Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

site ancak düzelmiş galiba neyse bir girem dedim kızlar biraz geç ama hepinizin kandili mübarek olsun dualarınız kabul ibadetleriniz makbul olsun göbişler bebiş dolsun bebişler sağlıklı olsun inşallahhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:
iki gündür giremedim sizleri çokkkkkkk özledimmmm:1hug:
eee ya sizzzzzzz yarın okurum geçmişi bi sormamış olun beniiiiiiiiii:eek:klava::eek:klava:

kızlar hepinize merhaba,sonunda girebıldım siteye hepinizin gecmiş kandili mübarek olsun şekerler.... bu kandilin hürmetine hepimiz hayırlısıyla hamıle kalırız ve inşallah hayırlı ve saglıklı bebeklerımız olur inşallah........

Herkese merhaba..dün sabah bir kez girdikten sonra bir daha siteye giriş yapamadim.neyse ki bugün düzelmiş.yeni gelen arkadaşlarimiz hepiniz hoşgeldiniz.umarim sitemiz size de uğurlu gelir.allah gönlünüze göre versin ..

herkese merhabalarrr..
bugün geldim seyahatten ve gelir gelmez sizlere bakim dediimm..
merak ediyorum neler var neler yok diyeee..
aay kızlaar başıma ne geldi bi bilseniz.
ben adetimin 12. günü sancıları hissettim yumurtladım dedim yaaaa, meğerse onlar psikolojikmişş:KK43:
nası oldu anlamadım acayip yanıldım, 14. günümde bir sancı bir kıyamet mahvoldum yumurtladım gerçekten ama otobüste olduğumuz için boşuna çatlattık yumurtayı,:))))
bu ayda sanırsam benden es geçti, yaniii korunuyo olsak bu kadar tutturamazdımmm..
napalım kısmet, herkesin geçmiş kandilini kutluyorum, dualarımızın kabul olması için dua ediyoruumm..
herkesi öpüyorummm.
şimdi geçmişi okucaaaamm:)

herkese merhabalarrr..
ben adetimin 12. günü sancıları hissettim yumurtladım dedim yaaaa, meğerse onlar psikolojikmişş:KK43:
nası oldu anlamadım acayip yanıldım, 14. günümde bir sancı bir kıyamet mahvoldum yumurtladım gerçekten ama otobüste olduğumuz için boşuna çatlattık yumurtayı,:))))
bu ayda sanırsam benden es geçti, yaniii korunuyo olsak bu kadar tutturamazdımmm..
napalım kısmet, herkesin geçmiş kandilini kutluyorum, dualarımızın kabul olması için dua ediyoruumm..
herkesi öpüyorummm.
şimdi geçmişi okucaaaamm:)[/QUOT

Aman olsun canım ya hem zaten sperm vücudda 48 ıla 72 saat yasayabılıyormus.belkı kıyıda kenarda bı kalıntı vardıysa tutmustur ne bılıyon kaydirigubbakcemile3 neyse adet günün gelınce bellı olur.ama sen yıne aksatma belkı psikolajık olarak yumurtlama günün bıle şaşmış olabılır.kırmızı kartı görene kadar paso devam sositososito

herkese merhabalarrr..
herkesi öpüyorummm.
şimdi geçmişi okucaaaamm:)[/QUOT

Aman olsun canım ya hem zaten sperm vücudda 48 ıla 72 saat yasayabılıyormus.belkı kıyıda kenarda bı kalıntı vardıysa tutmustur ne bılıyon kaydirigubbakcemile3 neyse adet günün gelınce bellı olur.ama sen yıne aksatma belkı psikolajık olarak yumurtlama günün bıle şaşmış olabılır.kırmızı kartı görene kadar paso devam sositososito

kaydirigubbakcemile3 ay sorma kelebekçim sonra benim bi moralim bozuldu yumurta boşuna gidince.
hiiç canım istemedi hep aksattık çalışmaları.
artık bu ay gelsinde hiç aksatmıcam inşallaaah... :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3 ay sorma kelebekçim sonra benim bi moralim bozuldu yumurta boşuna gidince.
hiiç canım istemedi hep aksattık çalışmaları.
artık bu ay gelsinde hiç aksatmıcam inşallaaah... :jeyyar:

