Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Canım ben acile gittim direkt,inan bebek duruyor deyince daha bişiy soramadımsüprizzzzzsadece progestan verdi ama günde 3 kere kullanmam yeterliymiş.Bazılarını günde 6 yada 9 kere kullananlarda oluyormuş.1 ay boyunca kullanıcam 8inde gitmiştim 18inde yine geleceksin dedi ama ben bugün yarın tekrar gidicem:eek::eek:

bende 3 kere kullanıyorum...sanırım çok acileyeti olan şeyler değil benimde okuduğum o...6 ve fazlası kullanılıyor....banada 1 aylık verdi...3 kutu yani....ama 23 ağustosa gün verdi....merak ediyorum şimdi bende o kanama bölgesinde ufalma olucak mı diye...işe yaramazsa neden vereyim dedi doktor ama keşke evdede ultrason cihazı olsa:eek: niye bu tansiyon aletlerinin boyutunda bir cihaz yok ki.....kaydirigubbakcemile3

kızlar merhabalar bugünlerde iş yerinde işler okadar çok yoğunki izine gidenlerde çok fazla giremiyorum amna aklım hep sizde çatlıyorum meraktan varmı bi gelişme hamişlik haberi ya kızlar ben sizi çok özledim yokluğunuz çok etkili dün 1 2 kez girdim pek fazla duramadım bugünde anca girdim okadar huzursuzumki anlatamam kendimi rahatsız hisediyorum sizinle konuşamadığım için

bende 3 kere kullanıyorum...sanırım çok acileyeti olan şeyler değil benimde okuduğum o...6 ve fazlası kullanılıyor....banada 1 aylık verdi...3 kutu yani....ama 23 ağustosa gün verdi....merak ediyorum şimdi bende o kanama bölgesinde ufalma olucak mı diye...işe yaramazsa neden vereyim dedi doktor ama keşke evdede ultrason cihazı olsa:eek: niye bu tansiyon aletlerinin boyutunda bir cihaz yok ki.....kaydirigubbakcemile3

Seninki kaç haftalık canım?Şikayetin tam olarak neydi?Ben ağır kaldırmıştım,o yüzden olmuştu:mymeka:

selam kızlar varmı sizde bir değişiklik
ben cumartesi adetimi oldum bakalım öteki ay neler olacak:))

gizemcim nasılsın seninle hiç karşılaşamadık uzun zamandır
iyiyim canım asıl sen nasılsın nerelerdesin kız hep yazıyorum sana bakıyorum cevap yok küsücem ama bakÇok üzgünüm çoook

son durumlar nasıl bebiş yolda mı yola çıkacak mı?

Seninki kaç haftalık canım?Şikayetin tam olarak neydi?Ben ağır kaldırmıştım,o yüzden olmuştu:mymeka:

biz bugün 6+5 olduk......gittiğimde 6+2 idi.....hiçbir şikayetim yoktu benim....ilk kez bebeğimle tanışmaya gittim ve kesenin yanında o kanama görüldü....herhangi bişeye bağlı olmadığını ve progestan eksikliği olduğundan kanamanın olduğunu söyledi....ne lekelenme ne de ağrı...hiçbirşey yoktu....:sm_confused:

asiyem seni merak ettim tatlışım geçmişide tam okuyamadım umarım iyisindir sakın üzülme canı olurmu herşey allahtan sen sağlam durki bebiş sana sımsıkı sarılsın.öpüldün şekercim
fatoşçum geçmiş olsun canım üzülme lütfen dikkat et kendine sakın ters harekette bulunma yataktan kalkarken bile dengeli kalk olurmu tatlım tüm dualarım siznle kızlar.
esmacım dinleniyormuşsun oh ne güsel sevindim senin adına nasipçim nbr nasılsın mervecim tatlışım çalışmalar ne durumda

biz bugün 6+5 olduk......gittiğimde 6+2 idi.....hiçbir şikayetim yoktu benim....ilk kez bebeğimle tanışmaya gittim ve kesenin yanında o kanama görüldü....herhangi bişeye bağlı olmadığını ve progestan eksikliği olduğundan kanamanın olduğunu söyledi....ne lekelenme ne de ağrı...hiçbirşey yoktu....:sm_confused:

sen kaç haftalıkken öğrendin hamiş olduğunu canım belirtilerin nelerdi

kızlar bende bir esnemek mirmirmirmirvar sormayın ya uykum geliyor ağzım yırtılacak kaydirigubbakcemile3esnerken :1shok:yoksa ben :CüvCüv::dance:

kızlar bende bir esnemek mirmirmirmirvar sormayın ya uykum geliyor ağzım yırtılacak kaydirigubbakcemile3esnerken :1shok:yoksa ben :CüvCüv::dance:

iyi canım sende sade esnemek var ben uyku diye ölüüyorum iki gündür sağ kasığım çok ağrıyo iş yerinde zor duruyorum resmen içim geçiyo arada:roflol:

raziş nasılsın canım aynı uyku problemi bendede var bir türlü dinlenemiyorum canım hep uyumak istiyor ama henüz ben hamiş olamam yumurtlama dönemim yeni başladı çünki sen olabilirmisn hamiş :))))

sen kaç haftalıkken öğrendin hamiş olduğunu canım belirtilerin nelerdi

canım ben adet tarihimden 2 gün sonra yaptım pozitifti.....belirtim yoktu desem yeri...ama uykuya eğilim oldu dersem sanırım doğru olur....adet tarihime 1 hafta kala çok uykum geliyordu

asiyem seni merak ettim tatlışım geçmişide tam okuyamadım umarım iyisindir sakın üzülme canı olurmu herşey allahtan sen sağlam durki bebiş sana sımsıkı sarılsın.öpüldün şekercim
fatoşçum geçmiş olsun canım üzülme lütfen dikkat et kendine sakın ters harekette bulunma yataktan kalkarken bile dengeli kalk olurmu tatlım tüm dualarım siznle kızlar.
esmacım dinleniyormuşsun oh ne güsel sevindim senin adına nasipçim nbr nasılsın mervecim tatlışım çalışmalar ne durumda
aslımm napalım bakalım aksatmadan çalışıyorm tam yumurtlama günlerimiz ikimizinde inş. tutar gülüm ya dua et sende kaydirigubbakcemile5
nasipcim naber arkadaşım
esma derya merve ayşe gülşen ceren asiş
ismini yazamadığuım arkadaşlar selam
ya bugün kafamı kaldıramıyorum dün bulantıdan öldüm 24 saat bulanırmı bi insan midesi yaa

cicim noldu sana yumurtlama günlerini yolda geçircem diyodun ama kaydirigubbakcemile3 belli mi olur

Merhabaaaaaaaaaaaahihoyyythihoyyythihoyyyt
Sonunda ilk günaydın diyen hamiş ben olabildim nikayet.herkese günaydınlarrrrrrrr:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

herkese günaydın kızlar bugün iş başı yaptımmm zor bir gün olacak 3 gün aradan sonra burda sizlerleyim özledinizmi beni söleyin bakalım

X