Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar aranızda rüya yorumlayabilen var mı? Ben 1-2 gün önce bir rüya gördüm..Ama öncelikle anlatmanın doğru olup olmadığını sorayım..

rüyanı herkese anlatmaya istersen herkesin yorumu farklı olur bana göre en iyisi kendin yorumla

sengüncüm teşekkür ederim canım..yalnız rüyada düşük yapması gerektiğini görmek ne demek onu bilmiyorum..Rüyam aslında güzel ama sonunda böyle birşey var..Sadece bu kadarını söyleyim o zaman. Onu bilen varsa yorumları bekliyorum..

kızlar nerdesiniz...ben geldim kayboldunuz hepiniz..:kızgın: Ayşe herkes dayak istiyor haberin olsun..:eek:klava:

sengüncüm teşekkür ederim canım..yalnız rüyada düşük yapması gerektiğini görmek ne demek onu bilmiyorum..Rüyam aslında güzel ama sonunda böyle birşey var..Sadece bu kadarını söyleyim o zaman. Onu bilen varsa yorumları bekliyorum..

canım bi iki sitede anlamına baktım mutluluğun ve başarının işaretidir diyorhihoyyyt

teşekkür ederim canım..İnşallah hayır olur ..ben baktım ama bulamadım hiçbir sitede..Ellerine sağlık canım

kızlar neden kimsenin özeli açık değil herkes açsın lütfen özel soracaklarımız olabilir

kızlar nerdesiniz...ben geldim kayboldunuz hepiniz..:kızgın: Ayşe herkes dayak istiyor haberin olsun..:eek:klava:

canım herkez yemeğe gitti galibaaa:sm_confused:
neyse eğer gelmezlerse çıkarırız bizde oklavaları tamam mı kaydirigubbakcemile5
rüyana gelince tek bilgim rüyayı neye yorarsan o çıkarmış ama tecrübeyle sabit değil çünkü şimdiye ikizim olması lazımdı bişeyleri ters yapıyoruz ama ne bilmiyorum canım yine de biz hayır diyelim hayır olsun inşallahhhhha.s.
seherim nazım ben iyiyim sizler nasılsınızzzzz:1hug:

mrb kızlar nasılsınız.çoktandır giremedim kk.ya.ne var ne yok...
bugün eşim sperm testi vermeye gitti.sonuç pozitif eşimde bi sorun yok yani.işallah bu kist başıma iş açmaz da çocuğumuz olur.en azından eşimde bi sorun yok.:sm_cool:

bugün eşim sperm testi vermeye gitti.sonuç pozitif eşimde bi sorun yok yani.işallah bu kist başıma iş açmaz da çocuğumuz olur.en azından eşimde bi sorun yok.:sm_cool:

gozun aydın canım hadı baklım :teytey::içelim:

hoşgeldin emel cim..nerelerdesin umarım ters bir durum yoktur.. nasıl gidiyor? Bebiş iyi mi?
çağlacım gözün aydın..Hadi bakalım çalışmalara devam..Bol şans...

ben geldım kızlar nerdesınız

hoşgeldin emelcim miden nasıl oldu

çağla çok sevindim merak etme senin kistte sorun olmıcak bak gör hamiş kalcan:CüvCüv:

X