Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Benim bu ay 6 ayim şimdiye kadar denedim ama olmadi ama artik doktora gidicem bakalim sorun neymiş hemşiresini aradim adetinin 3 günü gel dediler sanirim tahliller uygulayacaklar

Benim bu ay 6 ayim şimdiye kadar denedim ama olmadi ama artik doktora gidicem bakalim sorun neymiş hemşiresini aradim adetinin 3 günü gel dediler sanirim tahliller uygulayacaklar

benim daha 2 ayımdı bu ayda olmassa bidahaki ay için ovulasyon testi kullanmayı düşünüyorum

Sen çok yeniymissin ben 2 yillik evliyim ve 6 ay dir yok çok üzülüyorum 20 ağustos günüm kismet allah herşeyin hayirlisini versin

cancercim benimde ikici ayımdı bu ay yarın regl olmam umarım :Saruboceq: doktorun demesine göre ilk altı ay içinde herhangi bir problem yoksa bebiş olma ihtimali % 80 miş canım artık araştırmaktan bıktım valla bi olsada rahatlasamkaydirigubbakcemile3

aynen ya her ihtimali gözönünde bulunduruyorum.. ama buay olmazsa sonra bidaha bebek olayını düşünmicem vazgeçcem kızlar ben..ozaman olur:eek:inşallah

bide benim annem üzerine görme olyı yaşıyormuş iki hamilelğindede ben 2,5 aylıkken kardeşim 5 aylıkken regli bitmiş bizim korkumuzda o zaten kan testindede idaradada gözükmüyormuş yengem ebedir benim onun arkadaşındada 4 aylık ham,le olana kadar testleri pozitifi göstermemiş bide bunların sıkıntısını düşünüyorum ya benimde öle oursa diye

bide benim annem üzerine görme olyı yaşıyormuş iki hamilelğindede ben 2,5 aylıkken kardeşim 5 aylıkken regli bitmiş bizim korkumuzda o zaten kan testindede idaradada gözükmüyormuş yengem ebedir benim onun arkadaşındada 4 aylık ham,le olana kadar testleri pozitifi göstermemiş bide bunların sıkıntısını düşünüyorum ya benimde öle oursa diye

ilkkez senden duydum testlerde çıkmamasını aa ne değişik :1shok:

ovulasyon testi ne acaba ??:1shok:

yumurtlama gününüzü gösteriyo adetinden itibaren işte kaç gün sürüyosa mesela benim 28 -14 =14 günüm 11 günden itibaren her gün 1 adet yapıyormuşsun testin pozitif lolarak gösterdiği günden itibaren 24 saat yada 36 saat içinde yumurtlama oluyomuş bu saatlere ilişkiye girmen gerekiyo okuduuğum kadarıyla bu yönntemi kullanım ilk seferde hamile kalan arkadaşlar çok var bakalım bende bu ay olmassa denicem

X