Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar hepinizi öpüyorum..Herkes kendine çok iyi baksın..Ben kaçıyorum..Pazartesi görüşmek dileğiyle..İnşallah pzt geldiğimde herkes hamiş olur.........Hoş tamam herkes hamiş ama onaylanmış hamişlerimiz olur inşallahhhhh..Herkese bol şans..........

Bi gidemedin heeee,hala on-line'sın bizi bırakamıyorsun dimeeeeeeeeeŞenizŞenizŞeniz Ösliyces seniii:a015::a015::a015:

Son düzenleme:
Esmacım canım başka şeylerle oyalan biraz bilgisayara bakma benimde ağrıyodu başka işlerle oyalandım azaldı canım tavsiye ederim.

Emelcim aslıcım sizlere hayırlı yolculuklar canım biraz kafanız dağılır iyi gelir tatil size eminim.

emelcim ve aslıcım size hayırlı yolculuk bol gezmeler boş gidip dolu gelmeler dikkat edin kendinize güle güle:a015:

sıcaklardanda olabilir herkes hamiş ondanda olabilir ama benim çok uykum var uyuyamıyorummirmirmirmirmirmirmirmir

ay kıyamam canım ya çok kötü azda olsa bende yaşadım ya bende çok kötü olmuştum ya hep uyuyordum oturduğum yerden bile eve gidince hemen yatarsın tatlım biraz daha sabır canım güzel hamişimiz sabırkaydirigubbakcemile5Şeniz

sıcaklardanda olabilir herkes hamiş ondanda olabilir ama benim çok uykum var uyuyamıyorummirmirmirmirmirmirmirmir
canım hamişim:CüvCüv: ya uyku sana şimdi ne kadar tatlı geliyor kimbilir ayyy ne güzel inşallah o duyguları bizde yaşarızkaydirigubbakcemile5

ay kıyamam canım ya çok kötü azda olsa bende yaşadım ya bende çok kötü olmuştum ya hep uyuyordum oturduğum yerden bile eve gidince hemen yatarsın tatlım biraz daha sabır canım güzel hamişimiz sabırkaydirigubbakcemile5Şeniz
eve gidincede uyuyamıyorum ya o kötü burda gözüm düşüyo uykuya
canım hamişim:CüvCüv: ya uyku sana şimdi ne kadar tatlı geliyor kimbilir ayyy ne güzel inşallah o duyguları bizde yaşarızkaydirigubbakcemile5

inşallah canı yaşayacaksınız valla o kadar tatlıki çikolatanın yeerini aldı bende kaydirigubbakcemile2

benim de uykum geldi yoksa bende mi:CüvCüv: ay ben zati çok uyuyorum hamişim olunca kendimi düşünemiyorum hiç kalkmam artık:roflol:

Benimde sürekli esnemem oluyor ama yatınca uyuyamıyorum. İşyerinde imkansız ya o yüzden bastırıyo bize bence bu uyku.

benim de uykum geldi yoksa bende mi:CüvCüv: ay ben zati çok uyuyorum hamişim olunca kendimi düşünemiyorum hiç kalkmam artık:roflol:
kalkma kız ne işin var kalkıpda uyuuuuuu ooohhhhh ne güzelmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

Benimde sürekli esnemem oluyor ama yatınca uyuyamıyorum. İşyerinde imkansız ya o yüzden bastırıyo bize bence bu uyku.

galiba haklısın asiye imkansız olduğu için böle oluyor

sen tadıcaksın zaten meraklanma canımcım ay şu ağrılarım felan bir problem çıkartmasa başıma bari ay hamiş olmak istiyorum güsel bişeydi istiyorum istiyorum işte hatta hamişim hamişiz hamizşlerrrrrrrrrrrrrrhihoyyythihoyyythihoyyyt

asiyecim canım nasılsın lekelenmeler halen devammı ya arkadaşlar bu kızlara ne oldu ayşem mervişim nasipçim emelcim şebocum deryacım fatoşçum alabama nerdesiniz kızlar(ismini hatırlayamadıklarım kusura bakmayın)

sen tadıcaksın zaten meraklanma canımcım ay şu ağrılarım felan bir problem çıkartmasa başıma bari ay hamiş olmak istiyorum güsel bişeydi istiyorum istiyorum işte hatta hamişim hamişiz hamizşlerrrrrrrrrrrrrrhihoyyythihoyyythihoyyyt
inşallah aslıcım inşallah allahın izniyle tadıcaz kaydirigubbakcemile3benimde yumurtam mı çatlıyor ne sağ kasığımda biraz sancı var

bugün burası çok sessiz nerelerdesiniz kızlar mervem ,ayşem,nasipim,şebbom,siz nereye kaçtınız

merhabab arkadaşlar beni de listenize ekler misiniz:asigim:
bu ayın sonlarında benim de hamile olma konusunda umudum olacakkaydirigubbakcemile3 :eek:

X