Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Merhabe kislar bende katilabilirmiyim araniza
haziranin 7 sinde evlendim bebiş istiyorumm ama 3. Kez adet oldum biri bana neden olmadiğini açiklarmi :KK43:(((

Merhabe kislar bende katilabilirmiyim araniza
haziranin 7 sinde evlendim bebiş istiyorumm ama 3. Kez adet oldum biri bana neden olmadiğini açiklarmi :KK43:(((
hoşgeldin canım aramıza ben raziye daha çok yeni evlisiniz hayatım ama sana bunun nedeniyle ilgili ben bişey diyemem ama bir dr gidip test yaptırıp muayene olabilirsin eşinle beraber canımkaydirigubbakcemile5

canım daha çok yenisiniz olur inşallah neden olmasın ki
yumurtlama dönemlerini takip edip o zamanlar birlikte olmayı ihmal etme bence

OLMAMASI İÇİN Bİ SEBEP YOK ASLINDA DR KONTUROLUNDE HAMİLE KALMAK İSTEDİM EVLİLĞİMİN 2. HAFTASINDA GİTTİM DR A YUMURTALIKLARIN ÇOK NORMAL KALABİLİRSİN DEDİ SONRA FOLİK ASİT HAPLARI VERDİ DESTEKLEYİCİ. YUMURTALAMA GÜNLERİMİ TAKİP EDİYORUM BU AY OLUR DEDİM AMA OLMADI HASTA OLDUM.EŞİMDE SORUYO BİZİM ÇOCUĞUMUZ OLMIYCAKMI DİYE SAÇMALAMA ÇOK ERKEN DİYORUM AMA BİLEMİYORUM SADECE ÜZGÜNÜMmirmirmirmir

hoşgeldin canım aramıza ben raziye daha çok yeni evlisiniz hayatım ama sana bunun nedeniyle ilgili ben bişey diyemem ama bir dr gidip test yaptırıp muayene olabilirsin eşinle beraber canımkaydirigubbakcemile5

HOŞBULDUM CANIM EŞİMLE BİRLİKTE DR GİTMEK İÇİN HENÜZ ERKEN DEĞİLMİ -tatlicadiarzu-

canım hiç üzülme denemeye başladığınız zamandan itibaren 3 yumurtlama dönemi atlatmışsın ve olmamış insanların yıllarca olmuyo
doktor da bi sorun yok dediyse bence devam edin , ama moralleri bozmadan:eek:klava:
bu arada folic gebe kalmayı kolaylaştırıcı bi şey değil gebe kalmadan kullanılmaya başlanan ve bebeğin omirilik kemiği gelişimini destekleyen bi ilaç bildiğim kadarıyla

HOŞBULDUM CANIM EŞİMLE BİRLİKTE DR GİTMEK İÇİN HENÜZ ERKEN DEĞİLMİ -tatlicadiarzu-
evet canım aslında erken altı ay bir süre var altı aydan sonra olmaması bir şeyler olabileceği şüphesi uyandırıyor bir de çok fazla stres yapma yani sürekli bebek düşünme sen neden olmuyor diyorsun diye eşinle git dedim onun testide yapılsın derim

:roflol:arkadaşlar bu ovulasyon testini yapan oldumu aranızda hiç benim bu ayda umudum yok malesefte oyüzden yarın regl olursam onu deneyeyim diyorum bali bu sefer

Sağolun kizlar yaa valla birazda olsa rahatladim...çok zayifim.onunla bi ilgisi olabilirmi sizce 1,68 boyum 48 kiloyum

Sağolun kizlar yaa valla birazda olsa rahatladim...çok zayifim.onunla bi ilgisi olabilirmi sizce 1,68 boyum 48 kiloyum

en önemlisi canım bekarken adetlerin düzenlimiydi düzenliyse pek sorun çıkmaz bende 1 seneli evliyim 2 aydır korunmayı bıraktım daha doğrusu bu ikinci ayım bakalım yarın regl olursam 3 aya kısmet dicez artık hiç kafana takma stress çok etkiliyo insanı

merhaba arkadaşım valla bende senin gibi zayıfım bakalım bu ikinci ayımız acaba etkisi var mıdır?

cancercim benimde ikici ayımdı bu ay yarın regl olmam umarım :Saruboceq: doktorun demesine göre ilk altı ay içinde herhangi bir problem yoksa bebiş olma ihtimali % 80 miş canım artık araştırmaktan bıktım valla bi olsada rahatlasamkaydirigubbakcemile3

Hepinize merhaba arkadaşlar arkadaşlar ben yumurtlama günümü bir türlü tesbit edemiyorum galiba internetteki hesaplamalari yapiyorum ama tutturamiyorum galiba siz nasil anliyorsunuz

Hepinize merhaba arkadaşlar arkadaşlar ben yumurtlama günümü bir türlü tesbit edemiyorum galiba internetteki hesaplamalari yapiyorum ama tutturamiyorum galiba siz nasil anliyorsunuz

bende senin gibi netten yapıyorum ama anlamıyorum o yuzden bu ay tuturamamışsak ovulasyon testi alıcam kimi regl olduğu gün yumurtlumuş tekrar

X