Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar toplayın kendinizi bu kadar düşünürseniz olacağı varsada olmaz

dogru soyluyorsun nasipcim,ama kendime ugras bulamiyorum birturlu...hep aklimda,bide belirtiler gun gectikce artinca heycan dorukta oluyor...bu arada sende cuma gunu insallah hayirli bir haberle donersin...:sm_cool:

canim senin adet tarihin nezaman? daha dogrusu test yapacagin zaman insallah? inan bende hep isteyenler icin coook dua ediyorum...evin nesesi bereketi huzuru gelecek insallah...:emir_bebek:

ben adet oldum dün bitti bu ayda olmadı yani artık bunaldım ya valla neden benim olmuyo diye takmamaya çalışıyom ama olmuyo işte

Ayşecim sağol canım inşallah tahlillerim iyi çıkar yarın belli olacak bakalım bu hafta durumum kesinleşse diye bekliyorum sürekli bebeğim yaşıyor mu öldü mü diye beklemek yoruyor insanı. İşyerim rahat benim yoğunluk var ama oturduğum yerde çalışıyorum merdiven bile çıkmıyorum hep asansöre biniyorum herhangi bir şekilde yorulmayayım diye. Bakalım kısmet artık

neden bebeğinin yaşayıp yaşamadığından kuşkulusun?Aksi bir şey mi oldu?İnşallah sağlıklı sıhhatli dünyaya getirirsin.Evde de yorma kendini hani temizlik falan yapayım deme sakın..
Herkese merhaba kizlar, nolur bana cok dua edin...surda sayili gunler kaldi...goguslerim cok agriyor yaklasik bir haftadir...heran aynanin karsisani gecip bakiyorum goguslerime,cildirmis gibiyim...nolur dua istiyorum....
Allah önce sabır sonra da hamişlik müjdesi versin sana.Biraz rahat olmaya çalış günün geçmeden falan test yapma emi [

selam kızlar varmı sizde bir değişiklik
ben cumartesi adetimi oldum bakalım öteki ay neler olacak:))

gizemcim nasılsın seninle hiç karşılaşamadık uzun zamandır

dogru soyluyorsun nasipcim,ama kendime ugras bulamiyorum birturlu...hep aklimda,bide belirtiler gun gectikce artinca heycan dorukta oluyor...bu arada sende cuma gunu insallah hayirli bir haberle donersin...:sm_cool:
ben pek umutlu değilim nigar ama bakalım hayırlısı olsun
haklısın seni anlayabiliyorum ama bu kadar çok düşünürsen pskolojikmen reglde geçikir belirtilerde artar sonra hakem kapıya gelince hayal kırıklığı olur ve umutsuzluk başlar ki çabuk atlatıp önümüzdeki ay biraz daha fazla çalışırsın tamam mı hayatım şimdi çıkar aklından bebişi rahat bırak annesi güzelce yerleşsingamyoncuiremsu

selam kızlar varmı sizde bir değişiklik
ben cumartesi adetimi oldum bakalım öteki ay neler olacak:))

gizemcim nasılsın seninle hiç karşılaşamadık uzun zamandır

hoşgeldin neşe naber hayatım ben sana demedim mi bu maçta fazla faul yapma hakem yoksa seni maçtan atar diye :roflol:
şaka bir yana gülmene sevindim gel eylül gel:teytey:

kızlar toplayın kendinizi bu kadar düşünürseniz olacağı varsada olmaz

nasipcim naber arkadaşım
esma derya merve ayşe gülşen ceren asiş
ismini yazamadığuım arkadaşlar selam
ya bugün kafamı kaldıramıyorum dün bulantıdan öldüm 24 saat bulanırmı bi insan midesi yaa

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* asiş..........................................( Asiye )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )
* fatoş3458..................................( Fatoş )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* naz&pıtırcık...............13 Ağustor ( )
* ssengun....................15 Ağustos ( Seher )
* crazybaby.................16 Ağustos ( Nasip )
* serdi.........................17 Ağustos ( Esma )
* SCEREN...................17 Ağustos ( Ceren )
* nigarim......................17 Ağustos ( Nigar )
* TATLIBELA................20 Ağustos ( ??? )
* gizemx......................20 Ağustos ( Gizem )
* raziş.........................22 Ağustos ( Raziye )
* Rahel........................22 Ağustos ( Emel )
* tosbaa8.....................24 Ağustos ( Aylin )
* esma_memo_12........26 Ağustos ( Esma )
* zuzu79......................28 Ağustos ( Sinem )
* cancer.......................29 Ağustos ( Merve )
* aslımmm...................30 Ağustos ( Aslı )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* la gatta...........................................( Deniz )
* aylint............................................ ..( Aylin )