aaa olurmu hiç aksatmak sana burdan beri gelıyo oklava :eek:klava: ama neyse bakarsın bebişin sana bı süpriz yapar ve müjdeli haberi verırsın inşallah.ama bu ay olmassa bıdahakı ay beraber müjdelı haber verırız İNŞALLAH.buarada benım düşükten sonra ılk calısmalarım eylülde baslıcak inşallah.doktorum muayene ettı ve bebegımı erken kaybetmiş oldugumdan rahmın cok zedelenmemıs dedı cok mutlu oldum.eylülü sabırsızlıkla beklıyorum.Allah hepimize saglkıklı bebekler versın inşlaallah :CüvCüv: :emir_bebek: a.s.

aaa olurmu hiç aksatmak sana burdan beri gelıyo oklava :eek:klava: ama neyse bakarsın bebişin sana bı süpriz yapar ve müjdeli haberi verırsın inşallah.ama bu ay olmassa bıdahakı ay beraber müjdelı haber verırız İNŞALLAH.buarada benım düşükten sonra ılk calısmalarım eylülde baslıcak inşallah.doktorum muayene ettı ve bebegımı erken kaybetmiş oldugumdan rahmın cok zedelenmemıs dedı cok mutlu oldum.eylülü sabırsızlıkla beklıyorum.Allah hepimize saglkıklı bebekler versın inşlaallah :CüvCüv: :emir_bebek: a.s.

:1hug: aay canım beniiiim çok sevindiim hemen çalışmalara başlayabilmene..oleeeeeey o zaman..
eylülde umarım güzel haberleri paylaşırızzz..

:1hug: aay canım beniiiim çok sevindiim hemen çalışmalara başlayabilmene..oleeeeeey o zaman..
eylülde umarım güzel haberleri paylaşırızzz..

bencede ooollllleeeyyyyyyyyyy :teytey: :teytey: :teytey: bılmıyodum o kötü dönemi nasıl atlatıcaktım ama Allah bı kolaylık verıyo gercekten.şimdi umutlar tekrar yeşerdi :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

GÜNAYDIN KIZLARa.s.

YİNE BOL HAMİŞ MÜJDELİ BİR HAFTA DİLİYORUM HEPİMİZE...SEHER,ALMİNA,NAZ ADET OLDUNUZ MU??İNŞALLAH OLMAMIŞSINIZDIR HAMİŞSİNİZDİR:Saruboceq:.HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM.

GÜNAYDIN KIZLARa.s.

YİNE BOL HAMİŞ MÜJDELİ BİR HAFTA DİLİYORUM HEPİMİZE...SEHER,ALMİNA,NAZ ADET OLDUNUZ MU??İNŞALLAH OLMAMIŞSINIZDIR HAMİŞSİNİZDİR:Saruboceq:.HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Selammmmmmmmmmm.Bu gece berbat bir sıcak vardı,yumurtlama günü olanların vay haline diyeyim,bu sıcakta hiç bi çalışmadan hayır gelmez vallakaydirigubbakcemile3bu arada bizimde bugün kalp atışlarını dinleme günümüz,ilk defa uzman bir doktora muayene olucaz,stajer ellerinde doğru düzgün bi kontrol olamadık bebişimle:çok üzgünüm:İnşaallah bebeğimin kalp atışlarını görürüz.tahminimce 6+4 gibiyiz bakalım uzman doktorumuz ne diyecek:uhm:

Günaydın kızlar ben ctesi doktora gittim bebeğin kalp atışı durmuş başka aletlerle de baktılar durmuş dediler. Bu akşam saat 17,30 da bebeğim alınacak. Ctesi alacaktı doktor ama 6 saat aç kalmam gerekiyormuş bende maalesef toktum olmadı. Öle işte haber edeyim dedim size. Beni listeden silebilirsiniz. Kürtaja göre adet tarihimi veririm size. Hayırlısı olsun ne yapalım kısmet böyleymiş.

