Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

beni aranıza kabul ettiniz mi:uhm:
listeye kim ekleyecek şimdi:uhm::
moral motivasyonunuza çok ihtiyacım var da:lepi:
ilk deneyimimiz husranla sonuçlandı, bunda da ben korkuyorum...

kolay gelsin kızlarrr.........
yok anam yok hamişken çalışmak azap ki ne azap....sıcak bir yandan,uyku bir yandan......

beni aranıza kabul ettiniz mi:uhm:
listeye kim ekleyecek şimdi:uhm::
moral motivasyonunuza çok ihtiyacım var da:lepi:
ilk deneyimimiz husranla sonuçlandı, bunda da ben korkuyorum...

canım aramıza hoş geldin moralmi bu sitede var umutta var tam yerine gelmişsin canım adım aslı bende bir hamiş adayıyım bakalım allahım herkeze hayırlısını versin razişim canım boş geçme kesin yurmtluyorsundur çalışmalara devam hamiş görücem seni bu ay kesin hihoyyyt

merhaba esma;
tam günüm yok aslında, bi kez daha adet olmak zorundayım sonrasında doktora gidicem ve yapılan tahliller neticesinde yumurtlama dönemini kaçırmadan çalışmaya başlıycaz inşallahŞeniz
13'ü gibi regl olmayı umuyorum,25-26-27 falan da yumurtlama dönemi olur sanırım nasıl takip etcez tam bilmiyorum ama öğrencez doktorlar ve sizin sayenizdea.s.

merhaba asli;
çok saol canım, sizin enerjinizden yararlanıp bu yolda ilerleriz inşallah
umarım benim güzel haberimi eylulde alırsın ama ben seninkini bu ay alırım:sm_cool:

merhaba asli;
çok saol canım, sizin enerjinizden yararlanıp bu yolda ilerleriz inşallah
umarım benim güzel haberimi eylulde alırsın ama ben seninkini bu ay alırım:sm_cool:

ah ah inşallah canım ay sonunda olmam gerek ama geçen ay bebişimi düşürdüm çok yeni bir gebelikti zaten bu ay tutmaya bilir ama tabi tutada bilir bakalım inşallah kalırımda kocişime 2 eylülde yani evlilik yıldönümümde hediyem bebişim olur allahım isteyen herkeze versin canım

aslıcım hale devam canım maalesef geçmedi daha yapacak bişey yok ilacımı kullanıyorum.

aslıcım hale devam canım maalesef geçmedi daha yapacak bişey yok ilacımı kullanıyorum.

üzülme sen benim güsel hamişim annem demiştiki bazı insanlar hamişliğin sonuna kadar az az yaşayabilirlermiş bu lekelenmeyi sen korkma canım benim yeğenim asla annesini bırakmaz doktorunu dinle birde dinlen allahım sana yardım eder canım

aslı bizimde bebeğimizin kalbi durduğu için mayısta aldırmak zorunda kaldık ve o zamandan beri gun sayıyoruz..
adet olmayı bu kadar hevesle bekleyeceğim ölsem aklıma gelmezdi. Bizim doktor 3 normal adet gör gel tahlil falan yapıcaz öle başlıycaksınız dedi...
umarım eşine bir ömür boyu varlığı ile size neşe olacak en güzel hediyeyi o gün paketler 9 ay sonrada kucağına verirsin...

ay canımsın sen ya ağzından bal damlıyor tşk ederim canım iyi dileklerin için inşallah canım sende kavuşursun bebşine

kolay gelsin kızlarrr.........
yok anam yok hamişken çalışmak azap ki ne azap....sıcak bir yandan,uyku bir yandan......
sana katılıyorum hayatııımmmmm

sen kendine dikkat et ilaçlarını iç annesi bebişin seni bırakmayacak

Sağol aslıcım zaten sizde olmasanız bunalıma girerim herhalde. İnşallah bırakmaz beni bebeğim içimde kötü bir his yok normalde bakalım. Yeğen sizin biraz yaramaz şimdiden beni üzüyo sonra ne olur bilmem
işyerimdeki arkadaşlarım öle diyor doğmadan bu kadar telaşlanıyorsun doğunca seni düşünemiyoruz diyorlar.

Duam Allahım sanada diğer arkadaşlara da sağlıklı hayırlı bebekler versin . Benim çok iyi bir arkadaşım var bandırmada üniversiteden onunda adı aslı kızı var şimdi 2 aylık . Allahım sanada nasip eder inşallah tatlım....:CüvCüv:

Kizlar ben çikiyorum size iyi akşamlar öptüm hepinizi belki yarin girebilirim bol hamişli günlerrrrrr

İNŞALLAH HAYATIM TEK İSTEĞİM BU ZATEN SAKIN AMA SAKIN ÜZÜLME CANIM HERZAMAN YANINDAYIZ UNUTMA HAYATIM ÖPÜYORUM SENİ ÇIKIYORUM BEN HOŞÇAKAL CANIMCIMŞenizŞenizŞeniz

Geçmiş olsun arkadaşım inşallah en yakında sende onaylı hamişler listesine girersin.
Buradaki müdürüm bana diyorki hamile kalabilmen bile güzel demekki yumurtluyorsun ve problemin yok bu da bi iyi durum bir kadın için. Bebeğinin ölmesine çok üzüldüm ama birde problemsiz hamile kalabilmene sevindim canım. Allahım görüyo bizi hayırlısı neyse bizim için onu versin canım.:CüvCüv::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…