Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar iki gündür kasık ağrısı çekiyorum dün adet olucakmışım gibi sancılarım vardı akşamdan beride sağ kasığım ağrıyor biraz idraımı tutayım ozaman yürüyemiyorum sancıdan niye böle oluyo acep

günaydınn millettttttttt:teytey::teytey:
esmam nazmiyem gülşenim mervem deryam rahelim gizemim fatoşum tatlı belam? sengünüm? kızlar isim neydi yaa:eek: hepinizeee mucuks mucuksssssŞenizŞeniz
uykucular huuu nasipim şebnemim sinem nerde bu arada bilen varmı sibelim pınarım asiyem inşallah iyisindir canımmm:nazar: aslım badegülüm dilekim ve adını unuttuklarımm yenilerrr eskilerrrr hadi kalkınnnnnnnkaydirigubbakcemile
razişim sana özel günaydın bi sen sormuşsun beniii aminnnnn canım mevlam seninde gönlüne göre versinnnnnnna.s.

esmam nazmiyem gülşenim mervem deryam rahelim gizemim fatoşum tatlı belam? sengünüm? kızlar isim neydi yaa:eek: hepinizeee mucuks mucuksssssŞenizŞeniz
uykucular huuu nasipim şebnemim sinem nerde bu arada bilen varmı sibelim pınarım asiyem inşallah iyisindir canımmm:nazar: aslım badegülüm dilekim ve adını unuttuklarımm yenilerrr eskilerrrr hadi kalkınnnnnnnkaydirigubbakcemile
razişim sana özel günaydın bi sen sormuşsun beniii aminnnnn canım mevlam seninde gönlüne göre versinnnnnnna.s.

günaydın ayşecim hoşgeldin amin güzelim:CüvCüv:

dun liste yayınlanmış benim ismim yok:çok üzgünüm:
beni de listenize ekler misiniz, lütfen ama lütfen:Saruboceq:
ben de benim umudum var demek istiyorum...
sanırım bu işi crazy baby yapıyor,muhtemel adet tarihim 13.08.2008.arkadasim kırmazsın su kardesini di mi:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kızlar ben geldim
sabah kan verdim gene yarın öğleden sonra gidip 2 günlük sonucumu alcam doktor değerlendirecek. sonra da ctesi tekrar kendi doktorum muayene edecek sonuçlara bakıp karar verecek. Sabah olmadığım için işlerim birikiyo haftaya da arkadaş izne çıkacak çok yoğun oluyorum yazamıyorum size müsait oldukça durumu yazyorum unuttum sizi sanmayın olur mu

ya kendi telaşımdan unuttum derya sen doktora gitmişmiydin canım eskiyi okumaya şu anda zamanım yok kusuruma bakma . Nasılsın bebeğini gördünmü kocan bişey dedi mi merak ediyorum seni.

günaydınn ayşemmm allah herkesinn gönlüne göre versinnn.. uykuu hiç bitmez ya uyusam uyurummkaydirigubbakcemile3
sabah kan verdim gene yarın öğleden sonra gidip 2 günlük sonucumu alcam doktor değerlendirecek. sonra da ctesi tekrar kendi doktorum muayene edecek sonuçlara bakıp karar verecek. Sabah olmadığım için işlerim birikiyo haftaya da arkadaş izne çıkacak çok yoğun oluyorum yazamıyorum size müsait oldukça durumu yazyorum unuttum sizi sanmayın olur mu

ya kendi telaşımdan unuttum derya sen doktora gitmişmiydin canım eskiyi okumaya şu anda zamanım yok kusuruma bakma . Nasılsın bebeğini gördünmü kocan bişey dedi mi merak ediyorum seni.
asiyecimm bizimde aklımız sende kalıyor haber edersin sen bize hayrlı sonuçlar alırsın inş

kız ayseee hoşgeldin ya
ya kızlar x-ücanımkahve istiyor 1 tane içebilirmiyim nescafe kremalı olurmu