Aslı da kürtaj olmuştu bana bişeyler yazarsan sevinirim nasıl oluyo falan diye. Bana 1 ay sonra tekrar bebek çalışması yapabilirsiniz dedi

Günaydın kızlar ben ctesi doktora gittim bebeğin kalp atışı durmuş başka aletlerle de baktılar durmuş dediler. Bu akşam saat 17,30 da bebeğim alınacak. Ctesi alacaktı doktor ama 6 saat aç kalmam gerekiyormuş bende maalesef toktum olmadı. Öle işte haber edeyim dedim size. Beni listeden silebilirsiniz. Kürtaja göre adet tarihimi veririm size. Hayırlısı olsun ne yapalım kısmet böyleymiş.

Aslı da kürtaj olmuştu bana bişeyler yazarsan sevinirim nasıl oluyo falan diye. Bana 1 ay sonra tekrar bebek çalışması yapabilirsiniz dedi

asıyecım canım cak gecmıs olsun bıtanem cok uzuldum bende sıze guzel haber verıcektım hevesım kutsagımda kaldı senağlama

canım benim doğru diyorsun allahtan herşeyin hayırlısı olsun istiyoruz inşallah gülüm önümüzdeki ay bebeğine sağlıkla kavuşursun.. allah yardımcın olsun :1hug:

selammmmmmmmmmm.bu gece berbat bir sıcak vardı,yumurtlama günü olanların vay haline diyeyim,bu sıcakta hiç bi çalışmadan hayır gelmez vallakaydirigubbakcemile3bu arada bizimde bugün kalp atışlarını dinleme günümüz,ilk defa uzman bir doktora muayene olucaz,stajer ellerinde doğru düzgün bi kontrol olamadık bebişimle:çok üzgünüm:inşaallah bebeğimin kalp atışlarını görürüz.tahminimce 6+4 gibiyiz bakalım uzman doktorumuz ne diyecek:uhm:
inşallah bugün bebişinin kalp atişlarini duyarsin.allah sağlikla sihhatle dünyaya getirmeyi nasip etsin.
günaydın kızlar ben ctesi doktora gittim bebeğin kalp atışı durmuş başka aletlerle de baktılar durmuş dediler. Bu akşam saat 17,30 da bebeğim alınacak. Ctesi alacaktı doktor ama 6 saat aç kalmam gerekiyormuş bende maalesef toktum olmadı. öle işte haber edeyim dedim size. Beni listeden silebilirsiniz. Kürtaja göre adet tarihimi veririm size. Hayırlısı olsun ne yapalım kısmet böyleymiş.

asiyeciğim çok üzüldüm çoook geçmiş olsun.inan ne diyeyim bilemiyorum ama inşallah tez vakitte yine allah sana anne olmayi nasip eder.allah sağlikla sihhatle kucağina almayi da nasip eder inşallah.bebişini dünyaya getirmek nasip değilmiş demekki.allah yardimcin olsun canimaslı da kürtaj olmuştu bana bişeyler yazarsan sevinirim nasıl oluyo falan diye. Bana 1 ay sonra tekrar bebek çalışması yapabilirsiniz dedi

asıyecım canım cak gecmıs olsun bıtanem cok uzuldum bende sıze guzel haber verıcektım hevesım kutsagımda kaldı senağlama

almina canim bugün her zamankinden daha fazla mutlu habere ihtiyacimiz var.asiyem içimizi acitti ama bak umudumuz hiç bitmiyor inşallah yine müjde verecek bize.

asıyecım canım ne denır bılmıyorum ama hakkımızda hayırlısı neyse onu yasıyoruz..bundada vardır bı hayır.allah sana ve esıne saglıklı uzun omusrler versın tekrar en kısa zamanda bebısınız olur cok kafana takma olurmu allah yardımcın olsun canım

X