Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kizlar ben de takvim yaptim kendime ama baksaniza bir hata mi yapmişim.normalde 20.21 ağustos gibi regl olmaliyim.ama takvimde farkli.bir de bugün ayin 16si değil ki niye onu görsetiyor anlamadim.nerde hata yapmişim?

gizemcim o 16 sı bugünün tarihi değil ki :)))) adet döngünün günü..17.dün yumurtlamışsın demek..bebek ileride adet tarihine ilerliyor..Yani inşallah olmayacağın adete..

kızlar hoşgeldiniz ya of bugün niye böle oldu ya çok yavaşladı site neyse geldiniz ya :teselli: şükür

gizemcim o 16 sı bugünün tarihi değil ki :)))) adet döngünün günü..17.dün yumurtlamışsın demek..bebek ileride adet tarihine ilerliyor..yani inşallah olmayacağın adete..

peki canim adetimi niye 25 gösteriyor acaba?ben 20,21 ağustosta adet olacağim yani inşallah olmayacağim

adetini 19 olarak gösteriyor gizemcim..Sağda altta AF due adet olman gereken tarih.. cd 25 son adet tarihinden sonra geçen zaman demek hayatım..
bu arada raziyem hoşbulduk valla site sapıttı giremedim bir türlü..

canım saatlerdir uğraşıyom hep databese error diyor ya ondan kimse yok herhalde bende anca girebildim anlamadım gitti bugün sinem de gelmedi dahaa:roflol::roflol:

tatlım naber nasılsın hatlar kötü galiba yine bakalım kaç dakika kalabilcem he
şimdi düşerim hemen

hoşbulduk sinemcim..Nasılsın? >Seninde günün yaklaşmış varmı değişik bir gelişme...

ya ne oldu sitemize böyle kızlar sayfa nın açılması için 5 dakika beklemek gerekiyor.sürekli de hata veriyor.

Merhaba kızlar ben doktora gittim.
Kan değerlerim yükselmiş 64000 den 83000 e ama doktor olumlu konuşmadı genede.
Ptesi tekrar kan testi yapalım bide kalp atışı var mı diye usg yapalım dedi. Eğer kan testin yükselir ve kalp atışı duyamazsam dedi mol gebelik ten şüphelenirim hemen almamız gerekir dedi. Kendi doktorumu aradım ctesi gel bakalım dedi. Yani gene beklemedeyim mol gebelik yaşayan var mı yada yaşayan birini tanıyan bana doktor bebeğin kalp atışı dursaydı daha iyiydi mol gebelik kötü bişey dedi.

tatlım naber nasılsın hatlar kötü galiba yine bakalım kaç dakika kalabilcem he
şimdi düşerim hemen
ya bende de anca açıldı baktım sen gelmişsinnn hoşgeldin canımmmmmmm:1hug:
ya ne oldu sitemize böyle kızlar sayfa nın açılması için 5 dakika beklemek gerekiyor.sürekli de hata veriyor.

sende açılıyorsa oda iyi bana databese error diyor komple gidiyor ondan sonra bekleki giresinnnnn bak anca geldimmmmmmmmhihoyyythihoyyyt

canım onu ilk kez duyuyorum ama umarım değildir bak yükselmiş işte inşallah bebişin seni bırakmayacak canım yaaa sımsıkı tutunacak sana pıt pıt atacak kalbi inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

Doktora dedim ki 30 temmuzda atıyodu dedim o zaman kesin mol gebelik dedi çünkü şu an alamıyoruz kalp atışını dedi. O yüzden tekrar inceleme gerekiyor dedi. Nette 1/1000-2000 kadında gözükür diyor bana denk geldi galiba buda inşallah değildir ama korktum iyice. Neyse ben size cetsi de sonucu yazarım kızlar çıkcam birazdan bide gribim halsizim hepsi bi arada bugün. Neyse hepinize iyi akşamlar...

site benide sinir etti valla..Ayşe oklavanı birazda site yönetimine göstersene :)))
Asiyecim hoşgeldin..Bak iyi haberle geldin sayılır kan değerin yükselmiş..İnşallah bebeğine birşey olmayacak..Sen moralini bozma..Hakkımızda hayırlısı olsun canım..

Valla canım sonuç iyi mi kötü mü anlayamadım ki ya öle bişey ki ne hamile kaldığıma sevinebildim ne de öldü diye üzülebildim tam ortadayım sürekli belirsizlik moralimi bozuyo sağolun bana destek oluyosunuz size yazıyorum ancak eşime bile anlatamıyorum korkularımı çok üzülüyo. Hayırlısı diyorum artık ne dimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…