Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

tüm hamişler size soruyorum baş ağrısı ve midede hazımsızlık hissediyor musunuz tek bende olan şeyler mi ya hergün nerdeyse başım ağrıyo yemek yer yemz rahatsız oluyorum sizde böle şeyler oluyo muuuu

selam kızlar nasılsınız
nasip ve gizem saolsunlar merak etmiş
nabersiniz varmı bir değişiklik
herkescikler iyimi
hadi bana bayağı bir hamişimiz çıktı deyin:)))

ben çıkıyorum kızlar biraz bilgisayara bakmim diyorum başım ağrıyo azalır belki kendinize iyi bakın öptüm hepinizi.

Mervecim canim ben onu deneme için yaptim ama sonra ötekini geri alamadim sende varsa aynisi tekrar bana linki gönderirmisin bana yaptiğini

kızlar nerdesiniz ya...Herkes gittimi yoksa...Esma Raziye Aslı nasılsınız sadece bizmi kaldık...Neseli hoşgeldin canım...

Üçümüz kaldık demek ki? Esma cım geçmiş olsun hayatım..Raziye canım listeye göre ikimizin regl tarihi aynı gün bakalım hangimiz kart görmeyeceğiz...İnşallah kimse görmez ama...

kızlar yaaa..Ben bugün akşam yola çıkıyorum..Yumurtlama günlerim boşa gidecek..:KK43:((( Ben yokken çok kaynatmayın..Gelince okuması çok uzun sürüyor..İnşallah döndüğümde günü gelen herkes hamiş olur........

esmacım geçmiş olsun canım dikkat et kenine ara ara bak pcye rahelcim hoş geldin canım razişim iyimi gidiyor bilmem bu ay karışıkım baya bi adetim 2gün sürdü dün değil önceki günde pembe pembe kanamam oldu belim göğüsüm halen ağırıyo anladımki ne oluyor yarın doktora gidicem bakalım ne dicek

kızlar yaaa..Ben bugün akşam yola çıkıyorum..Yumurtlama günlerim boşa gidecek..:KK43:((( Ben yokken çok kaynatmayın..Gelince okuması çok uzun sürüyor..İnşallah döndüğümde günü gelen herkes hamiş olur........

aaaaaaa bende yarın sabah çıkıyorum kızlar evet ya çok kaynatmayın okuması çok zor oluyor yokluğumuzuda hisedin bence özleyin bizi olurmu

kız yolda olsun nolcakkaydirigubbakcemile3 böylesi önemli günler boş geçermisakın yersin oklavamı nereye gidiyorsun ki sen söle bakalım

esmacım geçmiş olsun canım dikkat et kenine ara ara bak pcye rahelcim hoş geldin canım razişim iyimi gidiyor bilmem bu ay karışıkım baya bi adetim 2gün sürdü dün değil önceki günde pembe pembe kanamam oldu belim göğüsüm halen ağırıyo anladımki ne oluyor yarın doktora gidicem bakalım ne dicek

canım haklısın mecburen bakıyorummmm:eek:

X