Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Üçümüz kaldık demek ki? Esma cım geçmiş olsun hayatım..Raziye canım listeye göre ikimizin regl tarihi aynı gün bakalım hangimiz kart görmeyeceğiz...İnşallah kimse görmez ama...

inşallah canım ama ben umutlu değilim inşallah regl olmayızda hamiş oluruz canım kaydirigubbakcemile3

valla uyumak istiyorum raziye uykum geldiiiii ancak öle dinlenirim ben

git canım doktora evet baya karışık olmuş hayırlı haberlerle gel inşallah canım:1hug:

inşallah canım ama ben umutlu değilim inşallah regl olmayızda hamiş oluruz canım kaydirigubbakcemile3

şimdi raziye öyle demek istemedin galiba ne demek BEN UMUTLU DEĞİLİMMMM nerdesin sen umut toğinde değilmi bak aldırma oklavamı elime ona göreklava:klava:

valla uyumak istiyorum raziye uykum geldiiiii ancak öle dinlenirim ben
sen biraz kıyıda köşede azıcık şekerleme yap bari.yada izin al git dinlen biraz canım dikkat et kendine baş ağrısını bilirim migren var bende de allah korusun bir ağrıdımı fena yapıyor allah yardımcın olsun senin zor tabi ilaçta kullanamıyorsun:teselli:

:bbo:
şimdi raziye öyle demek istemedin galiba ne demek BEN UMUTLU DEĞİLİMMMM nerdesin sen umut toğinde değilmi bak aldırma oklavamı elime ona göreklava:klava:
tamam hamişim kızma hemen ne yapayım dr.dediklerini hatırladıkça böyle oluyorum işte
tabi allahımın istemesi ol demesi yeter ama işte

kimse yok benden başka herkes dışarı çıktı uyuyamamda izinde alıp gidememde senağlama

:bbo:
tamam hamişim kızma hemen ne yapayım dr.dediklerini hatırladıkça böyle oluyorum işte
tabi allahımın istemesi ol demesi yeter ama işte

umutsuzluğa düşmek yok iç bir zaman sen bua ya hamişsin kız ben diyorum hamişsin:CüvCüv:

Kız Esma Allah iyiliğini versin emi..:))) Yolda nasıl olacak...Trabzona gidiyorum ve maalesef otobüsle..yol çok uzak olduğu için eşim araç kullanmaya dayanamaz.Malum benım uzun yol tecrübem yok.((( eşimin arkadaşının düğünü var..Çok aksi zamanda oldu yafff...Ama her işte vardır bir hayır ne yapalım ben demedim ki size Eylülde olacak diye..
Raziye sen neden umutsuzsun hayatım hadi benım yolculuk var sana ne oluyor..Çabuk moralini topla çalışmalara başla...........Aslı sen nereye gidiyorsun?

emelcim üzüldüğün şeye bak yola çıkmadan önce ve varır varmaz çalışmaya devamhihoyyyt
unutma yumurtanın 24 sperm 72 saat yaşama şansı var

kızlar hepinizi öpüyorum..Herkes kendine çok iyi baksın..Ben kaçıyorum..Pazartesi görüşmek dileğiyle..İnşallah pzt geldiğimde herkes hamiş olur.........Hoş tamam herkes hamiş ama onaylanmış hamişlerimiz olur inşallahhhhh..Herkese bol şans..........

Raziş canim biliyormusun ben seni hamiş saniyordum hatta kutlayamadim diye çok üzülmüştüm geçende yazdiğin bir yazida anladim olmadiğini yoksa sen hamişsinde farkinda değilmisin yoksa bu aymi olucan esmacim canim madem kimse yok azcik masaya başini koy biri gelirse başim tutu felan dersin

ay inşallah canım ya bide gerçekten öle olurmu ayyyy inşallah ya allahım hayırlısıyla sağlıklı evlatlar versin hepimize aminnnn.kaydirigubbakcemile5

bende çanakkaleye gidiyorum eşim arkadaşı ve eşiyle birlikte azcık gezip tozucaz sen canım gitmeden önce yap sonra gidersin nasipçim hoşgeldin canım

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* nigarim............................................ .....17 Ağustos (nigar)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* cancer............................................ .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* myhope.......................................... ......................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…