* benssenb...........................2 Eylül ( ? )
* ravzanur.............................3 Eylül ( Nurten )
* sıla_84...............................5 Eylül ( ? )
* myhope.............................5 Eylül ( Ayşe )
* aysima_85.........................6 Eylül ( Gülcan )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* NEŞELİ:))..........................9 Eylül ( Neşeli )
* çağla27............................10 Eylül ( Çağla )
* albama........................................ ( Şebnem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
hoşgeldin neşe naber hayatım ben sana demedim mi bu maçta fazla faul yapma hakem yoksa seni maçtan atar diye :roflol:
şaka bir yana gülmene sevindim gel eylül gel:teytey:

nasip kız vallah çok güldürdün beni ya
anam ne yapayım koca azgın:roflol:kaydirigubbakcemile3sırnaşık şeyhihoyyyt

sen ne yaptın kistlerden kurtuldunmu inşallah:CüvCüv:

nasipcim naber arkadaşım
ya bugün kafamı kaldıramıyorum dün bulantıdan öldüm 24 saat bulanırmı bi insan midesi yaa

iyiyim hayatım sen nasılsın birşey mi dokundu acaba kızım regline daha çok var hani belki belirtidir diyesim geliyor ama inşallah öyledir de ben yalancı çıkarımkaydirigubbakcemile5
bende de var ara ara bulantı ama biliyorsun bende birşey yok gerçi her ne kadar öyle hissetmesemde:dilcikar:benim belirtiler yoğunlaştı acaba diyorum benim ikiz miydi de biri sonlanınca diğeri yerleşti:roflol:keşke öyle birşey olsa ama imkansız sanırım cumaya belli olur bakalım bu arada hala reglimim yok:sm_cool:

Haydi kızlar coşalım,dağları tepeleri aşalım:dance: :teytey: :dance: :teytey: :dance: :teytey: :dance: :teytey:

neden bebeğinin yaşayıp yaşamadığından kuşkulusun?Aksi bir şey mi oldu?İnşallah sağlıklı sıhhatli dünyaya getirirsin.Evde de yorma kendini hani temizlik falan yapayım deme sakın..
Allah önce sabır sonra da hamişlik müjdesi versin sana.Biraz rahat olmaya çalış günün geçmeden falan test yapma emi [

yok canim bende zaten gunum gecmeden yapmicam,ama suda bir gercekki suan Turkiyede olsaydim kosa kosa kan testi yaptirmaya giderdim...malesef burda oyle bir sansimiz yok...oyuzden diyorum herzaman insanin Vatani gibisi yokmus:çok üzgünüm:

nasipcim naber arkadaşım

nasip kız vallah çok güldürdün beni ya
anam ne yapayım koca azgın:roflol:kaydirigubbakcemile3sırnaşık şeyhihoyyyt

sen ne yaptın kistlerden kurtuldunmu inşallah:CüvCüv:

nerde neşecim be aksine bende baş dönmesi mide bulantısı göğüs uçlarda değişmeler başladı ama hani bilmesem durumumu hamişim diyecem ama:roflol::roflol:

nasipcim vardır bundada hayır bir tanem inşallah senide karnı burnunda görecez:))
tabi hepinizi hehehe ama ne görüntü olur o halde hepimizin bir araya gelmesi:))

buarada nasip beni 9 eylüle yazarmısın canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sinem hoşgeldin hayatım.....
fatoş bişey sorucam.....progestan kullanıyorsun sanırım....ultrasonda ne gibi değişiklik vardı..kanama bölgesini gördün mü.....ne kadar kullanacaksın hapı ve kontrolün ne zaman....biraz bombardıman gibi oldu ama topyekün sorayım dedim....

sinem hoşgeldin hayatım.....
fatoş bişey sorucam.....progestan kullanıyorsun sanırım....ultrasonda ne gibi değişiklik vardı..kanama bölgesini gördün mü.....ne kadar kullanacaksın hapı ve kontrolün ne zaman....biraz bombardıman gibi oldu ama topyekün sorayım dedim....

Canım ben acile gittim direkt,inan bebek duruyor deyince daha bişiy soramadımsüprizzzzzsadece progestan verdi ama günde 3 kere kullanmam yeterliymiş.Bazılarını günde 6 yada 9 kere kullananlarda oluyormuş.1 ay boyunca kullanıcam 8inde gitmiştim 18inde yine geleceksin dedi ama ben bugün yarın tekrar gidicem:eek::eek:

Son düzenleme:
X