Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım ya hadi gözün aydın umarım kistte sorun olmaz da biran önce hamiş kalırsınnnnna.s.
ben geldım kızlar nerdesınız

kız kaçak asıl sen nerdesinnnklava:yok kız kıyamam sana canım hamişimmmmmmm eee nasıl gidiyor bakalım bulantıların azalmıştır yeğenimde sende iyisindir inşallah kız özlettin kendiniiiii:1hug:

bu arada hadi bil bakalım ben kimimmmm:roflol::roflol:

bilemedim kusura bakma bebek iyi bugün 10 haftadan gün aldik bu gittiğim doktor bir ilaç verdi ondan allah razi olsun kusmam durdu eeee sizler ne yaptiniz

hımm tanıdım canım ılgın yani :)))) ben çoktandır takip edemedim canım.kistin gitti demekki.çok sevindim canım benim işallah hamiş olursun...

hoşgeldin emel cim..nerelerdesin umarım ters bir durum yoktur.. nasıl gidiyor? Bebiş iyi mi?
çağlacım gözün aydın..Hadi bakalım çalışmalara devam..Bol şans...

sağol canım benim moralim baya düzeldi artık kafama takmayacam canım benimŞeniz

bilemedim kusura bakma bebek iyi bugün 10 haftadan gün aldik bu gittiğim doktor bir ilaç verdi ondan allah razi olsun kusmam durdu eeee sizler ne yaptiniz

emelciğim bu topikde oklavayı en çok kim kullanırsa buda o arkadaşımız işdeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin emelciğim nasılsın canım bebiş nasıl bakalım

vallahi büyüyor teyzesi bu sefer gittiğim doktor çok açiklama yapti ben birşey yemediğim için bebek beslenmez diyorlardi doktor dediki 4 aya kadar anne karnindaki yağlar parçalanir enerji ve şekere dönüşşür bebek çok küçük olduğu için beslenir dedi yani 24 saat birşey yemesem bile bebek besleniyormuş

evet canım doğru ama bütün besinini senden alırsa sen çok halsiz kalırsın kendine dikkat etmen gerekiyo biliyorsun

kız insan oklavamdan tanır yahuuuuuuuu:roflol::roflol:
canım ben ayşe namı diğer eski ameliiiiiiiiihihoyyythihoyyyt
iğneler bu seferde bebiş yerine kist yapınca niki umuda çevirem dedim hope varmış myhope olduk işte umudum hep var manasındaaaaaaaasositosositosositososito
iyi olmana sevindim canım hayırlısıyla kucağına da alacan inşallah bebişiniiiii

selam kızlar ben geldim sositososito ayşem hoşgeldin sefalar getirdin

emelcim sende hoşgeldin bebişmiz nasıl iyi dimi tabi sende iyisin dimi a.s.

çağlacım hoşgeldin eşinin sonuçlarının temiz olmasına sevindim keşke bizimde öle olsa :çok üzgünüm: inşallah bu ay hami kalacaksın güzelima.s.

emelciğim bu topikde oklavayı en çok kim kullanırsa buda o arkadaşımız işdeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kız bu ne hız böyle bari benim cevabımı bekleseydin önceklava:
canımsın yaaaaaaa:1hug::içelim:kaydirigubbakcemile5

hımm tanıdım canım ılgın yani :)))) ben çoktandır takip edemedim canım.kistin gitti demekki.çok sevindim canım benim işallah hamiş olursun...

aslında gitti mi kist bilmiyorum geçen ay adet gördüm diye gitmedim doktorakaydirigubbakcemile3 gitmiştir herhalde adet olmama engel oluyordu

sağol canım benim..işallah sizinde öyle herşey düzelir ve hamiş kalırız..en azından eşimde bi sorun olmaması beni rahatlattı.bende çikolata kisti varya o yüzden...

Kizlar bir arkadaşimdan duydum kisti olanlar elma sirkesi içmeliymiş sirke eritiyormuş

gerçekten mi duymadım ben ama hemen içerim valla.bugünlerde adaçayı içiyom bol bol.bir de kiste iyi gelen civanperçemli karışık bitki çayı aldım ege lokmandan.iğrenç bi tadı var.onu bile içiyom ya.sirkeyi de içerim valla.yeterki şifa olsun.a.s

şimdilik ikimizde iyiyiz bakalım diğer haftalarda ne olacak nasip nerde neler yapar

kız bu ne hız böyle bari benim cevabımı bekleseydin önceklava:
canımsın yaaaaaaa:1hug::içelim:kaydirigubbakcemile5
kız ben hızlı karıyım bekleyemem
şimdilik ikimizde iyiyiz bakalım diğer haftalarda ne olacak nasip nerde neler yapar

nasip en kocişini doyurmaya gitti ama hala doyuramadı galiba kahvaltı öğle yemeği karıştı iyice

elma sirkesi ama doğruluk payı nedir bilmem

elma sirkesini içiçek arkadaşlar lütfen dikkatli içsinler bende bi ara içtim günde 2 bardak suya2 yemek kaşığıydı bunu zayıflamak için kullanmıştım sonuç midede hasar oldu 1 hafta hastanede tedavi gördüm

kızlar nereye kayboldunuz :dilcikar: kimsenin sesi çıkmıyor:sm_confused:

canım saatlerdir uğraşıyom hep databese error diyor ya ondan kimse yok herhalde bende anca girebildim anlamadım gitti bugün sinem de gelmedi dahaa:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…