kahve içersen bugün bidaha kafein adına bişey almaman gerek kola falan içme yani ben öyle biliyorum cnm ama sen hamişlerin verdiği cvpları dinle derim:eek:

umarım tahliller iyi çıkar
evet doktora gittim
bebk iyi dedi
lakp atısını gördüm eşim görmedi doktor onu çağırmadı içeri ama öbür sefer söyleyeceğim doktora çöağırsın
eşim ilk gün baya bir tepkiliydi şuan sessizliğini koruyor yine bakalım ne zaman patlayacak ya canım kahve istiyor 1 tane içsem bişey olurmu

;Canım benim sende inşaallah bebişin kucağında uyursun,tek farkımız benimki bu kış karnımda olacak:CüvCüv:Sende kışa yeni hamiş olursun yaza da bebiş kucağında bol bol gezersin

inşallaaaaah canım.RABBİM TÜM İSTEYENLERE VERSİN

kızlar iki gündür kasık ağrısı çekiyorum dün adet olucakmışım gibi sancılarım vardı akşamdan beride sağ kasığım ağrıyor biraz idraımı tutayım ozaman yürüyemiyorum sancıdan niye böle oluyo acep

2 GÜN KALDI GALİBA ADETİNE DEĞİL Mİ?TEST VAR MI EVDE?

günaydınn millettttttttt

SANA DA GÜNAYDIN CANIM BENİMhihoyyyt

kız ayseee hoşgeldin ya
ya kızlar x-ücanımkahve istiyor 1 tane içebilirmiyim nescafe kremalı olurmu

hamiş olunca 1 fincan türk kahvesi yada 1 fincan nescafe içilir diye kalmiş aklimda.yoksa içilemiyor mu? Kafein çok iyi bir şey değil ama 1 fincan da mi zararli?

deryacım canın çok çektiyse biraz iç ama başka içme derim yani yine de sen bilirsin canımmmmm öteki konuda bişey yazmıyom nasılsa biliyorsun bununla idare ettttt:eek:klava::eek:klava:
asiyem nasılsın canımmmm umarım tahlillerin iyi çıkar çalışıyorum diye kendini fazla yorma biliyorsun değil mi önce bebiş sonra işşşşşş:emir_bebek::emir_bebek:
raziyem mervem hoşbulduk canlarımmmmmma.s.
naz-pıtırcık nasip gelsin ekler seni malum liste onun işi ama nerde kaldı bu uykucu yaaa:eek:klava::eek:klava:bi de bana derdi uykucu diyeeeeeee:roflol::roflol:

kızlar çıkıyorum çarsıya gidecem işimvar kuaförümün düğünü var ve suan beni bakliyor kendinize iyi bakın öptüm

kızlar mrb hepinize..10 temmuzda adet oldum.beni silebilirsiniz listeden.10 ağustosa ekleyin.hiç umudum yok ama yine de ekleyin.

inşallaaaaah canım.RABBİM TÜM İSTEYENLERE VERSİN

2 GÜN KALDI GALİBA ADETİNE DEĞİL Mİ?TEST VAR MI EVDE?

SANA DA GÜNAYDIN CANIM BENİMhihoyyyt

3 gün kaldı almıyorum bu ay gecsin bi gün alıcam gecen ay erken yaptım sonuç hüsran oldu bu sefer öyle olmasın istiyorum

Ayşecim sağol canım inşallah tahlillerim iyi çıkar yarın belli olacak bakalım bu hafta durumum kesinleşse diye bekliyorum sürekli bebeğim yaşıyor mu öldü mü diye beklemek yoruyor insanı. İşyerim rahat benim yoğunluk var ama oturduğum yerde çalışıyorum merdiven bile çıkmıyorum hep asansöre biniyorum herhangi bir şekilde yorulmayayım diye. Bakalım kısmet artık

X