHER CANIM SENİNDE ADETİNE 1 GÜN KALDI DEĞİL Mİ?BELİRTİLER NE DURUMDA??

KİMYASALGEBELİK,DIŞ GEBELİK DUYMUŞTUM YALNIZ MOL GEBELİĞİ İLK KEZ DUYUYORUM.YALNIZ ŞÖYLE BİR OLAY OLMUŞTU.ARKADAŞIM HAMİLEYDİ DOKTORA GİTTİ KAN DEĞERLERİN ÇOK YÜKSELMİŞ BEBEĞİN KALBİ ATMIYOR,SANA KÜRTAJ YAPACAĞIZ DEDİ.ARKADAŞIM SONRA BAŞKA BİR DOKTORA GİTTİ KESİNLİKLE ÖYLE BİR ŞEY YOK BEBEĞİN GAYET SAĞLIKLI DEMİŞ.YANİ BAŞKA DOKTORLARA DA GİT.ASİYE CANIM ÇOK ZOR OLMALI ÇOK DA ÜZGÜNSÜN BİLİYORUM AMA SONUÇTA ALLAH NASİP EDECEKSE BEBİŞİN DÜNYAYA GELECEK.İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR ŞEKİLDE ONU DÜNYAYA GETİRİRSİN.ALLAH YARDIMCIN OLSUN:Saruboceq:

Canım 2 doktorda öle düşünüyor maalesef ama ctesi bi sonuç alamazsam çok iyi bir doktor ismi aldım arkadaşlarımdan ptesi ona gitcem . Ctesi bakalım ne diyecekler ona göre hareket etcem yani. Sağol canım desteğin için içime de hiç kötü bişey doğmuyo ama insan çevreden etkileniyor mecburen.........

[
canım 2 doktorda öle düşünüyor maalesef ama ctesi bi sonuç alamazsam çok iyi bir doktor ismi aldım arkadaşlarımdan ptesi ona gitcem . Ctesi bakalım ne diyecekler ona göre hareket etcem yani. Sağol canım desteğin için içime de hiç kötü bişey doğmuyo ama insan çevreden etkileniyor mecburen.........

sen yine içini ferah tut.inşallah hiç bir problem yoktur.inşallah cumartesi günü sevinçle döner sevinçle paylaşirsin olanlari.cumartesi berat kandili sanirim.öyle mübarek bir günde rabbim seni sevindirsin dilerim.

Ben de çikiyorum kizlar bugün evde yoktum gelir gelmez ilk işim siteye bakmak oldu.biraz gidip evle ilgileneyim.hoşçakalin...

Özel mesajımı açtım sanırsam.
Gizemcim sağol canım daha iyiyim düne göre.
Hayırlısı artık. Hepinize iyi akşamlar çıkıyorum ben.
Öptüm sizi beni soran hatırlayan hatırlamayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sağolun desteğiniz için. görüşürüz...

kendi derdime düştüm sizleri hiç soramadım kızlar özür dilerim. RAZİŞİM çok geçmiş olsun cnm duyunca bir garip oldum. ama bence başka birkaç dra daha görün derim ben birtanem

arkadaslar hepinize iyi aksamlar.ben tekrar katıldım aranıza(unutmadıysanız tabı benı) dün gittim doktora düşükten sonra nekadar ara vermelıyım dıye hem muayene oldum hem bılgı aldım.ve cok mutluyum hersey normal bı sorun cıkmadı,cok korkuyordum sorun cıkar yada rahım kürtajdan sebeb zarar görmüştür dıye.ama korktugum olmadı doktor bı ıkı ay korunsan yeterlı dedı.cok heycanlıyım,nasipcim bu gidişle benı tabloda eylüle yazcan galıba.Allah hepimize hayırlı hamılelık ve saglıklı bebısler versın inşallahhhh

X